- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Maďarský method feeder
Nazdar, furt se tu tak ve všech otázkách a debatách probírají ti Maďaři... Tak si o nich pojďme pokecat :) a když myslím Maďary tak jen je... Spro, shimano atd si nechte jinam... Pokud tedy nebude přímo souviset :)- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
74x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NMirek83 - Profil | Út 14.7.2020 12:32:55
NMKulicka - Profil | Po 6.7.2020 22:09:54
Npeto88 - Profil | Po 6.7.2020 22:01:03
Zaubery 4000 mam na Mikade UV 100g - moja naj zostava na Moravu.
NMKulicka - Profil | Po 6.7.2020 21:33:40
Npeto88 - Profil | Po 6.7.2020 21:08:13
Nrájovec - Profil | Po 6.7.2020 14:58:07
NCiffik - Profil | Po 6.7.2020 14:57:57
Pokud něco mezi, tak třeba Daiwu TD feeder 4012.
Ndun - Profil | Po 6.7.2020 14:44:54
Mi se zase 100g nezdá úplně heavy pokud se teda bavíme o stejným prutu....
https://www.yellowfish.sk/MANTA-EVO-XT-FEEDER-390-H-40-100G-NOVINKA-2019-d3319.htm
NCiffik - Profil | Po 6.7.2020 14:23:03
Ndun - Profil | Po 6.7.2020 13:47:45
NMKulicka - Profil | Po 6.7.2020 11:52:05
Ncechura09 - Profil | Po 6.7.2020 11:46:22
Shimano 5500, daiwa 25 apod. U feeder prutů je stále ještě v roli váha.
NMirek83 - Profil | Po 6.7.2020 11:38:38
Npeto88 - Profil | Čt 2.7.2020 22:50:11
NDušan_hp - Profil | Čt 2.7.2020 11:33:40
Npeto88 - Profil | Út 23.6.2020 17:30:37
Nvaereckoff - Profil | Út 23.6.2020 14:14:37
NMirek83 - Profil | Út 23.6.2020 14:11:28
NJAJAK - Profil | St 31.7.2019 18:03:21
obměňoval jsem trochu vercajk,tak jsem šáhl po Gaborovo navi FINE CARP 5000 a 6000.Dostali v Maďarsku zlatou na nějaké výstavě,jako nej. navi na feeder.Měl jsem v životě,jak šel vývoj, mnoho prutů a navijáků.Musím říct,nejsou vůbec špatný a za slušný peníze.Můžu doporučit.Přiznám se,jsem jeho fanda.Co se týče method feedru,tak má nejucelenějsí sortiment a je před ostatníma pořád trochu napřed.
NPetr.J - Profil | Po 29.7.2019 21:09:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nfheavy - Profil | So 27.7.2019 19:17:56
Jak říkám já pro pruměrně vydelavajiciho rybáře je to pouze otazka priorit nic vic nic min.
nekdo ma maly deti nebo hypoteku či pujčku nebo jiny zavazky/ anebo chlasta( takže jeho priority jsou jinde,potom je skupina lidi kteři to nejsou za to ochotni dat z duvodu že rozdil v cene jim nepripada přiměřeny vuči levnejsim modelum kde je poimer cena/ vykon zřejmně přijatelnejsi a s tim i souhlasim.
mezi prutem za 5tis. a za 12tis. už neni takovy propastny rozdil ale kdo chce fakt neco top tak si musi holt priplatit,a to ja osobne vim možna lip než ty,jmenovat to tady nebudu to bych se opakoval a vypadal bych jako snob.
Edit:jedina vytka u prutu za 11 tyček neakceptuju vrchni cast rukojeti z duplonu,musi to byt za ty love proste celokorek ,jen muj subjektivni vkus a nazor.
NPBleho - Profil | Út 23.7.2019 7:36:25
Nmarw_84 - Profil | Út 23.7.2019 4:15:36
NPBleho - Profil | Po 22.7.2019 21:14:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
marw-84 - ten rozdíl v ceně? No znám kluky, co si kupujou kapráky za ještě větší peníz a přeci to nebudu řešit. Jsou to většinou pruty na hodně dlouhou dobu a už jsem tady jednou psal, že když se do toho prutu "zamiluju" tak proč si nepřiplatit. Pamatuju si když jsem před 35ti lety začínal rybařit, že jsem vždy od babičky vydundal to nejlevnější a musel to každý rok, nebo dřív, kupovat nové jelikož nevydrželo. Jsem už dost starý na to, abych si koupil to co mi sedí, ale vždy si nejdříve ověřuji kvalitu a hlavně si musím na vlastní kůži zažít.
