- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Gril - sklápěcí mechanismus
Zdravím, pořídil jsem si přenosný gril na ryby. Bohužel nožičky grilu zabírají v zavzadlovém prostoru zbytecne dost místa. Nemá někdo tip na sklápěcí mechanismus nožiček grilu ? Může být i nějaka kutilská rada. DíkyAutor diskuse: str66 - Profil , 4.11.2024 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
12 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Ngonokok - Profil | So 9.11.2024 19:46:08
murphyy >> budes spokojny, na kratke vychadzky je idealny. len si daj pozor na ten mechanizmus privodu vzduchu. myslim ze sa zasekol hned pri prvom grilovani. tak si ho radsej trocha otvor
Nmurphyy - Profil | Pá 8.11.2024 21:08:54
LongPlay >> tiez ho uz mam, inspiroval ma Klose :) maly, skladny, hore zipsy na nejake veci (napr aj nejake zakladne koreniny), vo vnutri grilu je priestor na mensie nastiepane drevo na rozlozenie ohna pripadne aj na nejake uhlie, cize ked clovek planuje kratky vyjazd na ryby a chce nieco narychlo pogrilovat, tak moze mat vsetko v jednom malom puzdre. myslim ze tiez budem s nim spokojny :) 👍
NLongPlay - Profil | Pá 8.11.2024 20:47:30
Klose >> Ahoj, mám úplně ten samej, jen taška je černo stříbrná... Tenkrát sem ho dostal. Za mě luxus... Rozdělám třískama,hodim pár dřevěných briket a najíst Ti dá parádně 👍👌 Dobrá volba...
N007.tom - Profil | Pá 8.11.2024 2:23:41
ja mam tenhleten gril uz asi 4 roky a su s nim spokojeny.
https://m.alza.cz/hobby/cattara-double-2x-38cm-cestovni-d5759311.htm?sznaiid=7434712697789948397&sznclid=tYSBgI2GhoKMg4GEgYOChYOHhI2M&
lze grilovat bud na otevrenem a mit obe strany k dispozici, nebo na jedne a muzes ho treba zavrit
https://m.alza.cz/hobby/cattara-double-2x-38cm-cestovni-d5759311.htm?sznaiid=7434712697789948397&sznclid=tYSBgI2GhoKMg4GEgYOChYOHhI2M&
lze grilovat bud na otevrenem a mit obe strany k dispozici, nebo na jedne a muzes ho treba zavrit
Nmurphyy - Profil | Út 5.11.2024 17:04:40
Klose >> presne, ja som mal, resp este mam takyto
https://www.planeo.cz/fieldmann-fzg-1000g?gad_source=1&
az 2 jeden od kamosa, potom som prikupil dalsi, po case to iste - nozicky sa zacali ohybat jak sa to vypalovalo, potom uplne vznikli tam diery, slaby material..skusim teraz ten co si dal odkaz, vyzera ze to bude lepsie, dik
https://www.planeo.cz/fieldmann-fzg-1000g?gad_source=1&
az 2 jeden od kamosa, potom som prikupil dalsi, po case to iste - nozicky sa zacali ohybat jak sa to vypalovalo, potom uplne vznikli tam diery, slaby material..skusim teraz ten co si dal odkaz, vyzera ze to bude lepsie, dik
NKlose - Profil | Út 5.11.2024 16:43:57
str66 >> Tak přesně takovej grill jsem měl předtím. S nožičkama na šroubky. Začalo to reznout,, jak se to vypálilo, závit byl pořád zasranej a třeba mokrýma nebo zmrzlýma rukama to dělat..... no šílel jsem . Tenhle je nacvakávací a postavenej za 15s. Ale v pohodě, byl to jen návrh :-)
Nstr66 - Profil | Út 5.11.2024 15:57:25
klose, dival jsem se taky na nej, ale má malou grilovací plochu a je ještě vyšší než ten muj ( bez nožiček) zkusím udelat nejakou upravu, mám v hlavě uřezat nohy, provrtat cca 2 cm od kraje, protáhnout sroub s metrickým zavitem a dotahovat motýlkem. A nebo do nožičky přidelat matku a nejakym zpusobem nabodovat kontra šroub do grilu proti usazení nožiček. Takže je udelat našroubovací
NKlose - Profil | Út 5.11.2024 14:42:18
str66 - >> Zdar. Pokud nechceš vyloženě předělávat ten tvůj, můžu doporučit tenhle. Mám ho asi potřetí a do jiného bych nešel. Vydrží cca 3 roky. ( a že ho používám dost) Je malej (dva steaky), skladnej a je k němu taška, takže si nic nezasereš. Taška má kapsy na pe-po, zapalovač atd. Dá se sehnat mnohem levněji na Alegru, Aliexpressu, ale tam jsem ho teď bral a je bez tašky. Což je dost nevýhoda. Ale mám dvě navíc, tak je mi to fuk :-)
https://www.smartelektro.cz/grily-na-uhli-a-grevo/gril-na-uhli-s-taskou-fieldmann-fzg-1003/?srovnameczclid=c29abfd2-9b79-11ef-8a77-bc2411008cd3
https://www.smartelektro.cz/grily-na-uhli-a-grevo/gril-na-uhli-s-taskou-fieldmann-fzg-1003/?srovnameczclid=c29abfd2-9b79-11ef-8a77-bc2411008cd3
Nstr66 - Profil | Po 4.11.2024 18:58:58
uxa, pošli odkaz díky, tuhle verzi jsem pro gril jsem nenašel
Nu x a - Profil | Po 4.11.2024 18:37:27
měl jsi si kopit verzi travell tohle používej doma na balkóně..
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
17:17NLov pod jezem v letních vedrech? 0
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...

















