- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Který přívlačový prut vybrat?
vy bírám prut na přívlač v délce kolem 2.30 max 2.40m a vrhací zátěží kolem 40 - 45g. Zatím jsem narazil na tyto:
1. Daiwa Ballistic-X 240cm 10-40g
2. Prut Dragon ProGUIDE X 2,28m 18-42g
3. PRUT MAJORCRAFT SOLPARA SEABASS 2,38M 45GR
4. Nejaký odpovídající Sportex Black Pearl
5. něco jiného?
Chytat budu spíš na menší řece, ale s možností i větší ryby. Máte s nimi nějaké zkušenosti?
Díky!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NŠachyy - Profil | Pá 1.10.2021 0:03:52
Jinak Pruty Favorit jsou tez Top. Ta Daiwa my prijde az moc draha.. Fox rage to same, holt clovek plati i za znacku…
Nvundu - Profil | Po 27.7.2020 18:25:24
Nvundu - Profil | Po 27.7.2020 17:44:02
Silnější prut nechci..na to moje mrskáníi postačí co mám 😎
NOrion24 - Profil | Ne 26.7.2020 22:07:20
NOrion24 - Profil | Ne 26.7.2020 22:04:33
NOrion24 - Profil | Ne 26.7.2020 22:03:44
NP!F - Profil | So 25.7.2020 10:47:08
Nvundu - Profil | Pá 24.7.2020 21:39:18
Nvundu - Profil | Pá 24.7.2020 21:37:35
ale vse gut dopadlo a pokud da buch a jikernacka(doufam ze ne zadne vrcholove vykony) a jel bych smer "Mrazak" dam ti echo a srazime se nekde ;-)
NKolis - Profil | Pá 24.7.2020 21:21:36
Nkubas. - Profil | Pá 24.7.2020 21:19:01
Nvundu - Profil | Pá 24.7.2020 21:10:10
Dajva nesmi pres prah domu :-///
ikdyz??? nikdy nerikej nikdy??
Nvundu - Profil | Pá 24.7.2020 21:08:50
na tve rady a rady Ervy uz urcite nedam....
na Sharda M/H prvni vychazka fous necelych 20kg....rikam si super test noveho klacku... tyden na to jsem koupil tebou a Ervou doporucovany Skyline L/M-prvni vychazka a fous necelych 40kg...rikam si super test (zrychtovanej jsem jeste ted) pres hodinu driny ve zvysenem prutoku,vystavenej jak zelenina... (minimalne dva dny doma s jikernackou bez treni)....
a opovazte se nekdo doporucit nejaky super ultralajt :-)))
to uz radeji nepujdu k vode :-)))))
p.s. Kolisku-previntivne hlasim, at neprovokujes :-))))
Nvundu - Profil | Pá 24.7.2020 21:03:54
Nvundu - Profil | Pá 24.7.2020 21:02:57
Njanzo - Profil | Pá 24.7.2020 13:30:20
Nwhitehunter - Profil | Pá 24.7.2020 13:27:34
Njanzo - Profil | Pá 24.7.2020 13:25:56
Nwhitehunter - Profil | Pá 24.7.2020 13:14:24
Nkubas. - Profil | Pá 24.7.2020 12:51:44
NKolis - Profil | Pá 24.7.2020 12:49:33
Nkubas. - Profil | Pá 24.7.2020 12:39:26
NKolis - Profil | Pá 24.7.2020 12:37:19
NKolis - Profil | Pá 24.7.2020 12:29:35
NOrion24 - Profil | Pá 24.7.2020 11:14:48
Nhadr kapr fakr boy - Profil | Pá 24.7.2020 10:06:58
Nvundu - Profil | Čt 23.7.2020 21:38:28
treba to aspon bude ladit, kdyz uz to bude stat za prt :-))))
Nkubas. - Profil | Čt 23.7.2020 21:36:18
Nvundu - Profil | Čt 23.7.2020 20:14:17
musim ale uznat, ze ten co mam (velikost 4000) na M klacku, dostaval docela dost pokourit, ja se s tim moc nemazlim .takze motadlohodiny jdou znat...ale porad facha dobre ...prekopu jej na ten Skyline a na Sharda poridim nejspis Exsance
na provokatoru mam vanqua 3000dh a ten vali porad stejne, vytahl uz par supin a prosel se mnou peklem-je to drzak, chudak malej dvouklickovej :-)))
p.s. s Shardem chybu asi nejspis neudelas :-))))))
o vik, jak nic nekopne, treba neco nafotim, at muzes aspon slintat nad klackem ;-)
Nhadr kapr fakr boy - Profil | St 22.7.2020 22:00:50
Nvundu - Profil | St 22.7.2020 21:53:27
Nhadr kapr fakr boy - Profil | St 22.7.2020 21:37:56
Nvundu - Profil | St 22.7.2020 21:33:06
jen musim vymenit motadlo za TP...timto stylem bych vanq odrovnal do konce sezony...
pisu pouze sve postrehy...
Nhadr kapr fakr boy - Profil | St 22.7.2020 21:25:53
NSUMÍK - Profil | Po 20.7.2020 8:58:55
Nhadr kapr fakr boy - Profil | So 18.7.2020 9:22:24
Nvundu - Profil | Ne 12.7.2020 13:54:55
NSUMÍK - Profil | So 11.7.2020 21:40:14
Nvundu - Profil | Čt 9.7.2020 20:39:20
no a otazkou je, jaky motadlo na nej prikupim :-))))
NKolis - Profil | Čt 9.7.2020 20:34:41
Nvundu - Profil | Čt 9.7.2020 19:45:55
kamarad mi ted zlomil spicku na jednodilu...no a to je duvod navic, opet neco nezbytne nutneho prikoupit :-)))))
NKolis - Profil | Čt 9.7.2020 18:27:42
Nvundu - Profil | Čt 9.7.2020 18:24:00
vybavove stale nikdy neustalen :-))))
Kde to žije - dravci
20:54NNepromokavá bunda na boat a brození 66
20:28NBurza na přívlačové nástrahy 33405
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:31NRare woblery - Rapala 14053
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....
















