- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kvalitní skládací podběrák
Máte někdo typ na opravdu kvalitní skládací podběrák?
Autor diskuse: V.Vojtíšek - Profil , 1.4.2019 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
9 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NV.Vojtíšek - Profil | Po 1.4.2019 22:04:01
Buffalo1969 >> já nikde nepsal,že mám vybraný-proto jsem založil diskusi,že mi sem třeba někdo ochotný napíše svoje postřehy s konkrétním typem. A podle toho si vyberu.
NBuffalo1969 - Profil | Po 1.4.2019 22:00:03
V.Vojtíšek >> tak proč se ptáš a zakládáš diskuzi když už v tom máš jasno?
Diskuze je na diskutování. Žádal jsi o radu a já se tě jenom zeptal jakej myslíš.
Měj se krásně a ať ti to slouží.
Diskuze je na diskutování. Žádal jsi o radu a já se tě jenom zeptal jakej myslíš.
Měj se krásně a ať ti to slouží.
NV.Vojtíšek - Profil | Po 1.4.2019 21:55:01
sven >>no v prvé řadě odkazuje na google,kde pod heslem,,skládací podběrák,,vyjede v drtivé většině přesně ten druh podběráku,co hledám. Obešel jsem si odpoledne obchody a vždy řekl prodavači co hledám-skl.podběrák-a on vždycky ukázal přesně to co chci. Neptal se na to,jestli ho chci na feeder,na kaprařinu na.... Tak kde je problém? Kdybych napsal kaprařský podběrák,jistě by mi tu nabízeli klasický podběrák na kaprařinu-vždyt ten se dá taky složit,tudíž je skládací. Stejně tak jako feederový. I kdybych tady napsal do detailu přesný popis,stejně se tu najde někdo,kdo bude chtít upřesnit třeba typ síťky,velikost ok,barvu.....Prostě si myslím,že každý rozumný člověk pochopí,o co tady žádám. Fencl ok,taky jsem nad ním přemýšlel,stejně tak jako od pana Kastla. ale na živo si je nikde v okolí nemůžu vyzkoušet. Zbytek se mi jeví jako čína,jen prodávaná pod různýma značkama-když srovnám detaily. Tak jsem chtěl vědět,jestli nemá nějakou zkušenost. Dík
Nsven - Profil | Po 1.4.2019 21:28:12
V.Vojtíšek >> Buffalo má pravdu...Skládací podběrák je široký pojem...
Já mám dobré zkušenosti s podběráky od Fencla. http://www.fenclvladimir.cz/
Momentálně mám jednu větší a dvě menší skládací hlavy a jeden trojdíl 60cm
Já mám dobré zkušenosti s podběráky od Fencla. http://www.fenclvladimir.cz/
Momentálně mám jednu větší a dvě menší skládací hlavy a jeden trojdíl 60cm
NBuffalo1969 - Profil | Po 1.4.2019 21:08:19
V.Vojtíšek >> já mám skládací na kaprařinu, na plavanou, na feeder i na vláčku a každej je jinej. Nemusíš se hned nakváknout .......😎
NBuffalo1969 - Profil | Po 1.4.2019 21:02:59
V.Vojtíšek >>
kaprařský, na plavanou, feederovej, na vláčku.......
kaprařský, na plavanou, feederovej, na vláčku.......
NV.Vojtíšek - Profil | Po 1.4.2019 21:01:26
Buffalo1969 >> já nepsal,že si neumím vygooglit obrázek,nabídku e-shopu atd. Já se ptal na tip-jakože jestli má někdo zkušenost a mohl by doporučit. Nenapadlo mne,že je to k nepochopení. A specifikovat? Co jako? Prostě podběrák,skládací
NBuffalo1969 - Profil | Po 1.4.2019 20:42:04
Zdarec. je potřeba to vyspecifikovat.
Jinak na Google najdeš všechno........
https://www.google.com/search?q=skl%C3%A1dac%C3%AD+podb%C4%9Br%C3%A1k&rlz=1C1AVNA_enCZ598CZ612&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwihiczexa_hAhUIxYUKHTqgAGgQ_AUIDigB&biw=1366&bih=657
Jinak na Google najdeš všechno........
https://www.google.com/search?q=skl%C3%A1dac%C3%AD+podb%C4%9Br%C3%A1k&rlz=1C1AVNA_enCZ598CZ612&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwihiczexa_hAhUIxYUKHTqgAGgQ_AUIDigB&biw=1366&bih=657
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











