- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Škola základ života.
Vítané jsou všechny, i ty kuriozní, příběhy, ale třeba i jak vychováváte své děti ohledně přístupu ke škole a vědění jako takovému a jak vás naopak ke škole vedli rodičové.
A, prosím, slušně, bez osobních invektiv, prostě pohodově. Jinak budou padat poznámky, důtky či snížené stupně z mravů:-)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NSa(l)micka - Profil | Čt 25.10.2018 10:32:35
Probíráme reflexy
Šlégl na Ivču:Bártová,co se stane,když třeba támhle Denkovou vyhodim na mráz?
Ivča:No asi nic,tej to bude fuk….
Šlégl:A spočívá to ve měření teploty v době ovulace……ta stoupá o několik desítek stupňů…
Adéla:Desítek stupňů?
Šlégl:Já že jsem řekl desítek stupńů? Potřebuju přestávku-tohle téma mě nějak rozehřívá.
Šlégl:Proč se dřív kondomy vyráběly ze zlata?
Alča:Protože nerezly!
Soukupová:Máš výšku a šířku lina a stočíš to do válce…
Alča.Já bych si radši vzala dlaždičky.
Majda:A nebo plovoucí podlahu!
Šmíd:Takže Papež je vždy bílý.
Alča:A co když je to černoch?
Šmíd:To byla ďáblovina a antidobrota nejhrubšího zrna!
Šmíd:Já když přijdu do gymnázia,tak ze mě spadnou léta i únava.
Romča:Z vás spadnou,na nás naskočí.
Šmíd:Tak do třídnice tě protentokrát nezapíšu…
Šmíd:Musíte mi dát nějaké podnětné,nejlépe filozofické téma.
King:Vaše první láska ?
Šmíd:Tak si představte,že zmizely všechny mapy Evropy-asi si je vyžádal Brusel nebo co…
Lesná:Buďte trochu literární-jak se řekne slušně blít?
Lesná:Toto jsou zvratná slovesa,takže je další lekci budeme zvracet.
Lesná:Znáte tu pohádku o krávě na 3 věty? MŮŮŮ. PLESK,PLESK. A teď si dejte bacha, kam šlapete.
Jílková:Když se složí tyto dva zvuky,k čemu dojde?
Paladin:Ke kraválu.
Jílková:Jak bys poznal,že uniká vodík ?
Paladin:Škrtnul bych sirkou.
Inspektor:VÝTLEM
Šolda:Já jsem týden chyběla…
Laníková:Chudinko jedna mizerná
Drnková:Autisté jsou často agresivní-mohou například mlátit věcmi…
Od ředitelny se ozve prásknutí dveřmi
Před fyzikou jde kolem Šmíd
Šmíd:Tůma,umíš dějepis?
Tomáš: Ne.
Šmíd:No to je bezvadný!!!
Nretrívr - Profil | Po 22.10.2018 18:55:47
Nmigrific - Profil | Po 22.10.2018 18:52:08
NDarcy - Profil | Po 22.10.2018 12:49:43
Nšeptal - Profil | Ne 21.10.2018 14:40:01
Ndrvoštěp - Profil | Ne 21.10.2018 13:30:53
NBacha - Profil | Ne 21.10.2018 13:29:19
Njirkazez - Profil | Ne 21.10.2018 13:28:20
Nrapalla - Profil | Ne 21.10.2018 13:02:23
NBacha - Profil | Ne 21.10.2018 12:57:11
Nrapalla - Profil | Ne 21.10.2018 12:40:23
Nrapalla - Profil | Ne 21.10.2018 12:36:48
NBacha - Profil | Ne 21.10.2018 1:12:32
Ndrvoštěp - Profil | Út 9.10.2018 23:25:25
Nšeptal - Profil | Út 9.10.2018 20:57:52
NBacha - Profil | Út 9.10.2018 20:17:35
Nšeptal - Profil | Út 9.10.2018 17:13:05
Njá 2 - Profil | Út 9.10.2018 15:59:08
Nšeptal - Profil | Út 9.10.2018 15:51:52
Njá 2 - Profil | Út 9.10.2018 15:17:49
NMartin02 - Profil | Út 9.10.2018 12:23:51
NDaveX - Profil | Út 9.10.2018 12:12:06
NLjuva - Profil | Út 9.10.2018 10:41:16
NBacha - Profil | Út 9.10.2018 8:51:43
NMartin02 - Profil | Út 9.10.2018 8:21:01
NLjuva - Profil | Po 8.10.2018 22:54:12
Npetrikveprik - Profil | Po 8.10.2018 15:26:55
manželka + milenka = můjpříjem + 10
manželka - milenka = můjpříjem
.....
2.rovnice: manželka = (můjpřijem + milenka)
upravíme 1. rovnici a dosadíme..)
