Funguje boilie Nutrigo?

Funguje boilie Nutrigo?

Zkušenosti postřehy rady jak to funguje a jestli to chytá a je to opravdu takový zázrak jak se prezentuje? Klidně fotky zkrátka vše co se týká tohoto produktuAutor diskuse: ludek 73 - Profil , 1.5.2020 kaprařina - nástrahy, návnady


Které je podle Vás TOP

A) Nutrigo Plankton13%

B) Nutrigo Plumberry 13%

C) Nutrigo Coco 5%

D) Nutrigo Bloodworm40%

E) Nutrigo Mango20%

F) Nutrigo Peper10%

Od 1.5.2020 hlasovalo 40 čtenářů.

21x v oblíbených a 8x v ignorovaných.

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NRK - Profil | Ne 24.5.2020 17:40:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mzxy >> je to jednoduché, proč neexistuje konečně koule, která chytá vždy i když to nebere na jiné? Protože žádná taková neexistuje a existovat nikdy nebude. Kapr je rybou dna a primárně se živí bentosem.
Nějaké druhý koulí jsou mu šumák. Je možné se mu trefit do ,,chuti" v době,,škeblí" , nebo jiné sezónní přirozené potravy. A nebo ho na něco naučit. Kdo tohle nechápe a hledá vědu a jinotaje tam , kde nejsou, je odsouzen chodit v bludném kruhu a celoživotně zkoušet a hledat, bez naděje na světlo na konci tunelu. A to je vlastně to nejkrásnější. Nevědomost je královna mezi pravdou a toho využívají prodejci, výrobci a mají na růžích ustláno.
Musí to být krásnej pocit, někomu valit kraviny do hlavy, bez rizika zpětné negativní vazby a ještě mít jistotu v bezplatné reklamě od těch, které oblbujem😃

NA_dam - Profil | Pá 17.7.2020 17:48:18

jetam >> Ja mám z nutigom opačnú skúsenosť len malé kapre a biela ryba musel som každé dve hodiny prehadzovať a stavalo sa že uz tam nebolo. Ale ani decatlon teraz nevydrží dlho.

Njejenik - Profil | Pá 17.7.2020 12:50:07

Na Nutrigo Pepř jdu chytat vždy když se mi nedaří něco chytit na moje vyzkoušené koule.... no a výsledek??? Vůbec žádný, nebere to pořád stejně.. ;-) ... na asi 12 vyzkoušených a chytaných koulí, ani jedna ryba.....
Pro info - koupil jsem jen krabičku ze zvědavosti. ;-)

Ncechura09 - Profil | Pá 17.7.2020 11:51:22

marw_84 >> Jenže loni se tu provalilo, že Fishki používá feromony.... :)
Tajný a zahraniční .... :)))

Nbacklead - Profil | Pá 17.7.2020 11:34:24

jetam >> Kristepane to jsou šašci. To už snad ani nemůže být pravda, že se dospělý člověk k něčemu takovému vůbec sníží a propůjčí.

Nmarw_84 - Profil | Pá 17.7.2020 6:32:32

_Karel_ >> za mě a i Fishky to asi tak nějak psal, že lov kaprů na boilies je mnohem víc o návnadě něž nástraze. Pokud tam budeš to Notrigo sypat jako návnadu tak bude určitě fungovat stejně a třeba i líp než boilies. Krása to s tím tekutý středem měl vymyšlený tak, že se tím kapři budou futrovat a u toho budou zanechávat v okolí nějakou pachovou stopu. Ale naprostá většina rybářů tím není ochotná krmit za tu cenu a já je chápu. Kazdej pouze vymýšlí, jak tu tekutinu dostat z prostředka ven a použijou to jako nástrahu. A to si myslím, že ani žádný zázrak být nemůže.

Njetam - Profil | Út 14.7.2020 17:42:56Ked sa niekto zníži k niečomu takému, tak je hned jasné o čo tu ide...

NDocent Kolínko - Profil | Út 14.7.2020 13:08:10

Fishky >> Super,díky.

N_Karel_ - Profil | Út 14.7.2020 6:36:27

Danda05 >> Tak ale to je celkem jasný už od začátku této diskuze.
Pokud Fishky ( a v podobném duchu i někteří ostatní) píše o tom, že to přechytá i boilie z dekáče, tak jsem to chápal jinak, než jako kritiku ceny.

Ndrvoštěp - Profil | Po 13.7.2020 23:01:30

wanman >> 😂👍

Nwanman - Profil | Po 13.7.2020 20:26:04

moje celkové hodnocení

NRK - Profil | Po 13.7.2020 18:33:40

Danda05 >> přesně tak. A taky tak, přesně😃

NDanda05 - Profil | Po 13.7.2020 18:17:48

_Karel_ >> podle mě tady u toho nutriga jde o jednu naprosto jednoduchou věc, a to je poměr cena vs. výkon.

N_Karel_ - Profil | Po 13.7.2020 16:16:08

Fishky >> Ok, pokud mi jako ne-kapraři uniklo něco, proč je Nutrigo principiálně horší, než ostatní boilies (kromě rychlého rozpadu), beru na vědomí.

