Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁11%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁7%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 94 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvisage - Profil | St 24.6.2026 19:50:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zmestil sa 🙄😉👍

    Npeterb - Profil | Ne 3.10.2021 19:21:10

    ROMIČEK >> 70tka to uz je mega. Takeho mam asi iba jedneho. Mal vyse 4kg.

      Nfheavy - Profil | Ne 3.10.2021 18:51:59

      numen >> zdravim Zdenku👋dívám se že se zase začínáš rozjíždět👌
      Vratil jsem se s podzimniho srazu tak pročítam co novýho✌

        NROMIČEK - Profil | Ne 3.10.2021 18:49:41

        peterb >> Ďakujem. Snáď sa ešte zopakujte vlaňajšia 70 tka 👍

          Nnumen - Profil | Ne 3.10.2021 18:47:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Bery. >> nakonec další jedna v sektoru. O kousek, ale počítá se.
          Tak že ráno za 1 v Ačku, teď za 1 v Béčku.
          V krajáku celkově druhý, dnešní kolo 1+1 ale na cipsy druhý.
          Tahle podoustev potěšila..

            Npeterb - Profil | Ne 3.10.2021 17:34:54

            ROMIČEK >> Pekne lopaty 👍

              NBery. - Profil | Ne 3.10.2021 16:36:21

              Feederman@ >> ten ma zavodni vikend. Dneska jsem se tam stavil na čumendu.

                NROMIČEK - Profil | Ne 3.10.2021 16:30:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Ja za dve rána 9 kúskov +/ - ako tieto dva. Kaprík u mňa nula, kolega jednu 58 čku. Ale tie pleskáče mi urobili viac radosti ako kapre.

                  NFeederman@ - Profil | Ne 3.10.2021 16:07:59

                  marmyš >> Však míry jsou nastavené férově i na menší řeky a všechno je to splnitelné i čas bude na to dlouhý😉

                    NFeederman@ - Profil | Ne 3.10.2021 16:05:20

                    peterb >> Jojo nějak tak😉

                      NFeederman@ - Profil | Ne 3.10.2021 16:04:26

                      Bery. >> Zdarec😉
                      Já jsem v sz požádal @numen aby vypsal veškerá pravidla a termín do kdy a potom by jsme to dali do topu.
                      Ale ve zkratce mě napadlo udělat nějakou tu podzimní výzvu. S tím, že by se museli pochytat nějaké druhy ryb, myslím že jich je 8 a každá z nich má nějakou požadovanou míru.
                      Počkej na toho Zdenka ať to napíše se vším všudy, ono tam bylo i nějaké bodování které já nevím přesně jak bude fungovat.

                        Nmarmyš - Profil | Ne 3.10.2021 16:03:34

                        Feederman@ >> Vím co to je a kdybych nevěděl tak si to vyhledám. Možná s přibývajícími roky taky změníš pohled na český jazyk. Pokud jde o celou akci,tak to vidím všelijak.Jsou různé vody a různá míra cti u rybářů.

                          Npeterb - Profil | Ne 3.10.2021 16:01:01

                          Feederman@ >> Dobry napad. Ked nechces menit anketu daj do topu spravu s pravidlami. Lajkom mozu oznacit ludia svoj zaujem sa zucastnit.

                            NBery. - Profil | Ne 3.10.2021 15:57:50

                            Feederman@ >> Jendo,ja ted nemel moc casu vsechno cist,tak přesně nvm o cem je rec. Najdi ten prispevek nebo to napis znova a dej to do Topu ,at je to prehledne ;-)

                              NFeederman@ - Profil | Ne 3.10.2021 15:52:09

                              marmyš >> To bych byl rád kdyby jsi se zapojil😉
                              A challenge je výzva, jen ještě musíme pořádně upřesnit pravidla a termín do kdy.

                                Nmarmyš - Profil | Ne 3.10.2021 15:42:50

                                Feederman@ >> Já bych se připojil,ale nevím co je challenge tak raději ne. Se z té angličtiny jednou poserete. :-))

                                  NFeederman@ - Profil | Ne 3.10.2021 15:35:12

                                  Poprosil bych lidi, kteří by měli teda zájem se do challenge zapojit, ať napíšou přímo sem veřejně do diskusi že se zapojí😉.
                                  Byl bych moc rád, kdyby se vás zapojilo co nevíce a nenechali nás v tom samotné😊.
                                  Děkuji.

                                    NFeederman@ - Profil | Ne 3.10.2021 15:32:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dnes to bylo velmi slabé, ryby skoro vůbec nešly, chytnul jsem z bídou tak 7ks čudel včetně dvou ostroretek které měřily 42cm.

                                      NFeederman@ - Profil | Ne 3.10.2021 15:27:51

                                      clovek1 >> Jo je to tak, ten feeder je přece jenom o menších rybách i když s ním dají chytnout i velké ryby.

                                        Nclovek1 - Profil | So 2.10.2021 21:39:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Feederman@ >> Souhlasím 😎 můj včerejší úlovek, ponorka mi malém vzala prut do vody a když jsem ho na poslední chvíli chytil tak se mrcha vyhákla😂🤣

                                          Ntomvec - Profil | So 2.10.2021 20:44:26

                                          Feederman@ >> jelec nad 40 na parmovce 1,75lb už celkem jde cítit. Ten chudák 48 měl smůlu, že jsem měl zrovna Catapulty 10ft 2,75lb. Do poslední chvíle jsem myslel, že je to něco menšího.

                                            Červené karty: Vydra revírní