(můjpříjem+milenka) + milenka = můjpříjem + 10
milenka + milenka = můjpříjem - můjpříjem + 10
2milenky = 10
1milenka = 5
===========
No a vidíte - zapeklitá situace má jednoduché řešení :-))
NBacha - Profil | Po 8.10.2018 15:01:09
Nicméně každý se musí snažit sám. A to je dnes problém.
Npepa-č - Profil | Po 8.10.2018 14:29:59
(nebo lépe naučit zpaměti):
https://nazory.ihned.cz/komentare/c1-65198990-vis-kamo-musis-se-vic-ucit-abys-nebyl-tupa-ovce
(článek stojí 9Kč - jsou to dobře utracený peníze)
Njá 2 - Profil | Po 8.10.2018 14:17:22
Takže bych se jí asi taky vyhnul
NBacha - Profil | Po 8.10.2018 13:41:41
Naštěstí jsem byl na vojně u průzkumu, takže se mi ta vojenská vyhnula:-)))
Njá 2 - Profil | Po 8.10.2018 10:06:19
No a nadešla nám první, lehkoatletická olympiáda... prostě se gymnázium utkalo se ZŠ vedle.
Na každou disciplínu se přihlásili 3 kluci a 3 holky, a každý max na 2... byli jsme ve třídě kluci tři... a dva se omluvili, resp. 1 a druhý nedorazil... Takže jsem šel na všechny disciplíny. Dodnes si to pamatuji.
60m sprint - to mi nikdy nešlo, poslední
skok daleký - 3x přešlap a úspěšný pokus jsem v letu zakopl sám o sebe.
vytrvalost - ta jediná mi vždycky šla, po 1000m alergický záchvat
skok vysoký - vypadl jsem na základní vzdálenosti
štafeta - běžel jsem poslední ze třídy a už jsem sám i vybíhal, tak jsem přešel do vedlejší dráhy sebrat něčí hodinky a za to nás diskvalifikovali...
Jediné pozitivum bylo, že magor, který učil TV na základce a celé to moderoval, málem pukl vzteky, když jsem sprint poté, co už jsem byl na trati sám, vyklusal. Řval do toho mikrofonu, vztekal se div neměl záchvat, ale na mě nemohl... Být to můj učitel, v životě bych si to nedovolil
NBomber76 - Profil | Po 8.10.2018 9:56:02
NDaveX - Profil | Po 8.10.2018 9:25:24
NKnapík - Profil | Po 8.10.2018 7:54:15
Nšeptal - Profil | Po 8.10.2018 7:34:05
Naartu - Profil | Po 8.10.2018 2:38:44
Nbooster - Profil | Po 8.10.2018 1:46:49
NBacha - Profil | Ne 7.10.2018 22:46:08
Z toho předmětu se maturovalo, ale profesor byl v našem všeobecném pohrdání. Sešit jsem dopsal, poslední den do školy přinesl a co čert nechtěl, zůstal v lavici neodnesen. Dodnes si nepamatuji kvůli čemu....fotbálek? volejbal? hospoda Kufr? Nevím....
Následoval takzvaný napínák z onoho předmětu, čili propadnutí a snížený stupeň z chování...a doma cajmrsk:-D
NKondrakar - Profil | Ne 7.10.2018 22:31:29
Jinak základka i střední byly v pohodě. Někdy tam člověk šel nerad, někdy se těšil. Byť některé věci jsem už dávno zapomněl, protože jsem je nevyužil, ale spoustu využívám dodnes, ale plno věcí se stejnak člověk doučí časem sám.
Nsupinna - Profil | Ne 7.10.2018 22:06:59
Njá 2 - Profil | Ne 7.10.2018 22:06:22
Njá 2 - Profil | Ne 7.10.2018 22:03:36
Ndrvoštěp - Profil | Ne 7.10.2018 21:59:44
Ndrvoštěp - Profil | Ne 7.10.2018 21:51:07
Nbooster - Profil | Ne 7.10.2018 21:43:14
Nbooster - Profil | Ne 7.10.2018 21:40:57
NHonza7 - Profil | Ne 7.10.2018 21:40:12
Nbooster - Profil | Ne 7.10.2018 21:18:18
Njá 2 - Profil | Ne 7.10.2018 21:01:48
Já chtěl být.
prof. Doc. RNDR. Štěpán Pužej PhD
Nekecám, byl to můj obrovský sen... a vzdělávání mě bavilo. Neučil jsem se, nebylo to třeba (vždy jsem nějak prolezl), ale učivo jsem hltal
Nšeptal - Profil | Ne 7.10.2018 20:50:13
Njá 2 - Profil | Ne 7.10.2018 20:16:42
Njá 2 - Profil | Ne 7.10.2018 20:14:37
Jinak rovnice jak které... Ale musíš si uvědomit, že třeba klasickou rovnici používá milion lidí denně...
Nákup mě stál 500, za 380 jsem dovezla zboží babče, kolik jsem tedy zaplatila já?
Nnofish - Profil | Ne 7.10.2018 20:12:35
Rozumné....
NBacha - Profil | Ne 7.10.2018 20:12:26
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










