Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁12%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁7%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁62%

Od 7.3.2026 hlasovalo 95 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NKaďa - Profil | Pá 26.6.2026 16:13:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Feederman@ >> máš nějakej nápad na to téma? Já jsem včera večer byl ještě zkusit amura, ale nic jsem neočekával a to se taky potvrdilo 😁. Tak pro letošek už jim dám pokoj. V neděli ráno bych rád zajel zafídrovat někam na řeku tady v okolí, pochytat aspoň nějaký ty říční rybky a zase pozvolna přesedlat k feederu. Teď jsem se skoro dva měsíce věnoval jen kaprům a amurům, výjimkou byly dvě vycházky na pstruhovku. Přidávám fotky dvou největších letošních ryb.

    Nnumen - Profil | So 16.10.2021 13:51:45

    čolkař,zloch >> Hlaváč je skvělá potrava pro dravce. Candat i okoun si pochutná, ono i Štika ho má ráda.
    Jen pro nás co chytají na červa, žížalu jevto katastrofa.

      Nčolkař,zloch - Profil | So 16.10.2021 13:21:09

      Bery. >> hlaváčů tu jsou milióny 😡

        Nnumen - Profil | So 16.10.2021 13:08:58

        čolkař,zloch >> něco se záchrání. Poslední dobou to jde s candatem k lepšímu. Kormoran to je bohužel problém,ten těžko někdo vyřeší.

          NBery. - Profil | So 16.10.2021 12:52:04

          čolkař,zloch >> myslis ze se neschovaji pod kameny? Teda jestli tam uz nejsou hlavaci.
          Vzdyck za tmy sleduju s celovkou okounky a candatky podel brehu.
          Jinak jo,asi to nečo požere. Ale tesne mirovyho sezere i clovek.

            Nčolkař,zloch - Profil | So 16.10.2021 12:30:12

            numen >> o tom dalekém házení pilkrů pokecáme jinde osobně.Céčka jsou krasavci, ale v téhle velikosti krmení pro ostatní dravce a kormoše👎

              Nnumen - Profil | So 16.10.2021 12:19:52

              čolkař,zloch >> ja to mám na popy a na daleké házení pilkrů😉
              Njn nemám x vláčáků.. Ale potřeboval bych potrenovat,asi půjdu někam do učení 😂
              Jinak vysazovali jste. My včera, hezký piškoti

                Nčolkař,zloch - Profil | So 16.10.2021 11:58:58

                numen >> styď se, už jsi jak ti Rusáci co na Žernosekách chytají s marmyškou na 5-6 m plavačkové boloňky 🤔

                  Nnumen - Profil | So 16.10.2021 10:11:25

                  Já chytam velký cejny rád. Občas se snažím i upravit krmení, selektovat velké ryby.
                  Děkuji za gratulace...
                  Dnes s feederem trochu jinak 😂😂

                    Ndraveček - Profil | So 16.10.2021 9:38:55

                    numen >> fantazie, tito lopaťaci to je sen každého rybáře. Gratulka

                      NP3 - Profil | So 16.10.2021 9:30:22

                      numen >> Nádhera,ja mam smůlu ležím doma v horečkách(cela rodina)Tak se aspoň DÍKY vam kluci můžu
                      mrknout na pěkné fotky.

                        NReznik76 - Profil | So 16.10.2021 7:47:33

                        numen >> já věděl že ta chalenge bude sranda :-)))
                        Moc hezký ryby Zdendo

                          NKOVKA1 - Profil | So 16.10.2021 0:56:26

                          numen >> Moc krásní cejni, fakt moc. Takové ryby jsou lepší jak kde jaký kapr. Gratuluji

                            NMartin M. - Profil | Pá 15.10.2021 23:51:01

                            numen >> velka parada! Drsny jak i takto velke ryby udelaji hejno, zadna nahoda. Gratuluji a zavidim :)

                              NHynek.N - Profil | Pá 15.10.2021 20:19:13

                              numen >> Ahoj, hele nesváděj to na štěstí 😜👍

                                NFeederman@ - Profil | Pá 15.10.2021 19:48:26

                                numen >> Tak trochu toho štěstíčka to chce taky😊

                                  Nfheavy - Profil | Pá 15.10.2021 19:46:29

                                  numen >> ten teda je klobouk dolů pane mistr👍👍👍

                                    Nnumen - Profil | Pá 15.10.2021 19:39:02

                                    lubo*93 >> ja i kdybych něco vyhrál, tak cenu přenechám dalšímu. O nic nejde..

                                      Nnumen - Profil | Pá 15.10.2021 19:36:58

                                      Feederman@ >> kluci dík ale spíše i štěstí, ve správný čas, na správném místě.
                                      Ale potěšili, takový a tolik běžně nechytám.

                                        Nnumen - Profil | Pá 15.10.2021 19:35:06

                                        ˘Ö˘ Krab >> jj jenom červy, sladké krmení, v krmení hodně vloček a řepky.

                                          NFeederman@ - Profil | Pá 15.10.2021 19:27:13

                                          numen >> Zdeňku opět velká nádhera👌 krásné a velké ryby👍

                                            Červené karty: Vydra revírní