Power Aero nebo jiný stroj?

Vyplatí se investovat do Power Aera nebo jít např do Ultegra ci4? Poměr cena výkon.
Autor diskuse: pkubi1 - Profil , 28.12.2018 kaprařina - náčiní, doplňky

NSorbon - Profil | So 29.12.2018 12:57:39

To jo, hlavně plastová soukolí na pohon oscilace a místo ložiska na ose unašeče plastové pouzdro(model ultegra xtc)... :)
Holt vývoj jde pořád dopředu...

    NColasrumem - Profil | So 29.12.2018 12:48:20

    RAJA >> Přehradní Stabil bych si koupil. Pořád sem cpete starý vyvrklaný tunový hnoje s příšerným chodem a kličkou na šestihran a chcete to srovnávat s moderním navijákem, který má hladký chod a super ukládání vlasce a kličku na závit. Proberte se.

      NNeBeroun alias Qwert - Profil | So 29.12.2018 12:44:35

      pkubi1 >> mám Ultegra 14000XTD letos si zažily i mráz a chod byl stále stejně sametově hladký..

        NBambi.SpP - Profil | So 29.12.2018 12:30:16

        pkubi1 >> Za mě cena - výkon ci4

          NBambi.SpP - Profil | So 29.12.2018 12:22:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          pkubi1 >> Stát jse to může jeto podložkama jak jsem psal,mam ci4 sezona odchytaná a jeto zatim nejlepší šímo co jsem měl.Tyhle nesmysli tu hlavně píšou chytrolíni co nikde něco slyšeli ale v ruce to ani nedrželi.Pár kolovratů od šíma jsem měl a hlavně jsem je všechny měl rozebraný

            Npkubi1 - Profil | So 29.12.2018 12:16:10

            V každé diskuzi na téma Shimano to vždy sklouzne k závěru, že všechny nové modely jsou horší než staré dobré... Myslím si, že to zase taková bída nebude. Četl jsem o problémech tuhnutí chodu Ultegra i na Custom reels cz, ale zajímaly by mě reálné zkušenosti. No a pokud je to skutečně tak naprd, tak jaký zvolit stroj???

              NBambi.SpP - Profil | So 29.12.2018 10:04:34

              RAJA >> Starý šroty

                NRAJA - Profil | So 29.12.2018 9:57:28

                pkubi1 - >> Osobne by som išiel do PA XS alebo XSA. Len kde ich zohnať?

                  NBambi.SpP - Profil | So 29.12.2018 9:43:36

                  Peter94 >> Jasně to máš samozřejmě pravdu maj na pikaču výstupní kontrolu,šikmouši se přehmátli a dali o podložku navíc už jse nám to stalo.Jinak jsou to super stroje

                    NPeter94 - Profil | So 29.12.2018 9:27:07

                    Bambi.SpP >> Ano ,ja ta rozumiem,ale ide o ten princip.Dat vyse 200e za navijak a je nefunkcny a musim ho hned po kupe rozoberat ,aby to ako tak slo???To je chore

                      NBambi.SpP - Profil | So 29.12.2018 8:53:43

                      Peter94 >> Vyhoď jednu podložku pod klikou

                        NErva - Profil | Pá 28.12.2018 20:40:28

                        šmája - Taky nic nového nehledám ....

                          Nšmája - Profil | Pá 28.12.2018 20:27:50

                          Erva >> motam jen se starými modely, tak nemohu posoudit a ani nemám popravdě důvod no, však zrovna ty a co vše ti rukama prošlo 😀

                            NErva - Profil | Pá 28.12.2018 20:22:53

                            šmája - Jako ono je i nové PA , ale nějak ti nevím , nevím , stejně tak ultegry CI 4 ....

                              Nšmája - Profil | Pá 28.12.2018 20:21:50

                              Erva >> však právě Rádo a jestli chce pan kvalitu, tak bude shánět pouze tyto typy na bazarech, ale je to jen můj osobní názor, aby mě tu ostatní neukamenovali

                                NErva - Profil | Pá 28.12.2018 20:01:51

                                šmája - To budou nové modelové řady jelikož Power Aero XT , XTA , XSA ,atd., sežene už jen max. na bazaru .

                                  Nšmája - Profil | Pá 28.12.2018 19:40:43

                                  Chtělo by upřesnit který typ power aera a ultegry ci4 má zadavatel na mysli, ať tady každý nehovoří o jiném typu navi.

                                    NPeter94 - Profil | Pá 28.12.2018 19:37:00

                                    Kamarati kupili nove ultegra ci4 a s tym nejde tocit.neskutocne to ide tazko.Ked je zima skoro vobec.dat za kus vyse 200e a navijak vpodstate nefunkcny,no ja neviem.

                                      Npkubi1 - Profil | Pá 28.12.2018 18:01:58

                                      libuna17 >> chápu ale to mi právě přijde dost ulitly naviják v této cenové relaci tunit. Kolik tě to stálo? Nedivil bych se, že se to hodně přiblíží cenově power aeru a pak mi to nedává smysl.

                                        Nlibuna17 - Profil | Pá 28.12.2018 12:51:45

                                        Zdar na radu kamose jsem koupil ci4 a trochu je potunil(nerez krytka,loziska do knopky).vypada to na krasnou praci.tak doufam ze uz mi vydrzi .