MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Aký rybári vlastne sú?!

Správajú sa k sebe rybári úctivo?Vedia si vôbec vážiť jeden druhého?Aké sú vaše skúsenosti?

Autor diskuse: Ado
Zařazeno do: všeobecné - RŘ, MO, svazy, 28.1.2005

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Standas Pá 28.1.2005 9:48:01
Rybáři jsou normální lidi. Ze zloděje, podrazáka, hamouna, dobráka, maloměštáka, snoba atd. rybaření jiného člověka neudělá.
N Andy - ® Pá 28.1.2005 9:26:43
Rybáři jsou lidé, které spojuje společný zájem o ryby. Proto když se u vody potká více rybářů, tak je vždy o čem povídat. Mám s tím jenom dobré zkušenosti. I s cizími lidmi se dá dobře povídat, navíc na stejná místa chodí většinou stejní rybáři, takže za chvíli stejně každý zná každého. Občas si i vypomáháme i s podebráním ryby apod. Mám dobré zkušenosti i s důchodci, např. loni na podzim jsem s jedním takovým soutěžil, kdo dohodí prutem dále a kdo chytí do večera více ryb a to jsem ho potkal u vody poprvé. S žádnou agresivitou ani slovními výpady ze strany rybářů jsem se u vody nesetkal. Takové věci, že když někdo vidí, že na jednom místě tahám ryby, druhý den tam příjdu a on už tam sedí, tak to nepovažuji za nic špatného. Každý si může chytat kde chce, pokud mě někdo předběhne, druhý den tam jdu ještě dříve, loni v létě jsem kvůli tomuto chodil k vodě i ve 4 hodiny ráno. Ale tak to chodí, kdo dříve přijde, ten lépe sedí a nemá smysl někomu dávat najevo, že se mi to nelíbí i když jsem si to místo den před tím pěkně nakrmil.
N NOVAS Pá 28.1.2005 7:33:20
Samozřejmě , jako mezi ostatníma lidma , narazíš i mezi rybářema na různý povahy.Kolikrát potkám kolegu, kterýho vůbec neznám a přesto si pokecáme.Někdy zas narazím na nerudnýho důchodce (nejen důchodce),kterej ani neodpoví na pozdrav , ale jakmile vidí vytaženou rybu , okamžitě hází co nejblíž k zakrmenýmu místu.A pak je ještě schopnej tě vyřvat, že ho přehazuješ.Ale zkušenost je spíš dobrá.
N zubac Pá 28.1.2005 7:24:24
Aj rybári sú iba ľudia, aj dobrí, aj horší, aj zlí, aj prajúci, ale aj závistliví. Chvalabohu väčšinu rybárov, ktorých poznám a s ktorými sa pri rybačke stretávam sú normální, takže s nimi nemám problém, nájdu sa výnimky - drzí a vrcholne arogantní, ktorí si nevážia ani ľudí, ani rýb, ani svojho okolia ako celku ... takýto ma vrcholne iritujú, takže občasné spory riešim privolaním RS, väčšina však je takých, ktorí rádi pomôžu, poradia, prajú druhému úspech a majú radosť s ním, keď vytiahne peknú rybu...

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | RŘ, MO, svazy ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNash ball maker 60mm

Za 458
Nový geniální výrobek od firmy Kevin Nash bude mít velký přínos pro váš rybolov. Jednoduché kompaktní zařízení, které vám vyrobí dokonale kulaté koule methodmixu, nebo krmítkové směsi či vlhčených pelet.


akce, rybareniSedačka Giants Fishing s područkami DFX

Za 1699
Toto velmi pohodlné rybářské křeslo má extra silné polstrování 4cm, nosnost do 130kg. Pod hlavou je neoprenový polštář, který v létě příjemně chladí a v zimě zahřeje.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA Worldfishing CA Worldfishing

Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá zprostředkováním rybářských...