Drennan - zkušenosti, rady, tipy

Ahoj, již spousta značek má svoji diskuzi, kde je možné soustředit veškeré poznatky s výrobky konkrétního výrobce, který třeba není tolik u nás profláklý. Tudíž pokud máte zkušenosti se značkou Drennan, prosím podělte se.
Autor diskuse: Esox - Profil , 1.6.2019 feeder - náčiní, doplňky

Nwanman - Profil | Po 11.7.2022 21:01:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

děkuji všem za odpověd ,zeptal jsem se přímo na drennan internacional a bylo mě jasně řečeno ,že se acolyte prodáva jen a pouze s popsanou chráničkou obr.č.2 .prut zítra vracím -kde se asi stala chyba? Žeby to bylo druhé NURTIGO ? NEVÍM

    NPindˇa - Profil | Po 11.7.2022 20:33:22

    pepa-č >> Nebo pro známé pro případ straty. Jestli je to jako u FS tak samostatně neprodejné.

      Npepa-č - Profil | Po 11.7.2022 20:21:50

      hodi je na eshop na 500kus? nevim. moc mi to nedava smysl.
      napisu do Drennanu, psal jsem si (davno) s jejich Head Pruduct managerem, pokud tam jeste je, tak se ho zeptam.
      jsem fakt zvedavy, bo mi to nedava smysl 🤔

        NPindˇa - Profil | Po 11.7.2022 20:16:35

        Jenom mi nejde do hlavy co by s nimi dělal s origo s popiskem. Na Sportexi je dávat nebude.

          NDiamond - Profil | Po 11.7.2022 20:05:02

          pepa-č >> alebo tiež možnosť že český dovozca si nechá origo pasky s potlačou a na vyžiadanie ti pošle obyčajné bez potlače...

            Nvicx - Profil | Po 11.7.2022 19:27:44

            wanman >> nerozumiem celkom otázke, ale z Drapieznika tento rok ten istý prút mal tuším to čo je na spodnom obrázku. Tie tenké neviem či tam boli. Nepoužívam okrem tých koncoviek nič.

              NNavrc - Profil | Po 11.7.2022 18:53:22

              wanman >> č1 jsou pruty z páteční odpolední směny 😅😉

                Npepa-č - Profil | Po 11.7.2022 18:51:33

                tak buď drennan začal šetřit a kupuje a dává tam noname pásky bez potisku (a navíc jenom pásky a ne ty čepičky/ponožky na špičku), to je první možnost, nebo to šidí český dovozce a pásky sundá (proč?) a pak je dodá na vyžádání (proč?).
                divný.

                  NMatrix - Profil | Po 11.7.2022 18:44:48

                  wanman >> Mám Plusko 3m z akce u LK a pásky z obrázku 2. Kupoval jsem ale loni.

                    NMr.Doctor - Profil | Po 11.7.2022 18:19:54

                    wanman >> Zdar....já letos kupoval Acolyte Carp Waggler a nebyly tam vůbec žádné pásky, ani jsem nikde nedohledal, že by tam nějaké měly být....nicméně poté jsem si na tento prut pořídil pouzdro https://www.lkbaits.cz/drennan-pouzdro-na-prut-slimline-single-rod-hardcase-long/ a v popisu se uvádí, že součástí tohoto pouzdra jsou neoprenové pásky....Pouzdo mi přišlo bohužel bez těchto pásek, kontaktoval jsem obchodníka, tento mi sdělil, že takto jim to poslal Krása, ale že to vyřídí....za tři dny jsem měl pásky doma i s omluvou v podobě dárku a jednalo se o naprosto shodné pásky s obrázkem č.1 , tedy bez nápisu Acolyte...

                      Nwanman - Profil | Po 11.7.2022 17:02:11

                      Zdravím ,mám dotaz ,nekupoval jste v poslední době někdo prut acolyte ? jaké na pruty byly pásky ,podle obrázku ....
                      koupil jsem totiž od českého dovozce plusko 3m/45g s páskama č.1 a nějak se mě to nezdá....

                        NEinstein - Profil | Čt 16.6.2022 17:13:39

                        Daty >> taky už bych potřeboval nový gumy už je mám 2x zkracovány 👎,musím se porozhlídnout

                          NEsox - Profil | Čt 16.6.2022 11:19:17

                          Drapeznik ma akci -15%

                            NDaty - Profil | Čt 16.6.2022 9:49:44

                            MarNus >> Super,díky. Ony ty staré gumy stejně už nejsou ke koupí. Resp. možná, že modré praky mají původní gumu :-).

                              NMarNus - Profil | Čt 16.6.2022 5:20:17

                              Daty >>
                              Gumy z těch nových praků jsou stejné, jako u těchy starých, jen přibyl ještě jeden průměr. Na červený softfeed dávám tu Strong nebo X-Strong.
                              Mluvím z vlastní zkušenosti, měnil jsem uz 2x.

                                NDaty - Profil | St 15.6.2022 22:08:45

                                Pindˇa >> Tak stejně koukám, že už nikde původní gumy nejsou (ani na fiordu.cz) , tak nezbudou než ty nové.

                                  NPindˇa - Profil | St 15.6.2022 22:07:57

                                  Daty >> To neumím ten starší neznám. Dobrá zpráva je že je to tam jenom navlečené i když je mi záhadou že to udrží to napnutí

                                    NDaty - Profil | St 15.6.2022 22:03:47

                                    Pindˇa >> Díky! I když asi potřebuji novou šupléru, tak to vypadá, že by to pasovalo... Umíš srovnat ty nové gumy do modrého praku s těmi starými do červeného?

                                    Každopádně jsem odřezal i na druhé gumě ten centimetr, vše zase nasadil a vypadá to, že to funguje. Uvidím, jak moc to zkrátí dostřel.

                                      NPindˇa - Profil | St 15.6.2022 20:16:19

                                      Daty >> Délka jedné gumy je 25 cm a vekovni průměr 5mm a nějaký drobný snažil jsem se jí vůbec nezmáčknout

                                        NDaty - Profil | St 15.6.2022 19:59:32

                                        Pindˇa >> Díky, budu rád. Ony to vypadá úplně stejně, tedy že to je jen nasazeno. Možná jen změnili barvu těch praků