- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Japonský naviják Lurekiller Saltist CW10000
https://www.aliexpress.com/item/Australian-brand-new-TUFFTACKLE-Game-spinning-Jigging-Reel-10BB-Alloy-reel-in-size-6000/734417009.html
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | Čt 24.1.2019 17:23:31
Houno, když něco hledám, tak hledám. Dám kafe, prohlédnu, mrknu na youtube, mrknu na recenze.
Jestli tobě přijde místo 10lb pletenky kastking která je na přehradu na candáty, režná nit, máš asi smůlu. Já to objednal x krát a v pohodě a při testech vyšla lépe než powerka. Tečka, vysvětluj mi že nemám pravdu, když jsme to nechali testovat....
NBorek-kerob - Profil | Čt 24.1.2019 17:20:23
Čínský zboží má šanci uspokojit nenáročný uživatele a začátečníky, ten kdo si kupuje kvalitní věci kvuli požadovaným vlastnostem, si těžko koupí třeba čínskou muškařskou šňůru na aliexpressu, protože i když je levná, jsou to prostě vyhozený peníze (vlastní zkušenost). A ty zmiňovaný jigový háčky? Utratil jsem za ně už dost a stejně jsem ještě nenašel takový, na který by mi vůbec stálo nalejt olovo... a tak se dá pokračovat do nekonečna.
NP!F - Profil | Čt 24.1.2019 17:15:36
Nnofish - Profil | Čt 24.1.2019 17:07:19
Nnofish - Profil | Čt 24.1.2019 17:04:04
Mikronástrahy, gumové, z číny, mi chytají ryby. Třeba je to rukama a ne značkou. že neumíš zjistit, co kupuješ, je tvůj boj. že s blbým sportexem a spročkem nachytm hezčí ryby než člověk co koupí daiwy a st-něco pruty a má na to echoloty a kdo ví co? ... .:-D Někoho prostě rybařina baví, někdo je modelka, co musí mít všechno top....
Šnůry na mouchu z číny fungují. Nevydrží deset let, ani to nečekám, ale funkci plní. Kluci, závodníci, si kupují mouchopruty z číny. Nejsou špatné. Vestu co mám, bych u nás koupil za dvojku+ Hromadu čínské muškařiny tu prodává hanák a podobní za 500% marže.
JIgové háčky na okouna, candáta mám v zásobě, stačí mi to. Pletenky jsem kupoval jako jeden z prvních, v té době se mi lidi smáli, teď to ti samí kupují taky.
Já neřeším, že daiwa a shimano jsou předražené, řeším tupce, co nezkusili čínu a rovnou ví, že je to špatné a na nic. Asi těžko koupím naviják za 500 a budu čekat že se vyrovná tomu co u nás stojí 5000, na druhou stranu nebudu najivní a nemyslím si, že zboží za 500 z číny je horší jak to samé s potiskem, u nás, za 1000+
Npepa-č - Profil | Čt 24.1.2019 16:52:33
soudit se s čínanem? víš o tom fakt málo. kopírují celá auta. celé filmy všechno. ani megafirmy jako BMW, Lego, Disney apod nedokážou tomu zabránit.
víš o tom málo. nic ve zlém.
NP!F - Profil | Čt 24.1.2019 16:50:32
Nnofish - Profil | Čt 24.1.2019 16:46:22
Když vidíš, zrovna třeba sofwarové pateny tak je to fakt komedie...
Jasně, někdo něco vymyslí, stojí ho to vývoj, na druhou stranu, když by to tak moc vyvíjeli a bylo to něco přecratného, i s číňanem by se soudili a zakázali dodávky do EU a podobně.
Npepa-č - Profil | Čt 24.1.2019 16:38:15
když chtějí kupovat v Evropě průmyslové firmy, tak jim nejde o to, aby tady vyráběli vlaky nebo obráběcí stroje nebo turbíny. chtějí se dostat k know-how, to je celý.
Nnofish - Profil | Čt 24.1.2019 16:36:39
Hromada lidí si neuvědomuje, že pokud naserou číňany tak nemáme co nakupovat, stejně jako když naserem poláky, tak nemáme co žrát a myslím, že víš, že vím, o čem mluvím....
Npepa-č - Profil | Čt 24.1.2019 16:35:03
Nnofish - Profil | Čt 24.1.2019 16:33:16
S tím je to jak s vercajkem na ryby. Cca patnáct let používám linuxové distribuce. Podle některých nemám na licenci na widows.... bo to nikdy nezkusili....
NPolčis - Profil | Čt 24.1.2019 16:29:24
Nnofish - Profil | Čt 24.1.2019 16:28:17
NPolčis - Profil | Čt 24.1.2019 16:26:21
Npepa-č - Profil | Čt 24.1.2019 16:24:15
často použije i technologii, kterou zacvaká západní firma, typicky OEM produkce, začnou dělat pro někoho a pak si bokem dělají kopie pod svojí "značkou"
NPedro1 - Profil | Čt 24.1.2019 16:20:13
Navíc byl tak do 60 g.
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














