Kaprové dvouděličky s korkovou rukojetí

Zdravím a předem upozorňuji, že jsem projížděl starší diskuze, ale je rok 2018 a bude plno novinek. Hledám děličky na daleké hody s tenkým blankem a také na příjemnou zdolávačku i menších ryb. Rád bych korkovou rukojeť. Cena do 6tis. za oba pruty. Děkuji za odpovědi, rady a doporučení.
Autor diskuse: lajdák - Profil , 23.11.2018 kaprařina - náčiní, doplňky

Nkrkoška - Profil | So 24.11.2018 15:19:37

lajdák >> Myslíš s tím marketingem?

    Njarda85 - Profil | So 24.11.2018 12:38:26

    lajdák >> Čau čau ať se daří.

      Nlajdák - Profil | So 24.11.2018 12:37:31

      jarda85 >> díky ,určitě dám vědět

        Njarda85 - Profil | So 24.11.2018 12:33:55

        Kdyby měl někdo zájem, teď to někdo nabízí na bazaru.

        Prodám nové pruty 2x Wychwood D-201, 12ft, 3.5lb Prodám nové nerozbalené luxusní pruty Wychwood D-201. Byla to výhra a nevyužiji je, jelikož mám jiné pruty.Cena za oba dva. Kvalitní rukojeť z EVA materiálu. Multi-vrstvá Technologie. Japonská uhlíková konstrukce. Vysoce modulovaný blank s kombinací kevlaru 3k, 1k a uhlíku . Šroubovací sedlo navijáku v tmavé barvě Gunmetal.Tmavá štíhlá očka též v barvě Gunmetal. Laserem vypálené logo na čepičce. Klip na vlasec. 50mm spodní očko na 3 librových, 3,25 librových prutech a 3,5 lb. Naše unikátní multi-vrstvá technologie stavění blanků dělá pruty pevnější a houževnatější, přestože špička je citlivá. Prut je super výkonný se spoustou síly ve spodní části. Nová řada prutů D-201 v luxusním provedení kevlaru, který přispívá svými jedinečnými vlastnostmi k originalitě a funkčnosti prutu. Technické údaje: Délka: 12ft/366cm Zátěž: 3,50lb Spodní očko: 50mm Počet dílů: 2 Cena 5000

          Njarda85 - Profil | So 24.11.2018 12:27:24

          lajdák >> Budeš spokojený, ať slouží a pak napiš jak jsi spokojen cau

            Nlajdák - Profil | So 24.11.2018 12:05:31

            krkoška >> jak myšleno?

              Nlajdák - Profil | So 24.11.2018 12:05:02

              jarda85 >> tak už jsou doma,moc se mi líbí,ještě uvidíme jak na rybách :-)

                Njarda85 - Profil | So 24.11.2018 9:42:29

                krkoška >> Že by až tak jo. Pruty to jsou dobrý to se musí nechat. Čas ukáže víc. Čau

                  Nkrkoška - Profil | So 24.11.2018 9:32:56

                  jarda85 >> Jasně, teď se ukázalo, že to byli další marketingové tahy 😊 když je zde tolik kladných hodnocení. Ať dlouho slouží.

                    Njarda85 - Profil | So 24.11.2018 7:15:27

                    lajdák >> Ahoj možná to až tak vadit nebude, dá se házet s čímkoli. 😊😉

                      Nlajdák - Profil | So 24.11.2018 6:05:35

                      jarda85 >> já vím,ale chtěl jsem tuto lLB....Škoda že to nedělají u těch 2.75....

                        Nbooster - Profil | Pá 23.11.2018 22:44:38

                        jarda85 >> senk jú, zatím klid Jinak vivat E a Dunaj😁😁

                          Nlibuna17 - Profil | Pá 23.11.2018 22:26:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Zdar vlastnim taky klacky wychwood .mam solace 3 lb a na hazeni jsou super.mam i jeden riot 3lb a ten je poctatne meksi.necham si je i kdyz chytam na sportexy .podle moji skusenosti urcite neudelas spatne

                            Njarda85 - Profil | Pá 23.11.2018 21:47:30

                            lajdák >> ještě u toho 2.75lb je první oko 40mm, od 3lb je už 50mm,podle mě bych šel do verze ty 3lb. Teď jsem se díval na Tropic Liberec a cena je pořád přes 3tisice za kus, možná se podavit na nějaký obchod v zahraničí. Tam to nejdeš asi levněji. Čau a dobrý výběr přeji.

                              Njarda85 - Profil | Pá 23.11.2018 21:36:04

                              booster >> Čau kolego už se stalo. 😉 Jinak příjemnou noční směnu.

                                Njarda85 - Profil | Pá 23.11.2018 21:35:21

                                krkoška >> Ahoj na prutech cítíš úplně vše, je pravda že to jsou trošku tvrdší pruty, ale jak si člověk zvykne, tak už nebude měnit. Já se chystám ještě na verzi c-301 a to ve verzi 3.25lb nebo 3.5 lb, ještě nevím. Zatím mi pruty slouží tak jak mají.

                                  Njarda85 - Profil | Pá 23.11.2018 21:30:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  lajdák >> Ahoj mám úplně stejný ale ve 3lb, jsem maximálně spokojený. Co se týče náhozu tak jsem se dostal na 142m, s pruty se příjemně hází a po necelých dvou letech jsem neměl žádný problém. Zdolávání ryb na jedničku,na prutů jde cítit každý výpad ryby a zdolávání je parádní. Budeš spokojen.

                                    Nkrkoška - Profil | Pá 23.11.2018 16:21:02

                                    booster >> Ahoj, wychwoody osobně nevlastním, ale slyšel jsem z více zdrojů, že jsou tvrdší, tím pádem na nich menší rybu moc neucítíš

                                      Nbooster - Profil | Pá 23.11.2018 16:05:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      lajdák >> Zkus o víkendu kontaktovat nick Jarda85, má vyčvůdy c 201, sice 3libráky, ale myslím, že ochotně poradí. Měj se

                                        Nlajdák - Profil | Pá 23.11.2018 11:54:03

                                        Tak otázka už je bez předmětná,ale když už je založena tak se zeptám.Mam objednané wetchwood c-201 ...jsou to 2.75lb....nekdo zkušenosti??diky