Hačky na method feeder

Dobry den. Kaké používáte háčky ma method feeder a feeder. Značka, velikost. Nastraha kukuřice, rousnice. Cílová ryba kapr, lín, cejn. Díky
Autor diskuse: Vacka90 - Profil , 14.2.2022 feeder - náčiní, doplňky

visage - Profil | Po 17.6.2024 12:18:36

vicx >> ja som si ich nakúpil v bižutérii , volajú sa klietky na korálky , takže si normálne naviažem príves s korálkou pod háčik a navlečiem klietku , v puzdre mám už naviazané aj s klietkami.
https://www.nelina.sk/product/klietka-na-koralky-1ks

    rasch - Profil | Po 17.6.2024 8:59:45

    Ahoj, zkoušel jsem teď Korum Maggot barbless a po třech rybách mi praskl bezuzlový uzel. Vlasec Stroft 0.14 Jestli to ďelá ten povrch, nebo očko. Nemáte někdo zkušenost, případně alternativu pro velikosti 6-12? Očko a bez protihrotu. Díky

      phoenix410 - Profil | Pá 6.10.2023 6:57:19

      vicx >> @Pindˇa @Martin M. Super, příští rok vyzkouším jednu z uváděných možností. Třeba si vzpomenu i na složení těsta z dob mého rybářského mládí nebo použiji těsta jaké jsou aktuálně na trhu, a je jich celkem dostatek.

        vicx - Profil | Čt 5.10.2023 21:01:45

        phoenix410 >> https://usumce.cz/splavky-pevne/197140-stonfo-pruzinky-na-nastrazeni-testa-pod-hacek-vel4-8028651009717.html

        napichnes gumicku na hacik a chytas. hlavne nemusis nic preväzovat. zide sa napriklad vtedy, ked sa ti rozmocia pelety a ostane ti iba cesto :))))

          Pindˇa - Profil | Čt 5.10.2023 11:15:27

          phoenix410 >> Ještě to dělá Prologic

            Martin M. - Profil | St 4.10.2023 22:27:38

            phoenix410 >> bejvavalo, myslim ze uz se stejne neprodava, mozna nejake zbytky nekde, ale jak rika Rybkin, lze to nahradit zkracenou pruzinkou z propisky

              Rybkin - Profil | Po 2.10.2023 19:22:51

              phoenix410 >> Není zač. Dřív se dával kousek pérka z propisky, dnes už jsou takovýhle vychytávky

                phoenix410 - Profil | Po 2.10.2023 18:51:40

                Rybkin >> Díky. Na příští rok vyzkouším pokud nezapomenu.

                  Rybkin - Profil | Po 2.10.2023 18:45:15

                  phoenix410 >> To je na těsto

                    phoenix410 - Profil | Po 2.10.2023 18:43:57

                    tucnak11 >> Ahoj, pls k čemu se používá ten mini košík na tom pravém háčku? Zatím jsem nic takového neviděl, proto se ptám.

                      marmyš - Profil | Po 2.10.2023 17:01:19

                      MrTom >> U mne je velký háček č. 12 a malý č. 14 :-))

                        MrTom - Profil | Po 2.10.2023 6:18:10

                        Zkoušeli jste porovnat vliv velikosti háčku namnožství záběrů v období červven - září? Malý háček (vel. č. 10) a "velký" (vel.č. 4-6). Zatím mám skóre, že jednoznačně vyhrává větší háček, ale dle různých diskuzí většina preferuje malé háčky. Samozřejmě k velikosti háčku přizpůsobuji i velikost nástrahy :-)

                          vaereckoff - Profil | Čt 29.12.2022 12:34:43

                          numen >> byla psaná ale dovolím si tvrdit, ze byla používána velmi zřídka, skoro vůbec

                            tucnak11 - Profil | St 21.12.2022 17:37:00

                            Nej oblíbený systém jak na pop up tak umělé kuku a válečky

                              tucnak11 - Profil | St 21.12.2022 17:29:27

                              Přidal jsem korda 10 jen na pop up,no i umělou kuku s ostnem

                                yarda_1 - Profil | Út 20.12.2022 14:06:18

                                Gamakatsu Team Feeder případně menší Power Carp, Colmicy spíš na feeder klasický, ač teda mám pocit že se celkem rychle tupí, ale chytám s feederem hodně v extrémech...

