- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Který přívlačový prut vybrat?
Ahoj,
vy bírám prut na přívlač v délce kolem 2.30 max 2.40m a vrhací zátěží kolem 40 - 45g. Zatím jsem narazil na tyto:
1. Daiwa Ballistic-X 240cm 10-40g
2. Prut Dragon ProGUIDE X 2,28m 18-42g
3. PRUT MAJORCRAFT SOLPARA SEABASS 2,38M 45GR
4. Nejaký odpovídající Sportex Black Pearl
5. něco jiného?
Chytat budu spíš na menší řece, ale s možností i větší ryby. Máte s nimi nějaké zkušenosti?
Díky!
vy bírám prut na přívlač v délce kolem 2.30 max 2.40m a vrhací zátěží kolem 40 - 45g. Zatím jsem narazil na tyto:
1. Daiwa Ballistic-X 240cm 10-40g
2. Prut Dragon ProGUIDE X 2,28m 18-42g
3. PRUT MAJORCRAFT SOLPARA SEABASS 2,38M 45GR
4. Nejaký odpovídající Sportex Black Pearl
5. něco jiného?
Chytat budu spíš na menší řece, ale s možností i větší ryby. Máte s nimi nějaké zkušenosti?
Díky!
Autor diskuse: Harry - Profil , 12.6.2019 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
11x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
hadr kapr fakr boy - Profil | So 4.7.2020 9:05:57
SUMÍK >> kolega ho vzal, já šel do Gloomise, Skyline je dizajnově krásnej ..
SUMÍK - Profil | Pá 3.7.2020 23:24:36
hadr kapr fakr boy >> ahoj. rozdíl je jak píšeš v blanku a očkách, což celkově způsobí že Favorite Skyline TZ je o něco rychlejší, lehčí, není tolik ,,zatíženej" Fuji očkama, jsou na něm trochu lepší materiály než na Favorite Skyline New. Co se týká akce, je prakticky stejná. Běžný rybář rozdíl asi pozná , ale myslím, že ho nedocení. Oba ty pruty jsou hodně dobrý, citlivý, rychlý jen ten TZ je trochu vytuněnej.
ivco4 - Profil | Út 26.5.2020 20:46:34
Ja mam na ceste ten pro guide... Mensiu gramaz.. Tak som zvedavy...
Pidess - Profil | Ne 24.5.2020 19:46:12
zdravím, mám dilema, který z nich na gumy? co myslíte))
https://www.rsp-fishing.cz/pruty/privlacove/prut-dragon-proguide-x-2-45m-7-28g-2/
https://www.majorcraft.cz/privlacovy-prut-solpara/
https://www.rsp-fishing.cz/pruty/privlacove/prut-dragon-proguide-x-2-45m-7-28g-2/
https://www.majorcraft.cz/privlacovy-prut-solpara/
tomkyč - Profil | St 18.3.2020 17:19:21
Polčis >> jsem zjistil, že už jsme to řešili jinde, mám zanderforce 2, 7-32 g, na gumy a menší woby. Dost tuhý a lehký prut, tak jsem zvědavý na citlivost.
tomkyč - Profil | St 18.3.2020 8:18:37
Polčis >> ty klacky HR se mi na FFmoc líbily a tak jeden skončil u mě doma. Příští rok možná přibude innovation.
Pidess - Profil | Út 17.3.2020 21:21:21
skwor >> to určitě, ale chci nějaký užší výběr, pak to rozseknu, času dost))
skwor - Profil | Út 17.3.2020 21:02:00
Pidess >> Není zač :) Ono toho bude o dost víc, ale tyhle znám :)
hadr kapr fakr boy - Profil | Út 17.3.2020 20:31:47
Polčis >> Kdyby to dělali kratší, 230, líbil by se mi :) Ze břehu bude suprovej!
hadr kapr fakr boy - Profil | Út 17.3.2020 20:08:33
Polčis >> tipuju HR Innovation :) 253, jako já na lodi chytám s prutama cca 235cm a nemám s tim problém, mám radši delší prut. Ale těch 253 je už moc.
skwor - Profil | Út 17.3.2020 19:49:35
Pidess >> Major Craft Solpara (očekávám příští měsíc) nebo Favorite balance (mám).
Polčis - Profil | Út 17.3.2020 19:47:33
hadr kapr fakr boy >> Já jelikož chytám 90% ze břehu budu brát něco kolem 2,4-2,5m.Skyline,neo březen nebo jak se to píše,potom ještě dva od HR jsou v hledáčku,nevybavim si teď názvy 😀
hadr kapr fakr boy - Profil | Út 17.3.2020 19:38:12
milanpindryc >> To je zas skoro o deseťák víc :) Leda oslovit známýho, co by dokázal za slevu :) Ale tenhle mi "vyhovuje" gramáží, v obchodě bych si ho i osahal, možná mi ho i pučil k vodě .. rozpočet jsem měl plánovanej na Skylina, Halcyona .. kamarád koupil Skylina, tak si ho asi nejdřív ozkoušim od něj a pak uvidim, nic se nemá uspěchat :)
milanpindryc - Profil | Út 17.3.2020 19:31:28
hadr kapr fakr boy >> to uz bych teda vzal nrx jig nebo legenda :-)
hadr kapr fakr boy - Profil | Út 17.3.2020 19:18:59
Polčis >> Já taky nechvátám, ale G´Loomis IMX Classic Spin Jig 5,25-21g v jednodílu bych i zkusil, k vodě to mám 15 minut, futrál na to nějakej pořídim, vyrobim .. a třeba to bude v tom jednodílu znát. Jen přeměřit auto, jak to tam bude pasovat :) Pořád řešim otázku, jestli prut za 8, 10 a víc bude o tolik lepší, než ten Gunki za 15 stováků, se kterym jsem proměnil velkou většonu klepanců .. ale asi je to i něčem jiném?!
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
PoÚprava chodu woblerů. 10
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoRare woblery - Rapala 14053
PoKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . Skladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.












