Nejleší kaprařský naviják na trhu

Zdravím, chtěl bych zeptat jaký je podle vás nejlpší kaprařský naviják do 3500Kč. Mám rok omicrony od mivardi, ale začínají jít do kopru, tak budu muset shánět něco jiného. Předem díky za odpovědi.

Dědek - Profil | Čt 28.3.2019 22:07:49

NAVI73 >> ani neposereš...

    Dědek - Profil | Čt 28.3.2019 22:07:24

    drvoštěp >> no právě, ty jsi totiž vychcaný jak mraky. Je ti totiž jasné, ostatně stejně jako mě, že kdyby si náhodou zklamal, což je podle toho, co níže NAVI napsal velmi pravděpodobné, tak ta včela prostě po píchání už mluvit nebude. Vosa ta by mluvit mohla, viď? :-)))

      NAVI73 - Profil | Čt 28.3.2019 22:05:21

      drvoštěp >> ve svý podstatě uděláš službu všem rybářům. Jenže zas poseres včelaře. Nechceš dělat raději do politiky? Tam už ničím neprekvapis

        drvoštěp - Profil | Čt 28.3.2019 22:05:18

        Čík >> 👍👍👍

          drvoštěp - Profil | Čt 28.3.2019 22:04:42

          Dědek >> To bych choval vosy. Včela bodne jednou a je kaput😂

            Čík - Profil | Čt 28.3.2019 22:04:11

            NAVI73 >> Kam se řadíš ty? :)))
            Hledám: koupím 2 ks navijáků Shimano medium XT A LC, pouze v bezvadném stavu. nabídky prosím do SZ
            NAVI73 ®Poslat soukromou zprávu.
            25.9.2015, zadáno 25.9.2015

              drvoštěp - Profil | Čt 28.3.2019 22:03:39

              Dědek >> ⚫První varování, pak to řeknu mamince...

                Dědek - Profil | Čt 28.3.2019 22:03:19

                drvoštěp >> Tedy, tobě jde nakonec fakt jen o to píchání? :-)

                  drvoštěp - Profil | Čt 28.3.2019 22:02:48

                  NAVI73 >> Teď si čteš svůj nález od doktora ?😂😂😂

                    Dědek - Profil | Čt 28.3.2019 22:02:33

                    NAVI73 >> Tak to se neodvažuji komentovat :-O :-))))))

                      drvoštěp - Profil | Čt 28.3.2019 22:01:30

                      NAVI73 >> Nu což, přehodnotím svůj dosavadní, z tvého hlediska marný boj stát se rybářem a stanu se teda včelařem😂

                        NAVI73 - Profil | Čt 28.3.2019 22:00:20

                        Dědek >> hrozí mu předčasná ztráta erekce,zbytnělá prostata, cyrhoza jater, starecka demence, Alzheimer, žaludeční neuróza, vypadávání vlasů, poruchy hybnosti a rozvod. Asi jsem měl držet hubu a neplasit ho😁

                          Dědek - Profil | Čt 28.3.2019 21:55:25

                          NAVI73 >> je dobře, že se konečně dozvěděl pravdu :-)))

                            NAVI73 - Profil | Čt 28.3.2019 21:52:42

                            Dědek >> Výstižné😁

                              NAVI73 - Profil | Čt 28.3.2019 21:51:33

                              drvoštěp >> Karle pro tebe nemám kategorii, lidem jako ty nepatří rybářskej vercajk vůbec do ruky. Promiň,ale už jsme ti to museli říct😁😁😁

                                Dědek - Profil | Čt 28.3.2019 21:49:46

                                drvoštěp >> kam? To se nedá veřejně napsat :-O

                                  drvoštěp - Profil | Čt 28.3.2019 21:48:06

                                  NAVI73 >> Kam patřím já ? A než začneš psát, přemýšlej a pomalu😂😂😂

                                    Dědek - Profil | Čt 28.3.2019 21:48:04

                                    NAVI73 >> pěkné :-))

                                      NAVI73 - Profil | Čt 28.3.2019 21:45:41

                                      MíraP >> pro Tebe platí pravidlo č.2 : bait je pro děti,těhotný blondýny ,slaboduchý a MíruP😁

                                        MíraP - Profil | Čt 28.3.2019 21:42:04

                                        NAVI73 >> nedám na bait dopustit