Krása UL přívlače

Diskuze pro všechny, kdo mají rádi šetrný lov touto krásnou technikou.
Prosím o zdůrazňování šetrnosti lovu, lov na jednoháček bez protihrotu a podobně, děkuji.
Autor diskuse: Bachy - Profil , 23.4.2018 dravci - techniky lovu

Jak velké nejmenší nástrahy na UL přívlač používáte? Komplet včetně všeho.

A) 5cm14%

B) 4cm12%

C) 3cm43%

D) 2cm11%

E) 1cm11%

F) i pod 1cm9%

Od 4.5.2020 hlasovalo 76 čtenářů.

Nkaprus - Profil | St 5.2.2025 9:36:11

milanpindryc >> Hojdas.
Ten Cardiff 2000 je menší jak vanford F 2500? Asi jo podle váhy. To je velký jako stará tisícovka?
Chtěl bych vanforda fa , ale vrtá mi hlavou jestli s2000 nebo 2500. Neboť se mi prostě 2500 zdá i na ul prut 240 prostě velká. Míval sem na takové párátka dříve vždycky tisícovky. Ty se už teď nedělají a s2000 sem na živo asi nikdy neviděl. Díky

    NDonrybarios - Profil | Ne 26.1.2025 18:25:26

    Tarmo >> Dík za info.

      Nyarda_1 - Profil | Ne 26.1.2025 18:19:32

      Ghoost >> Shimano Soare, jestli chceš pomalejší převod.

        NTarmo - Profil | Ne 26.1.2025 16:46:33

        Donrybarios >>
        Měl jsem tento prut Haibo Steed Brook S682L 2,30m 2-8g, je to všude chybně udávané v délce, ne 2,3m , ale 2,15 (82 je délka v palcích).na malé nástrahy 2 g je trochu tupý. Asi dobrý prut, ale mě zklamal, kupoval jsem ho hlavně kvůli té délce.

          Naleš vavřina - Profil | Ne 26.1.2025 16:36:47

          Souhlasím s Milanem, na UL na malé vody moc lepší nevymyslis...

            Nmilanpindryc - Profil | Ne 26.1.2025 16:02:43

            Ghoost >> Cardiff 2000, lepsi brzda a nejaky zbytecny lozisko navic, jinak jak Vanford

              NDonrybarios - Profil | Ne 26.1.2025 15:56:43

              Ahoj, zkusím se zeptat ještě tady. Nemá tu někdo zkušenost s přívlačovými pruty firmy HAIBO?

                NLuger46 - Profil | Ne 26.1.2025 15:31:07

                Ghoost >> malého Vanforda 2500, váha 180 gr. V bazaru se občas pohybuje za 3 tis nový okolo 5tis. Za mě nejlepsi navy na UL ve střední třídě.

                  NGhoost - Profil | Ne 26.1.2025 14:18:53

                  Přicházím s prosbou jsem vlastníkem tohoto prutu
                  Má otázka zní jakým navijákem ho osadit, doposud jsem používal Daiwu legalist LT 1000D ta bude mít však své nejlepší za sebou. Trošku mně překvapila její životnost a tak bych chtěl vyzkoušet něco nového.
                  Chytám převážně menší říčky takže nepotřebuju nějaké extra velké motadlo, dal bych přednost tmavé verzi před světlými variantami navijáků.
                  Nemáte nějaký typ na trošku osvědčený naviják?

                    Nkaprus - Profil | St 8.1.2025 11:41:46

                    pepacptj >> U tak tenkých bych doporučil vidět na živo. Samého mě zarazilo jak různé stejné # šňůry od daiwy mají vzhledově jiné průměry.

                      NBulda 64 - Profil | St 8.1.2025 11:23:05

                      pepacptj >> o dost lepší je Daiwa Morethan, aspoň z mé zkušenosti.. a cena je podobná:)
                      V popisu šňůry z odkazu je chybné značení/parametry

                        Npepacptj - Profil | St 8.1.2025 10:52:31

                        Zdravím, chci se zeptat, jestli někdo tady nemá zkušenosti s touhle šňůrou https://www.tropicfishing.cz/spletana-snura-daiwa-tournament-x8-braid-evo-superslim-ul-135m-0-3mm-4-10kg/?gad_source=1& děkuji za případné postřehy.

                          Naleš vavřina - Profil | Út 7.1.2025 22:20:35

                          aleš vavřina >> jj, omyl, prosím smazat, dekuji

                            Naleš vavřina - Profil | Út 7.1.2025 19:22:12

                            Gumy jsou pryč, prosím o smazání. Děkuji.

                              NDolphi - Profil | Út 7.1.2025 18:57:10

                              Zdravím, nechytá tu někdo sestavu daiwa fuego LT 2500 + prut do 7 nebo 8gr? Chci si k tomu navijáku koupit takto jemný prut, doteď jsem ho měl na vláčáku 3-15gr a bylo to ok, tak nevím jestli nekoupit menší navi. Pokud poradíte konkrétní prut v této gramáži budu rád. Cena do 2000. Díky za reakce

                                NLuger46 - Profil | Pá 29.11.2024 13:01:32

                                Kdyby někdo chtěl mám na bazaru Zodiase 264 UL-s/2 s Vanfordem c3000f šňůra momoi 0,06 nová na prodej. Měl jsem to jako záložní set na pstruhy. Super stav jako nový. 5 tis komplet.

                                  NBulda 64 - Profil | Ne 17.11.2024 13:41:52

                                  Luger46 >> Děkuji Ti za postřehy 👍

                                    NLuger46 - Profil | Ne 17.11.2024 13:23:56

                                    Bulda 64 >> hele na 4 gr plandy sem měl ctverky a menší okouni to sem tam nedobrali. Ta 6 bude akorát na ty 2 a3 gr plandavky. 8 bych vzal na ty maličký plandavečky do 2 gr.

                                      NBulda 64 - Profil | Ne 17.11.2024 12:34:37

                                      Luger46 >> ta velikost 6 sedí? Potřebuji cca 18-20mm..
                                      Díky

                                        Červené karty: Maxwell, MB, Shu-lin, MISO*, Knapík, Iza, Jettys, 1Mara, mascha, F16, Pedro1, GTdpcfix, HonzaV, nofish, pepa-č, Bacha, poldeci, Borek-kerob, Fishky, sasan111, u x a, Monot, punkáč, ExPr3v1t, Nezdvořák Prevít