- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Člun boat 007
Zdravím lidičky,potřebuji poradit jaky z techto člun si mám vybrat nemůžu se rozhodnout. Boat 007 M290, boat 007 A290 a nebo boat K290 KIB. Chtěl bych ho na vyvážení a převážení věcí na místo.
Autor diskuse: thomas777 - Profil , 19.5.2019 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nlajdák - Profil | So 29.6.2019 11:32:11
Zdar chlapi, můžu se zeptat.. 4dil podlahy mi nechce dosednout u boat M290.... Někdo zkušenost?! Jde o díl u zrcadla.. Diky
NČuřilus - Profil | Pá 21.6.2019 7:02:12
sidneyv >> caw, upravil jsem si držáky na kolo, mám je po obou stranách...dole jsou jako spojnice zbyteky roxoru ze stavby ve vodovodní trubce. Bral jsem tento:
https://www.zbozi.cz/vyrobek/compass-09279/
Ale jsou i s nižší nosností a asi by také udělali svojí práci.
https://www.vaseautodoplnky.cz/stropni-drzak-kol-bike-lift-compass-09277/
https://www.vseprokolo.cz/drzak-kola-strop-na-strop-156251
Jde to pak krásně přes kladku vytáhnout a spustit. Ještě to má tu výhodu že to má jakousi pojistku/brzdu a drží to v jakékoliv poloze takže obsluha v jenom.
https://www.zbozi.cz/vyrobek/compass-09279/
Ale jsou i s nižší nosností a asi by také udělali svojí práci.
https://www.vaseautodoplnky.cz/stropni-drzak-kol-bike-lift-compass-09277/
https://www.vseprokolo.cz/drzak-kola-strop-na-strop-156251
Jde to pak krásně přes kladku vytáhnout a spustit. Ještě to má tu výhodu že to má jakousi pojistku/brzdu a drží to v jakékoliv poloze takže obsluha v jenom.
NRobo2 - Profil | Čt 20.6.2019 19:07:10
Strakoš.sumci >> to zrcadlo mě taky straší , měli by zvětšit lepené plochy a nebo to přepásat kolem celého tubusu . Nevím .. je to slabina asi u všech a kdyz se dá max možný motor dle výrobce ,nepůsobí to třeba v mém případě taky moc naddimenzovaně ../ Zodiac 3.25 Fastroller a 10 HP motor .
NStrakoš.sumci - Profil | Čt 20.6.2019 17:44:02
I me zarazilo zavarene zrdcadlo. Jedna vec je ale jista. U zrdcadla kdyz je boat dlouho nafouklej ve vedru dojde k odlepeni:-(. Melo by ze strany vyrobce dojit k naprave!!!
NRobo2 - Profil | Čt 20.6.2019 7:16:11
Carlosman >> rozlepený zodiac jsem ještě neviděl ...spoje jsou svařované ..
NStrakoš.sumci - Profil | Čt 20.6.2019 6:53:59
Carlosman >> to same se stalo Necovi u nas na kempu mel ho vtech hycech nafouklej na dvore:-(. Ma nekoho kdo to umi velmi kvalitne opravit. Kdyz by jsi potreboval kontakt pisni.
NStrakoš.sumci - Profil | Čt 20.6.2019 6:51:41
dosec >> ale to je od boatu ten nejmensi gumak 200 cm😅
NKrupito - Profil | St 19.6.2019 13:01:48
Carlosman >> no jo jenze zodiak a boat je velky rozdil ceny :D
NCarlosman - Profil | Po 17.6.2019 18:26:50
MICHALIO >> Minulý rok jsem měl úplně stejný problém.Rozlepené zrcadlo na obou stranách + rozlepené koncovky tub.Bylo to tím že jsem ho měl dva měsíce v kuse na vodě a povolilo lepidlo při těch teplotách co panovaly.Stačil jeden telefonát a vše bylo vyřešeno k mé spokojenosti, platil jsem jen použité lepidlo, protože člun už byl rok po záruce..Takže na boat 007 ani jejich servis nemůžu říci ani popel a to mám již druhý člun od nich..Ps: Tohle se nestalo jen u boat 007, vim o dalšich třech lidech co měli stejný problém minulý rok.A to měli zodiaca a jiné značky, takže tak.
NČuřilus - Profil | Po 17.6.2019 17:34:32
Čaw, Také mám Boat konkrétně M290 a jsem po roce+ užívání spokojený, po třoše cviku se to nechá na auto naložit v jednom a k vodě to také doneseš pokud to nejsou stovky metrů a více. Jezdit se s tím také v klidu 100 km/h nechá a pokud si dám dobře kurty aby mi nevibrovalo o střechu auta, tak ani nevíš že máš člun na střeše. jen když ho mám pod stropem tak vypouštím kýl abych ho dástal co nejvýše, ale to už je na každém kde a jak skladuje.
Nmalypaco - Profil | Po 17.6.2019 16:45:21
mal som K290 KIB - kupil som ho ako 3 rocny, a mne sluszil dalsie dva roky, ked som ho predaval dal som cenu 550 eur kedze som sa onho staral a skladoval som ho v izbe v nafuknutom stave. Pan co ho bol brat bol sam prekvapeny v akom je super stave ze jak novy. Ja som videl XXXX fotiek ako sa niekomu stiepila od vody pevna podlaha trhalo zadne celo atd. Asi zalezi kus od kusu alebo hlavne ako sa k tomu clnu chovas.
Čtenáři této diskuse také sledují
NKaprařský top vercajk3167
NKrátkodobá kaprařina x10039
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NKarbonová kobra - dlouhé vzdálenosti575
NJaký vybrat správný člun pro kapraře??250
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
Nvýroba "betonových" záteží106
NDalešice ??8160
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NVýběr prutů značky Century621
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...















