- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Muškaření výprava na celý den
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NKnapík - Profil | Po 21.9.2020 14:08:35
NKnapík - Profil | Po 21.9.2020 13:51:40
Nu x a - Profil | Po 21.9.2020 13:29:07
1× karavan(maringotka)
3x basa 10° piva(na 5 a více dní sud piva) + min 1L rumu
1x obouvací lžíce
3x trenýrky+ 8 rolý toaletního papíru
1x kotlík na guláš plus propriety na přípravu
1x plynová bomba 10kg
1x set hodobóžového oblečení pro případnou návštěvu pohostinství
5x krabiček cigaret + 3x zapalovač + tabák, balička a dutinky
2x bochen chleba 4x vepřové ve vlastní šťávě ( možno nahradit luncheon meat pork)
1x set teplého oblečení
1x solvina,mýdlo ručník a župan
1x centrála plus 15m prodlužovačka
a samozřejmě také veci na muškaření...
Nwhitehunter - Profil | Po 21.9.2020 7:29:41
Npepa-č - Profil | Po 21.9.2020 7:10:28
Nja.ump - Profil | Ne 20.9.2020 22:48:01
Poslední dobou to řeším tak, že si to prostě naházím na záda do vesty, sroluji tam jak nepromokavou bundu, tak tam dám i svačinu s flaškou.
A dokonce, pokud předpokládám, že vezmu nějakou rybu, tak nosím klasický košík (s kapsami na svačinu a ostatní věci).
Nwhitehunter - Profil | Ne 20.9.2020 19:31:00
Nbobco - Profil | Čt 17.9.2020 21:08:42
Nberco444 - Profil | St 16.9.2020 19:02:15
https://www.youtube.com/watch?v=gupLtyZskuA
a vidím že kolega z Trnavy podľa profilu...
NChicken - Profil | St 2.9.2020 12:37:33
Jen a jen zkušenost nás naučí co je opravdu nutné.Takový seznam vlastní a brousím už 25 let. Začíná podtrženo větou " Hovadiny nebrat strašně překáží a pod nimi je vždy to co je nutně třeba"
Nrybobuch - Profil | Út 1.9.2020 20:56:38
Nkubsta - Profil | Út 1.9.2020 20:43:10
Nberco444 - Profil | Út 1.9.2020 17:53:48
Takto to riešim na tých do 10 km:.
Revíry nie sú veľké, viac menej brodím len občas do pása(aj to len keď prechádzam)...
batoh nosím, tento rok som ho aj zvážil, lebo sa mi to nezdalo...mal cez 10 kg...+ vesta + ešte jedna taška na elektroniku ak chcem niečo natočiť a pofotiť...nie je to nič extra, čo by normálny rybár nezvládol, samozrejme všetci starneme :-) (v robote som tiež musel nosiť na chrbte dýchací prístroj a sústrediť sa aj keď na hrubo a nie jemne ako pri muškárine)...
Keďže chytám viac ako 8 hodín(vrátane cesty), tak si beriem normálne fľašu vody (1,5 l), nejaký chlieb, alebo rožky, a podobne, nič komplikované, pár sladkostí...
prikladám aj foto mojej výbavy (k náhradnému prútu nosím ešte navijak, keby niečo)...+ jeden odkaz z trocha expedičnej vychádzky...
https://www.youtube.com/watch?v=dPT2t8zTV1w
Treba si uvedomiť, že toto už je viac menej prechádzka pri vode + pozorovanie...preto je fajn si niekde sadnúť a dať si kávu(napr. z plechovky) a len tak kochať sa prírodou...niekedy idem aj 200 m a nechytám...
Každopádne, od rána do večera som nikdy nebol...vždy keď idem na tento typ rybačky tak o 7 vyrážam a okolo 17 končím, alebo už som naspäť...
Chytám celý deň, a nemám problém aj počas dna chytiť rybu....
Hlavne chytaj ako to tebe vyhovuje, veď vyskúšaj najskôr pár km a postupe pridávaj...bavím sa však len o revíroch, kde sa nedostatneš autom, iné je to ak popri ide cesta...ak si chceš niečo uvariť, tak prečo nie...len bacha na tú manipuláciu s ot. ohňom v lesoch....
Čo je nepopierateľné, je priama úmernosť...čím ďalej idem od dostupných miest, tým je to väčšia exkluzivita...ale o veľkých rybách to nie je...sú to vrchné partie potokov...ale ten pokoj a kľud...na nezaplatenie...
NKnapík - Profil | Út 1.9.2020 11:59:29
Batoh, tam strčit boty, vlézt do atomkecek, 1,5 litru pití, půlka chleba, malinkej liháč, dvě kozervy trenčanského párku, kus salámu a šlo se na to. Po jídle jsem se vždycky těšil, že už ten bágl bude konečně lehčí :-)
Ráno ve čtyři se vyrazilo na vlak, od šesti u vody a návrat pak někdy kolem devátý, kdy už byl člověk úplně country a v nohách 10-20km, z toho mnohdy půlka náročným pobřežním terénem a částečně brozením.
Nalžběta - Profil | Út 1.9.2020 11:38:23
Zkušenosti jsou nepřenositelné :-).
NKnapík - Profil | Út 1.9.2020 9:28:54
Nkubsta - Profil | Út 1.9.2020 9:06:40
NKachna - Profil | Út 1.9.2020 7:12:44
Pro mě je muškaření o co nejsubtilnější výbavě. Každý krám na víc je o hov...
NKovis - Profil | Út 1.9.2020 6:51:04
Npepa-č - Profil | Po 31.8.2020 23:48:12
NMžík - Profil | Po 31.8.2020 21:21:39
NMarcicarp - Profil | Po 31.8.2020 21:20:16
NLukas22 - Profil | Po 31.8.2020 21:14:34
NMžík - Profil | Po 31.8.2020 20:49:18
Červené karty: Mžík
Kde to žije - muškaření
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:25NPovídání JEN o vázání a muškách 22020
PoNO muškách, umělých 34433
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.


















