- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Japonský naviják Lurekiller Saltist CW10000
https://www.aliexpress.com/item/Australian-brand-new-TUFFTACKLE-Game-spinning-Jigging-Reel-10BB-Alloy-reel-in-size-6000/734417009.html
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
mpl - Profil | Út 22.1.2019 22:48:47
Zminuje tam i lurekiller - "save a reel called "Lurekiller Saltist" which is a trashy back-alley Chinese reel that's sold under a lie that it's made in Japan, with a claimed 35kg (77 lbs) maximum drag. It's easy for a brake system to produce extremely high pressures, but the real challenge is if the reel as a whole can survive under that high stress and still functions correctly."
Taky jsem vyzkousel par levnejch motadel, vcetne navijaku do 1500 i od renomovanych znacek prodavanych tady a vetsinou jsem rekl ze uz je nechci videt.
Po par desitkach hodin horsi chod, brzda nic moc, ...
Nejhorsi pak je kdyz clovek tahne jelce nebo amura treba 60 a brzda najednou bud brzdi na max, nebo nebrzdi vubec.
Navijak za 1500 mozna bude chodit,tam bych tomu i veril, ale u navijaku za 500 tomu prilis neverim - jen cena za slozeni navijaku a 10 inzerovanych kvalitnich CRBB lozisek, carbon podlozek v brzde, kvalitni prevody, ... je pomalu vyssi nez cena navijaku.
Ale treba mate stesti a bude to dobrej kus - preju vam to.
Ja uz tyhle experimenty nedelam.
Na ty ucely co pisete jsem poridil Fuego LT za 80E na NF. A ano je tam urcita flexe v nozicce, ale jinak jsem spokojenej. S 1000kou v pohode kapri 55.
Kouknete na
https://www.youtube.com/watch?v=AmPgjzBygys
https://www.youtube.com/watch?v=wp8xZppUwIY , i kdyz tady v necem zrovna Fuego nechvali a ja s nim souhlasim. Ale za ty prachy ..
Na videu na Alia od Lurekilleru je treba hezky videt jak ta brzda jde neplynule, skokove.
Snazim se byt objektivni, ale muj subjektivni nazor na ty uplne levny navijaky neni moc dobry.
Ruzzzik - Profil | Út 22.1.2019 22:31:00
Specialista - Profil | Út 22.1.2019 22:07:38
Ruzzzik - Profil | Út 22.1.2019 22:04:06
Pedro1 - Profil | Út 22.1.2019 21:57:35
Ruzzzik - Profil | Út 22.1.2019 21:35:50
😁 ale na občasné chytání před zahájením zabít nudu na kaprech si myslím ,že to vydrží nějakej ten rok ,uvidíme .
Polčis - Profil | Út 22.1.2019 21:34:38
Fuldík - Profil | Út 22.1.2019 21:28:34
Ruzzzik - Profil | Út 22.1.2019 21:23:01
Fuldík - Profil | Út 22.1.2019 21:16:03
Občas kupuju kokotiny na zkoušku...
Polčis - Profil | Út 22.1.2019 20:57:59
Jinak jsem taky divnej,to se neboj... na to že mám na vláčku cca 40vychazek ročně mám výbavu až až dobrou myslím.
Ruzzzik - Profil | Út 22.1.2019 20:51:35
Pedro1 - Profil | Út 22.1.2019 20:41:12
A abych to teda vzal komplet,deset vychazek na stojak s 30 g krmitkem,nebo tahání 10 cm gum na 15 g hlavě není měřítko.To vydrží i navi z 3D tiskárny.
Nic,ja jsem divnej,za me je rozhrkany klumpr i Penn,nebo Spro,ale aspoň občas vydrží,existuje zaruka a servis.
At Vám ty navi vydrží i ve chvili,az to budete fakt potřebovat.
Ruzzzik - Profil | Út 22.1.2019 19:55:38
nofish - Profil | Út 22.1.2019 19:46:47
Víš, že jsme to kupoval taky z nudy, jak to bude vypadat. Čína překvapila. Deska dorazil kovový muchonaviják 3/4, co potřebuju na prut na francouze. Za 200.... mě muškaři hned napadnou, že jak to nestojí 2000, nebude to použitelné. Pokud to bude takhle pokračovat :-)
Je to jak s prvním ajfounem. Všichni se mohli po.... přitom na androidu byly daleko lepší telefony a když vylezla ven výrobní cena, tak se mohli tuplem po... :-) (ta marže snad v tisících procent byla za duševní vlastnictví, ne za cenu výroby).
Polčis - Profil | Út 22.1.2019 19:38:31
Za mně vyhozené peníze byli za dva navijáky na vláčku u nás kdysi... Abu Garcia Orra za skoro 3000, a penn Battle za skoro 4000,-😂 oba chrochtali po dvou měsících.
Čert aby se v tom teď vyznal...ale co čert neví,to ti odpoví ti co to v ruce nikdy neměli😂
Kde to žije - dravci
8:49Poradna: Sumcařina 2572
ÚtBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . Skladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










