Nosnost vlasce v obchodech

Zajimalo by me jak se orientujete pri nakupu vlasce.Jestli jdete hlavne po nosnosti nebo po prumeru pouze. Pripadne jestli pouzivate pouze pletenou snuru na lov kaprovitych ryb.
Autor diskuse: Vladk - Profil , 28.10.2018 kaprařina - náčiní, doplňky

Nfheavy - Profil | Ne 28.10.2018 11:18:04

Vladk >> nejak te ted nechapu s tou plavanou,?asi to je tim blbym pocasim))

    NVladk - Profil | Ne 28.10.2018 11:17:13

    cechura09 >> No, budes se divit, ale ty rozdily jsou brutalni... Ja to sem hodim az se to douploaduje na youtube...

      NVladk - Profil | Ne 28.10.2018 11:15:28

      fheavy >> Taky ti to evokuje pouze plavanou? :-D

        Ncechura09 - Profil | Ne 28.10.2018 11:14:51

        Vladk >> Třeba ten fish test u Awy je vymyšlenej chytrou hlavou.....
        Jediná měřitelná veličina u vlasce je průměr, zbytek je o nárocích, zkušenostech a pocitech

          NVladk - Profil | Ne 28.10.2018 11:14:12

          cechura09 >> Nehledam. Zajimalo me spis, podle ceho si to volite. Udelalj sem nejake testy a vychazi to uplne nesmyslne. Mam kolem sebe nejake zacinajici, a tak sem uz byl svedkem vlajicich zbytku vlasce u spicky prutu a protahnutych tvari. Hlavne by me treba zajimalo, jestli jste nasli vubec neco, co +- sedelo.

            NVladk - Profil | Ne 28.10.2018 11:09:22

            cechura09 >> Tak jasne, ja ti to neberu. Me jde spis o to, jak nekdo muze psat naproste lzi na obal. To mi prave prijde jako prasecina. A docela nechapu, jakto, ze je tohle v eu mozne. V miste, kde i okurka musi byt zahnuta podle predpisu...

              Nfheavy - Profil | Ne 28.10.2018 11:08:54

              Bacha >> to je to slovo Udajne,to je jako asi a na to uz davno nedam,proste ti to vyhovuje takhle tak proc ne,mne zase neco jinyho a v dusledku jsme spokojeni oba .

                Nfheavy - Profil | Ne 28.10.2018 11:07:25

                Slavíček >> napodobne,mam tech silonu za sebou taky nejaky kilometry,ted mam obdobi technia )))akorat na plavanou mam Dragon spina a na jednech civkach ten prologic mimicry 25ku,/aktualne/

                  NBacha - Profil | Ne 28.10.2018 11:06:57

                  fheavy >> Beru jenom průhledný, nebarevný (Asso Ultra a podobné)....každá přísada do materiálu vlasce snižuje údajně jeho kvalitu.
                  Škoda že to Asso nejde sehnat ve velkém návinu. Třístovka je mi k ničemu.

                    Ncechura09 - Profil | Ne 28.10.2018 11:06:50

                    Vladk >> a jakej vlasec vlastně hledáš ??

                      NSlavíček - Profil | Ne 28.10.2018 11:04:43

                      fheavy >> Za roky co chytam jsem vyzkousel taky hodne jako fox daiwa nekolik typu sufix trabuco assa strof technium byron. .Kdyz me neco sedi pouzivam to roky .Po case treba zkusim neco noveho..

                        Nfheavy - Profil | Ne 28.10.2018 10:58:22

                        Colasrumem >> ja na znacku v tomhle taky nehraju,krom teda Mivardi to jsem se zarekl ze ani hacek ani nic.nic proti tem kdo ho maji ale ja nee))

                          Nfheavy - Profil | Ne 28.10.2018 10:56:49

                          Slavíček >> jo zalezi na co ho potrebujes,technium taky neni uplne nejmeksi ale mne vyhovuje,celkem dobrej se mne zda mimicry od prologicu ale moc s nim nachytano nemam tak nechcu soudit predcasne.

                            NColasrumem - Profil | Ne 28.10.2018 10:56:38

                            fheavy >> Radek to Technium taky chytá a spokojenost. Já mám rád jakoukoliv barvu mimo černé. Klidně šedou, ale černá od každé firmy co jsem měl mi neseděla. Ani od Trabucca, aby si někdo nemyslel, že jde jen o značku.

                              Nfheavy - Profil | Ne 28.10.2018 10:54:32

                              Colasrumem >> hmm ja mam vetsinu cernych protoze technium takovy je,nemam zas rad oranzovy napr,Senzor.

                                NSlavíček - Profil | Ne 28.10.2018 10:53:34

                                fheavy >> Pouzival jsem roky extra carp 30 menil jsem ho po 2 sezonach a jeste nesel pretrhnout. Ale je tvdsi kdyz jsem chtel hazet dal hur se s tim hazelo .Zkousel jsem 28 ale to uz nebylo ono nedrzel tolik v uzlu .Ted jsem koupil climax tak uvidim.

                                  Nfheavy - Profil | Ne 28.10.2018 10:50:49

                                  cechura09 >> ja sem zas mel Trilene/berkley/ kde byly nosnosti uvadeny primo obrovsky,ale do pul sezony sel pryc.

                                    Nfheavy - Profil | Ne 28.10.2018 10:49:02

                                    Slavíček >> camo quatro max.sezonu nekdy ani to ne podle intenzity dochazek,technium mne vydrzi min.sezonu ,

                                      Ncechura09 - Profil | Ne 28.10.2018 10:43:19

                                      Slavíček >> Je to vlivem UV nebo namáčením ve vodě?? sám dodnes nevím, pravda že na takový vlasce jsem narazil už taky

                                        Nfheavy - Profil | Ne 28.10.2018 10:42:58

                                        Slavíček >> chytavaljsem roky to camo quatro v 35ce nez jsem zacal pouzivat to samo v cernym techniu,