Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁12%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁7%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁62%

Od 7.3.2026 hlasovalo 95 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NKaďa - Profil | Pá 26.6.2026 16:13:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Feederman@ >> máš nějakej nápad na to téma? Já jsem včera večer byl ještě zkusit amura, ale nic jsem neočekával a to se taky potvrdilo 😁. Tak pro letošek už jim dám pokoj. V neděli ráno bych rád zajel zafídrovat někam na řeku tady v okolí, pochytat aspoň nějaký ty říční rybky a zase pozvolna přesedlat k feederu. Teď jsem se skoro dva měsíce věnoval jen kaprům a amurům, výjimkou byly dvě vycházky na pstruhovku. Přidávám fotky dvou největších letošních ryb.

    NRybkin - Profil | Pá 15.10.2021 19:27:11

    numen >> Nádhera Zdendo

      NFeederman@ - Profil | Pá 15.10.2021 19:25:48

      lubo*93 >> A jo takhle jsi to myslel😁, ale to tak zase nemůžeš brát, však o nic nejde, akorát se trochu pohecovat😉 aby jsme pochytali trochu větší ryby a bylo se na co podívat😊

        N˘Ö˘ Krab - Profil | Pá 15.10.2021 19:14:51

        numen >> Krásný ryby, červ?

          Nnumen - Profil | Pá 15.10.2021 18:58:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dnes najela ta správná velikost. Chvilku šli na hod, malé žádné. Po hodině šlus, mrtvá voda. Ale stálo to za to.
          Všechno ryby 60+ krásné ryby, ale jedna asi není líná se nažrat. Byl vyšší, mohutnější a více jak o 1kg těžší. Letos top.

            Nlubo*93 - Profil | Pá 15.10.2021 18:43:49

            Feederman@ >> no právě že jsou dobré až moc.. to kluci od berounky, sázavy, nebo jiného chudšího kraje nemají tak ať dostanou šanci.. 

              NFeederman@ - Profil | Pá 15.10.2021 17:41:00

              lubo*93 >> Zdarec😉
              Jasně, ale dva druhy by jsi už rovnou měl😃 a času je ještě spousta. Tak jak chceš a revíry máš víc než dobré, no ne😁?

                Nlubo*93 - Profil | Pá 15.10.2021 17:31:14

                Feederman@ >> ahoj, díky.. 😊. teď se chci víc věnovat dravcům dokud je slušně a tak se nechci zbytečně honit a nechat se rozptylovat.... a myslím si, že mé revíry jsou oproti jiným trochu nefér 🙂

                  NFeederman@ - Profil | Pá 15.10.2021 17:23:17

                  Emilooo >> Taky bych řekl, že to je jesen😉

                    NFeederman@ - Profil | Pá 15.10.2021 17:22:13

                    numen >> Tak ten je👌 nádhera😉

                      NFeederman@ - Profil | Pá 15.10.2021 17:20:55

                      lubo*93 >> Moc pěkné ryby👍.
                      A doufám, že jsi měřil a zapojíš se do výzvy😉

                        NCiffik - Profil | Pá 15.10.2021 16:25:02

                        numen >> Parádní kousek, regulérně závidím, ale přeji =).Prozradíš, kolik měl? Nebo nás ještě chvíli budeš napínat? Tipuji 67 cm =)

                          Nlubo*93 - Profil | Pá 15.10.2021 16:14:06

                          numen >> to bez debat.. jinak pro mne je kapr takovej instantní ale takový vybarvený lysec cos měl ty je krasnej.. letos jsem byl cíleně na kaprech jen s vezirkem 😋

                            NEmilooo - Profil | Pá 15.10.2021 16:02:36

                            RomanS - Taky my tak připadá,ale oko měl červené,spodek ocasu taky červený a břišní ploutve kulaté.

                              NRomanS - Profil | Pá 15.10.2021 15:58:53

                              Emilooo >> to je spíš nějakej řízlej jesen ne? :D

                                NEmilooo - Profil | Pá 15.10.2021 15:44:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                numen - Chtěl sem si navýšit plotici a vítr my šlohnul z podložky papírek z datumem, všiml jsem si po puštění.😀

                                  Nfheavy - Profil | Pá 15.10.2021 15:34:04

                                  numen >> 👌

                                    Nnumen - Profil | Pá 15.10.2021 14:45:37

                                    lubo*93 >> test negativní 😉. Musel jsem to zkusit... Jestli kapříci nedojeli. Kapr zatím žádný, přijeli cejni. Tohle je cennější ryba, aspoň pro mne

                                      Nlubo*93 - Profil | Pá 15.10.2021 14:34:14

                                      numen >> takhle pěkně se marodí? 😂👍
                                      Krasny kousek

                                        Nnumen - Profil | Pá 15.10.2021 14:26:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Nechci provokovat, ale tohle vypadá luxusně😍

                                          Nkocak - Profil | Pá 15.10.2021 6:00:18

                                          Draken >> Tolik hejtu jsem nečekal od všech, ale budiž 😃 Přebral jsem to proto, že potřebuju krmení. S prodejcem vyřešeno pěkně diplomaticky.
                                          Úspěšnej víkend u vody všem přeju 🐟

                                            Červené karty: Vydra revírní