                                  numen - Profil | Út 20.12.2022 8:56:57

                                  vaereckoff >> nepoužívala se živá teď na mistrovství světa 🤔
                                  Malých háčku bez protihrotu je..

                                    vaereckoff - Profil | Po 19.12.2022 18:42:02

                                    numen >> příští rok už to nebude, neb nebude živá ;)

                                      rybomil - Profil | Čt 15.12.2022 14:20:48

                                      Pavel Hošťálek >> hmm, 10 ks A1 team za 83,- ... za mě dost zbytečnej luxus

                                        numen - Profil | Čt 15.12.2022 9:03:44

                                        vaereckoff >> gamakatsu používalo hodně lidí, hlavně v těch menších velikostech.
                                        Škoda že jsi ustoupil v malých hačkách a mohly být zamáčknuté protihroty

                                          Pavel Hošťálek - Profil | St 14.12.2022 19:30:28

                                          Zdar. Na method s očkem jsou za mě top tyto:
                                          1) PRESTON KKH HOOKS BARBED
                                          https://www.sarfix.cz/preston-hacek-kkh-hooks-barbed/
                                          2) OWNER 5111
                                          https://www.parys.cz/owner-hacek-s-ockem-cutting-point-5111-p119636/?cid=395

                                          Při nastražování přímo na háček bych ale použil háčky s lopatkou:
                                          1) COLMIC NUCLEAR N500 (používám hlavně na červy)
                                          http://colmic-konopasek.cz/14-n500
                                          2) COLMIC NUCLEAR NK800 (používám hlavně na kukuřici)
                                          http://colmic-konopasek.cz/15-nk800

                                          Kdybych měl potřebu pro nastražení červů použít háček s očkem, použil bych tento:
                                          GAMAKATSU A1 TEAM FEEDER PELLET CARP (Je velice ostrý, ale také tenký, navzdory názvu bych ho na kapry nepoužíval.)
                                          https://www.parys.cz/gamakatsu-hacek-a1-team-feeder-pellet-carp-p131124/?cid=395

                                            Peletka - Profil | St 6.4.2022 20:58:23

                                            Pardon k tej mojej správe toto malo byť foto č.1 nie len tie colmic . prvý deň na mrku ešte sa len zastrelujem

                                              Peletka - Profil | St 6.4.2022 20:35:08

                                              Ako povedal M.Maťák v jednom videu večný boj s háčikom na feeder , Method vystriedal som aj ja mnoho a zatiaľ veľa odišlo z domu foto č.1 mám konečne obľúbené na MF z alíka 2€ za 20 ks ale vyhratý len boj vojna nie foto č.2

                                                Martin M. - Profil | Ne 6.3.2022 0:13:55

                                                ebselektro >> neznam presnou definici, ani nevim, proc se zavodnici rozhodli pro tento tvar a ne jiny. To by se ukazalo az na zavodech... do te doby pouzivam hacky s protihroty :)

                                                  ebselektro - Profil | So 5.3.2022 22:50:16

                                                  Martin M. >> Ahoj tak proč nepoužívají ty jiné s odstraněním protihrotu ? To se nesmí a musí to být originál od výroby bez protihrotu ? Dík

                                                    vaereckoff - Profil | Čt 3.3.2022 22:07:11

                                                    Martin M. >> používají ještě od gamakatsu jeden pěknej tvar :)

                                                      Martin M. - Profil | Čt 3.3.2022 20:55:29

                                                      vaereckoff >> protoze maji zakazane hacky s protihrotem, jinak by pouzivali jiny tvar :)

                                                        vaereckoff - Profil | Čt 17.2.2022 15:51:24

                                                        Dědek >> no vidíš ;)