Takže z mého pohledu ten rozdíl není podstatný;-).
NPBleho - Profil | Po 22.7.2019 9:36:49
Ještě jsem přemýšlel o té mantě
NPBleho - Profil | Ne 21.7.2019 19:29:26
Konečně jsem vyzkoušel nový prut Croco s kterým je hozený světový rekord a je to absolutní bomba. I přes gramáž má prut krásnou akci a je neskutečně lehký. Jak nahazování tak zdolávání je prostě super zážitek. Už jsem na něj vytáhl několik ryb včetně krásného amura 110cm a 18kg. A jediné co můžu říct je že se jedná prostě o dokonalý prut.
Nvaereckoff - Profil | Pá 19.4.2019 18:26:49
NŠtikozubec - Profil | Pá 19.4.2019 14:10:38
Ahoj No zkusím ty pstruhove pelety ty mám taky právě zítra bych to chtěl zkusit... Mi prodejce říkal ať do toho dám krevní moucku... A bude to ok...?? A ty pelety tam dáváš tvrdé nebo namočené??
Nvaereckoff - Profil | Pá 19.4.2019 13:52:22
NŠtikozubec - Profil | Pá 12.4.2019 7:26:49
Byl jsem u nás v jednom krámku s rybařením a měli tam tohle... Viz foto už to někdo zkoušel? Chytate jen na to co je v sáčku nebo tam ještě něco přidáváte?
Nfheavy - Profil | Ne 7.4.2019 22:07:17
NP3 - Profil | Ne 7.4.2019 21:38:46
Nfheavy - Profil | Ne 7.4.2019 21:32:56
NP3 - Profil | Ne 7.4.2019 21:19:06
Nfheavy - Profil | Ne 7.4.2019 21:13:26
NP3 - Profil | Ne 7.4.2019 20:50:18
Nfheavy - Profil | Ne 7.4.2019 20:40:27
NP3 - Profil | Ne 7.4.2019 20:26:52
Nfheavy - Profil | Ne 7.4.2019 20:21:38
NP3 - Profil | Ne 7.4.2019 20:18:15
Nfheavy - Profil | Ne 7.4.2019 20:16:03
NP3 - Profil | Ne 7.4.2019 19:46:04
Nfheavy - Profil | Ne 7.4.2019 11:36:54
Npetko38 - Profil | So 6.4.2019 8:29:26
Njohny1 - Profil | Čt 4.4.2019 20:53:46
NP3 - Profil | St 3.4.2019 22:26:03
NDědek - Profil | St 3.4.2019 22:18:26
NDědek - Profil | St 3.4.2019 22:10:30
NP3 - Profil | St 3.4.2019 13:35:43
Npetko38 - Profil | St 3.4.2019 11:45:12
NDědek - Profil | St 3.4.2019 8:09:55
Tady tu pořádně vyzkoušej, byl by o ní zájem, hlavně o reference, jestli to nebude měkké, jako ty od Gábora...
NHarvy123 - Profil | St 3.4.2019 8:01:32
Nfheavy - Profil | So 30.3.2019 7:21:58
Njeden3 - Profil | So 30.3.2019 6:54:39
Nfheavy - Profil | So 30.3.2019 6:44:27
Nfheavy - Profil | Pá 29.3.2019 16:46:15
NP3 - Profil | Pá 29.3.2019 15:52:58
Nfheavy - Profil | Pá 29.3.2019 15:46:58
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NMethod feeder a vše kolem něj40291
NFeederařina na řece64296
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NPreston - vše kolem této značky.4055
NGURU - vše kolem téhle značky6267
NFeeder videa - výběr MM201
Kde to žije - feeder
11:31NPickermánia-ultra light fishing 49043
11:12NGURU - vše kolem téhle značky 6269
10:30NFeederařina na řece 64301
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
ÚtNDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NFeeder v okolí Zlína 4580
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....


























