Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁10%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁8%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 93 čtenářů.

NKaďa - Profil | So 9.5.2026 19:09:48

Feederman@ >> všichni čekají na tvoje fotky z přesnočky 😁. Já jsem byl dnes nachystat kaprovercajk u kámoša na boudě a u toho jsme tři hoďky zafeederovali z vody "na pařezech". Dneska se ani tady rybám moc nechtělo, chytili jsme dohromady tak deset kaprů kolem padesáti cm.

    Nandrei11 - Profil | So 9.5.2026 18:58:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Feederman@ >> nahodil som po 1600, dovtedy okolo chalupy roboty som sa nezastavil. Voda je nejaka divny hneda, ani naznak pohybu. Ako keby tu ryby vôbec neboli. Chytam method a klasiku. Ani brnk... Mam sice väčšie haciky, ale včera to nevadilo...

      Nigoo - Profil | So 9.5.2026 18:37:22

      Feederman@ >> Lapat půjdu až po neděli. Dnes jsem objel Svratku a Jihlavu, ale bída a rybářů milion.

        Npeterb - Profil | So 9.5.2026 18:28:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Feederman@ >> Nejak tu je pusto kamo. Dnes som bol chytat na váhu. Piloval som distance method. U nas nemame otvorene take velke vody ako na JM. Tak som bol nad priehradou v takej sirokej zatoke. Su tam sportovi kaprici. Chytil som ich dost. Hlavne som ich udrzal aktivnych na mieste cely cas lovu. Zoznamujem sa s novym baitup prutom a skusam nanho vhodne krmitko. Mal som to dnes vymerane na 50m. Takze ziadne velke ryby ale zachytal som si.

          NFeederman@ - Profil | So 9.5.2026 17:23:30

          Tak co bombarďáci, dnes nikdo nelapá?

            Neifi - Profil | So 9.5.2026 17:16:44

            visage >> To ale nebylo na feeder kamaráde..není těžké nahodit "kaprove" pruty s kuličkou boilie. Zapnout příposlech a na lehátku několik hodin čekat na signál 😉

              Nvisage - Profil | So 9.5.2026 16:06:04

              eifi >> Roman , ale naposledy Ti to padlo ako malo .

                Neifi - Profil | So 9.5.2026 12:17:47

                cechura09 >> Na řece bych řekl ,že je to jednodušší. Kam to hodíš, tak tam je ryba 😉. Na jezerech holt dost rozhoduje přesnost. Na klip jsem ještě nikdy nechytal a můj styl padni kam padni funguje jen někdy 😃

                  Ncechura09 - Profil | So 9.5.2026 11:16:03

                  eifi >> myslím že na řece jsi to vždy dohnal :)

                    Ncechura09 - Profil | So 9.5.2026 11:13:14

                    andrei11 >> mě chutná snad každý pivo

                      NFilla - Profil | So 9.5.2026 9:16:51

                      Starouš >> krásná práce a ryby, Jarymoto. Gratulka :)

                        Nčongr - Profil | So 9.5.2026 8:44:53

                        Milda >> Ahoj Mildo je to krása, takových míst je už opravdu velmi málo, děkuji 👍 buď zdráv!!! Já na potoku, jenom takové ale oddychovka!!

                          Nandrei11 - Profil | So 9.5.2026 8:06:26

                          pepson >> Tatran v bufete na stanici v Starom Smokovci, rok 2000. Brrrr.

                            NKaďa - Profil | So 9.5.2026 7:22:05

                            pepson >> 😁😁😁

                              Npepson - Profil | So 9.5.2026 7:19:00

                              visage >> Kedysi to bolo na úrovni značiek ako Kamzík, Tatran, to bolo strašné 🫣

                                Nvisage - Profil | So 9.5.2026 7:16:43

                                eifi >> aj ja mám pri nich ten pocit :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                  Nvisage - Profil | So 9.5.2026 7:16:12

                                  pepson >> ešte Šariš sa dá .

                                    Npepson - Profil | So 9.5.2026 7:11:53

                                    Kaďa >> V konkurencii Corgoňa a Šariša obstoja aj chcanky 👹👹👹

                                      Neifi - Profil | So 9.5.2026 5:22:38

                                      visage >> A to když se sejde na břehu D5 @cechura09 a @Feederman@ to už můžu pruty stáhnout 🙃. Zjistím totiž, že umím prd chytat ryby 😃

                                        NKaďa - Profil | Pá 8.5.2026 21:17:15

                                        visage >> to se dobře poslouchá 😁 Ale borci jsme všichni, hlavně že nás to rybaření baví a chodíme k vodě. A v tom vidím hlavní smysl té výzvy, že jdeš k vodě, i když se ti nechce 😁

                                          Červené karty: Vydra revírní