NFishky - Profil | Po 13.7.2020 16:02:46

_Karel_ >> tak na tomhle se neshodneme, vsadil bych co mám, že Nutrigo nikdy ani za sto let nechytí tolik velkých kaprů, jako boilies z Dekáče. No a tím bych debatu zde ukončil, je to ztráta času, promin. Pokud tě to zajímá, odpověď si určitě najdeš, no a když ne... tak proč to řešit :)

N_Karel_ - Profil | Po 13.7.2020 15:59:35

Fishky >> ok, takže jsme se shodli na boilies, jako relativně běžné nástraze na kapra. Já souhlasím s tím, že zázračná kulička je nesmysl, ale nějak nechápu, jak mnozí od stolu poznali, že právě tohle boilies je nesmysl, co nemůže fungovat, kdo to nepoznal je vůl atd. Prostě je to další z řady kuliček, podle mě to bude chtít doladit, rybu to chytit umí, zázrak ne. Je to drahý jak čert, tak vznikla otázka jak to komu šlape, protože - jistě budeš souhlasit - sám to z deseti koupených kuliček nepoznáš - jestli jen byla smůla, nebo to rybám fakt nešmakuje.
Za mě to začíná už být zbytečná diskuze, páč se tu začínají řešit kraviny, nesmyslný nelogický obviňování z reklamy, a filozofická rozjímání nad rybolovem obecně - bez urážky.

NFishky - Profil | Po 13.7.2020 15:48:51

_Karel_ >> Nepleteš. Ano chytám na boilies, ale snažím se ti vysvětlit, že o boilies to vůbec není. Velcí kapři se chytali i před boiliesem, nebyl to selektivní lov, ale chytit se dal i velký kapr. A ano, až s boiliesem, které je velmi selektivní nástrahou se počet "velkých kaprů" rapidně zvýšil. Takže jestli chceš jen odpověd, jakou nástrahu použít na velkého kapra, pak bych s největší pravděpodobností použil boilies. Ale jen protože je selektivní.. Kdybych byl někde zalezlý v rákosí a sledoval v leknínech vyhřívajícího se velkého kapra, boilies by paradoxně byla poslední věc, kterou bych mu nabídl... hnojáček, žížalka, kousek rohlíku... to jsou věci kterým ryba neodolá, přírodní věc, kterou milují... koule jsou naopak selektivní záležitost, jejichž úspěšnost hodně záleží na krmení a čase... často platí, že čím víc toho do vody nahážeš, tím víc toho i chytíš... krmení je u boilies alfou omegou. No a obloukem se lze vrátit k nutrigu... kdo tím bude krmit, hm? :)) Takže jak to muže fungovat? Mně by spíš překvapilo, kdyby se našel jeden nediný rybář, který by to chválil a kupoval dokola a chytal na to kapry. Takže je tu někdo takový? :)

Nludek 73 - Profil | Po 13.7.2020 15:43:17

_Karel_ >> Já jenom proto že si to někteří myslí prostě jsem chtěl vědět+- kolik lidi to vyzkouší a z jakým uspěchem

N_Karel_ - Profil | Po 13.7.2020 15:37:29

ludek 73 >> Prosím tě to snad není nutný, tohle vysvětlovat. Když zadáš otázku "jak vám to funguje", necháš zvýraznit a oceníš odpověď "zázračné koule neexistují", plus nijak nemažeš odpovědi ála "žádný velký úspěch s nekonal" , tak by tě za prodavače těchto koulí mohl považovat leda úplný blb. :-)

N_Karel_ - Profil | Po 13.7.2020 15:34:26

Fishky >> Já se tě neptal na značku. Možná si tě s někým pletu, ale měl jsem zato, že objíždíš nebo jsi objížděl závody, jsi kaprař a chytáš tedy nejpravděpodobněji na boilies. Pokud se pletu, tak sorry.

Nludek 73 - Profil | Po 13.7.2020 15:26:28

Pro všechny znovu s LK baits nemám nic společného takže sem nechtěl dělat reklamu ani neplacenou ani negativni ani žádnou jinou.Od LK baits sem boilie v životě neměl ani to nemám v umyslu zkoušet vyjma 4mm peletek kukuřičnéch do pva.Jen mě zajimalo to nutrigo přece jen to je něco jinyho než jsme většinou zvyklí.Tak jsem založil tuhle diskuzi abych se něco dověděl protože jsu zvědavé

NFishky - Profil | Po 13.7.2020 15:23:10

_Karel_ >> moc rád bych ti odpověděl, ale to nejde. Jednoduchá cesta k cíli neexistuje. Je to jako by ses zeptal:

Prosím tě, vzhledem k tomu, že tady vypisujete +- podobný věci, můžeš mi prozradit - když chceš porazit Mike Tysona v ringu, jaký rukavice k tomu použiješ? Červený? Modrý? Nebo černý? Vážně míněná otázka, já téměr neboxuju, tak se ptám.

