Nejlepší Live sonda? poraďte

Chci si pořídit nějakou dobrou live sondu, když koukám na videa tak v akváriu se opravdu lepší chytá..
Autor diskuse: u x a - Profil , 11.12.2024 dravci - náčiní, doplňky

měla by se live sonda v čr zakázat na svazových vodách?

A) ano60%

B) ne 38%

C) zdržuji se hlasovaní2%

Od 25.11.2025 hlasovalo 55 čtenářů.

u x a - Profil | Út 25.11.2025 17:48:58

Pac.fox >> tak to je u trolingu..

    Pac.fox - Profil | Út 25.11.2025 17:46:59

    u x a >> tím, že zakážeš elektro. a spalovací motory zvýšíš ochranu ryb ? Tak to snad ne .

      roman - Profil | Út 25.11.2025 17:41:07

      jirka a pepa >> no na Moravě už ten trend je, a pokud bude víc parazitů co si říkají průvodci nebo učitele tak budou přibývat.....

        baronprašil - Profil | Út 25.11.2025 17:31:34

        Pac.fox >> Je to tak. Akorát ty choroby a neštěstí se drží všech stejně bez ohledu na výši bankovního konta.

          u x a - Profil | Út 25.11.2025 17:30:11

          Pac.fox >> ochrana ryb

            Pac.fox - Profil | Út 25.11.2025 17:28:43

            u x a >> dúvod ?

              u x a - Profil | Út 25.11.2025 17:27:02

              jirka a pepa >> tak troling je povolen pouze pomocí vesel, tak to jsou první pokusy, já bych to samé zavedl u live sondy kdo má live sondu nesmí mít elektromotor jde přece o ochranu ryb..

                jirka a pepa - Profil | Út 25.11.2025 17:24:13

                BigFlies >>
                Jakoze treba na vranovské přehradě nebo brněnské přehradě nekdo zakáže těm tisícům loďkařům lov z lodek?? Ty kráso to je hustá prestava ☝☝☝

                  Pac.fox - Profil | Út 25.11.2025 17:23:57

                  schiwa >> ano je to tak, zrovna tak jako milionáři mají mnohem větší domy, dražší auta jezdí na mnohem dražší dovolené atd...

                    BigFlies - Profil | Út 25.11.2025 17:21:18

                    jirka a pepa >> uvidite casom, ja ten zakaz tvorit nebudem, ale tlaky na to pridu.

                      Pac.fox - Profil | Út 25.11.2025 17:20:26

                      Tom - Tuk >> Já jsem, ale o žádném elitářství nic nepsal.

                        jirka a pepa - Profil | Út 25.11.2025 17:17:29

                        BigFlies >>
                        Vy rád čekáte na toho Godota ze?
                        Zakaz lovu z lodě 😀

                        Cely tady ten system bych přirovnal k supersportovním autům.
                        Nemyslím nejakou M3 nebo RS6 ale auta na ktere treba 99% populace nemá finančně ale rado by si je zkusilo.
                        A od toho jsou firmy které Vám to za nějaký peníz půjčí. A je vidět ze se jim daří.

                        A tak to muze byt s top lodí. Cenu o které byla řeč také neni schopna většina populace investovat ale půjčit si takove vybavení na jeden den je přijatelné pro většinu národa. Teda pokud budou chtít si ji půjčit. Nepůjde totiž o půjčování nějaké osoby, někoho s rovným kšiltem jak se tady rádo uvádí. Půjčování někoho kdo propaguje jen sám sebe. Pujde o půjčování top ale top vybavení ☝

                        To je celé. Stavět se k tomu zády připomíná situaci kdy začal někdo chytat boilís, používat pipaky atd atd.

                          BigFlies - Profil | Út 25.11.2025 17:06:11

                          jirka a pepa >> cesta sa vzdy najde, iba treba pokusat😀 pripadne rovno zakazu lov z plavidiel.a tie live sonariky pojdu do policky.

                            poldeci - Profil | Út 25.11.2025 17:04:44

                            u x a >> …a potom ja by som zakázal tie veslá, na vode by mohli byť iba lode bez motorov a vesiel
                            … iba som tiež chcel prispieť nejakou sprostosťou🤣

                              u x a - Profil | Út 25.11.2025 17:02:34

                              Já bych live sondu nezakázal Já bych zakázal elektromotory a jakekoliv motory, jen vesla..

                                jirka a pepa - Profil | Út 25.11.2025 16:53:05

                                BigFlies >> jak to jako chcete zakázat?
                                Viděl jste třeba sondu mega 360 co umí? Do kategorie Live sond to nespadá a udělá to úplně stejnou službu https://m.youtube.com/shorts/NMGrPrI1RCI
                                Takze cekat na zakaz live sond me prijde jako cekat na Godota.
                                Nez kdokoliv schválí zakaz tak bude jina technologie.

                                  poldeci - Profil | Út 25.11.2025 16:52:45

                                  schiwa >> akú šancu má mať chytaná ryba?čo je to za nezmysel!
                                  Ak idem chytať ryby tak s tým, že ja budem ten úspešnejši a nie ryba
                                  Či mám na ňu ísť s poddimenzovaným náčiním , tupymi hákmi, nástrahou ktorá jej nebude chutiť….len aby mala nejakú šancu, toto je tvoj prístup k lovu?
                                  Ja premýšľam tak , že chcem byť čonajviac efektivny,vedieť kedy a čo robiťt a nie dávat´ nejakú šancu rybám , ktoré majú byť moj úlovok a následne jedlo
                                  Chyť a pusť sračky o šancách!

                                    Tom - Tuk - Profil | Út 25.11.2025 16:52:00

                                    schiwa >> pacfox - 25.11.2025 16:40:26 >>

                                    UKLIKL JSEM SE, TOTO JE REAKCE NA pana PACFOX =)

                                    To vůbec není o elitářství anebo co si kdo může/nemůže dovolit.
                                    To je (jakož i mnohé jiné kolem amatérského rybaření) výhradně v rovině JSEM RYBÁŘ anebo JSEM CHYTAČ RYB...
                                    To je oč tu běží a co si šťastnější z nás uvědomují.

                                      schiwa - Profil | Út 25.11.2025 16:40:26

                                      Pac.fox >> To je přece jedno jestli rybu pustí nebo si jí ponechá, jde o to, že ty ryby nemají šanci a také o aspekt elitářství v rybařině, to má má mít milionář větší právo si zachytat candáty než obyčejný rybář?

                                        Pac.fox - Profil | Út 25.11.2025 16:34:45

                                        schiwa >> Ale no tak, kde je napsáno, že každý kdo má Live sondu tak nachytá. A kde je napsáno , že když nachytá tak si rybu vezme. Tak asi nebudeme hned něco zakazovat.