- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Japonský naviják Lurekiller Saltist CW10000
https://www.aliexpress.com/item/Australian-brand-new-TUFFTACKLE-Game-spinning-Jigging-Reel-10BB-Alloy-reel-in-size-6000/734417009.html
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | Čt 24.1.2019 16:17:35
NPolčis - Profil | Čt 24.1.2019 16:07:50
Nnofish - Profil | Čt 24.1.2019 16:04:00
Chci tím říct jediné. Já ti neberu tvé daiwy a kdo ví co. Já mám rád třeba spročka, za rok hodí vůle, ale dalších pět let fungují. Ale neodsuzuj něco co jsi někdy nezkusil. Já ty navijáky koupil taky jen z legrace, že je to levnější jak jeden pěkný večer v hospodě. A docela jsem se divil, že to není taková katastrofa. O drobnostech na přívlač se bavit ani nebudeme, o mikrogumách už vůbec, na to jsou prostě profíci a neukecáš to.
NPedro1 - Profil | Čt 24.1.2019 15:48:23
NPedro1 - Profil | Čt 24.1.2019 15:45:39
Já neříkám že Číňan nedokáže udělat kvalitní věc.Dokáže,dělá se tam všechno.
Ale ta kvalitní věc prostě stojí skoro to,co stojí u Evropského výrobce.
Protože se musí použít nějaký materiál a nějaký postup.A to jsou prostě náklady.Takže i ten navi z Číny může být dobrej,ale nebude stát pětikilo,protože ten navi za pětikilo vyrobila ta fabrika za náklad třeba 300 Kč a ať si každej tvrdí co chce a jak chce,naviják ve výrobní hodnotě 300 Kč prostě bude dycky šunt.
(na deset vycházek s feederem na stoják za použití 20 g krmítek to stačit bude,to bude stačit cokoliv včetně dětské plastové hračky,pak je otázka s čím je rybář ochoten chytat)
Obecné propagování nákupů stejně kvalitních věcí z Číny za třetinu ceny je prostě nesmysl,není to tak.
I ty blbý woblery z Číny,což je kousek plastu,jsou ve spoustě případů sračky co nechodí a to by člověk řekl,že na tom není co zkazit,když se zkopíruje funkční věc.
Já si rád koupím funkční věc a vůbec nemusí být extra drahá.Ale musí pro mě být 100% funkční a ještě se mi musí navíc líbit.
Mám mimo jiné 5 ks Caldií X,nejstarší bude možná 10 let. Ani za jednu jsem nedal víc než 3 500 Kč.Točí hromadu let a dalších deset let točit budou.Chytám na ně rád,je to funkční,hezký,odkroutily milion hodin,....,za tu dobu bych oddělal 30 navijáků z Číny.
A to mám mnohem lepší a držší navi,ale tohle prostě funguje a baví mě to.
Chytat s navi za pětikilo kdy nevíš co se kdy posere by mě prostě nebavilo.
Npoldeci - Profil | Čt 24.1.2019 15:39:00
Ja som postol link k tým zázrakom lebo mi prišlo smiešne,že sa to začalo porovnávať s top kvalitou,v dnešnej dobe sa bohužiaľ také zázraky nedejú
Z tejto debaty som sa dozvedel akurát to,že ten kto špekuluje nad 50€ navijákom tak by ho chcel najradšej zadarmo,ten čo za navi dá 100 € a viac sére na nejaké špekulovanie-jednoducho si to kúpi lebo presne vie čo chce
NRezeň 5,125 - Profil | Čt 24.1.2019 15:15:34
nicméně nekritický nákup z čajny je cesta do pekel....
nic osobního, jen vsuvka na zamyšlenou...
Nnofish - Profil | Čt 24.1.2019 15:11:04
Nnofish - Profil | Čt 24.1.2019 15:05:35
Ono by to možná chtělo trošku myslet. Když napíšu, že naviják za 500 z číny se vyrovná tomu u nás za 1500 tak je z toho hned hysterie. Ale proč? z principu? asi jo....
NPedro1 - Profil | Čt 24.1.2019 13:45:26
https://aukro.cz/osmiloziskovy-novy-spickovy-navijak-fgr-50-6941675932
NKOVKA1 - Profil | Čt 24.1.2019 9:44:46
NKOVKA1 - Profil | Čt 24.1.2019 8:59:37
https://jeanpaulcharles.wordpress.com/2017/01/07/le-moulinet-kastking-kodiak-4000/
Ntomkyč - Profil | Čt 24.1.2019 8:41:31
NNAVI73 - Profil | Čt 24.1.2019 0:03:45
Ntomkyč - Profil | St 23.1.2019 10:15:43
https://www.parys.cz/cormoran-navijak-black-star-cbr-4000
Kde to žije - dravci
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme cestovku
lovtour.cz
Rybářské expedice za tajmenem a ostatními druhy ryb Sibiře. Objevování nových destinací a návštěvy osvědčených míst.