Vy kráso vlezeš s ním do ringu a vzbudí tě až z v nemocnici a bude úplně jedno, jakou baru budou mít tvé rukavice, spodky budou hnědé. Tak si vem hnědé, budeš to mít sladěné :D Ne fakt, jako teď vážně. Rybařina je opravdu to nádherné puzzle. Kdo ví jak na to, dokáže tu skládanku skládat bravurně. V rukou "pana rybáře" se i strouhanka stává zbraní a dovede s ní zázraky. Někdo nepotřebuje poslední model nejražšího prutu aby házel daleko a jiný zas nemusí mít echolot, aby tušil že vnější břeh v zatáčce řeky bude nejspíš podemletý a bude tam větší hloubka, naž na druhé straně, kde bude s největší pravděpodobností sediment a výrazně mělčí voda.

Nludek 73 - Profil | Po 13.7.2020 15:16:18

cindy >> Tobě redku nedám protože slušně diskutuješ mě nevadí když má někdo jiný názor ale Mžik nechtěl diskutovat choval se jak hovado....

N_Karel_ - Profil | Po 13.7.2020 15:09:04

Fishky >> Prosím tě, vzhledem k tomu, že tady vypisujete +- podobný věci, můžeš mi prozradit - když chceš chytit velkýho kapra, na co chytáš? Na chleba? Na bramboru? Na žížalu? Vážně míněná otázka, já na kapry téměř nechodím, tak se ptám.

NFishky - Profil | Po 13.7.2020 14:53:46

RK >> Nelze hodnotit zápisy starší jak týden, ale za ten svůj bys měl dostat nějakou cenu :D Ano, oblbování je základem rybařiny. Bohužel ta pravda je natolik "bolestivá", že ji málo kdo skousne. To jediné, co ovlivní výsledek lovu je mezi prutem a židli, nedá se to koupit, ani sehnat, není to k mání, jsme to jen a jen my sami. Žádné nové pruty, navijáky, nutrigo a hromada jiných hloupostí ještě nikdy z nikoho rybáře neudělali, to je jen slepá ulička, kterou záměrně výrobci vytvořili. Někdo tu psal, že knížka od LK je boží... no upřímně, větší ptákovinu jsem nikdy nečetl, tedy vlastně já to ani nedočetl, to se nedalo. A to knihy o rybách zbožňuju a Otu Pavla jsem četl dokola! Jenže Ota Pavem psal PRAVDU a neměl důvod někoho oblbovat, jiní na tom postavili základ svého byznysu a ostatní jim to ještě s hýkáním baští... ufff... a vysvětluj pak někomu, kdo vyrostl na podobných věcech, proč Nutrigo nemůže z merida věci nikdy fungovat. Rybařina je jako nádherné a složité puzzle. Kdo ten obrázek zná a umí ho složit za různých situací, dospěje zdárně k cíli. Co vlastně chci chytat, kdy, kde, jak, kolik za to chci utratit, jak na to spěchám, jaké jsou mé možnosti, kolik času do toho chci investovat... někdo tomu výsledku dá strašlivě moc - hromady svého volného času, čtení, praxe, zkoumáním nových věcí a jiný si myslí, že koupí za šílenou raketu pár cukrlátek a má vyhráno. No a ve finále to strčí děda s bambusákem nebo malý kluk někde v roští do kapsy, protože tomu dali víc... mnohem víc. Jsou lidé, co rybařinou žijí a objetují tomu hromadu svého volného času a pak jsou ti, co si myslí, že úspěch se dá koupit a pustí žilou na krámu... říká se, že náhoda je blbec a sedne i na vola, tak třeba se někomu poštěstí... no že rybařina není o štěstí, to je jiná kapitola :) štěstí je vlézt s mikem tysonem do ringu a nedostat výprask, to je štěstí. Štěstí je vlézt s nadalem federerem na kurt a nedostat nakládačku. To je štěstí! Štěstí je vzít si oštěp a prdnout ho dál než honza železný, to je štěstí. Zajímavé je, že úplně všichni aspon malinko normální lidé pochopí, že ten herodický výkonu jim žádné kouzelné rukavice, žádná kouzelná raketa, žádný kouzelný oštěp... nic takového kouzelného jim k tomu nepomuže. Pomůže jim jen ta hromada obětovaného času - na tréning, aby měli aspoň malinko šanci přiblížit se tomu úspěchu. Bohužel v rybařině tohle neplatí, tady si všichni myslí, že zakoupením kouzelné blbosti za ranec zlaťáků si koupí i harryho pottera, co jim tu rybu snad vykouzlí. No ty vole nevykouzlí! Žádny harry potter v balení není, je tam jen pár kokin s tekutým miglajzem uvnitř a tím to končí. Musím se smát, fakt :D Někteří lidé jsou fakt neskutečně najivní a jiný na jejich najivitě jen a prostě vydělávají, to je vše... úspěch se nedá koupit, ten se musí vydřít! Snadná cesta k úspěchu neexistuje. Úspěch je vykoupen hromadou času, pílí, zkušenosti, sebeobětováním...

Červené karty: Mžík