Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

Nrybakapr81 - Profil | Ne 19.8.2018 19:57:29

fheavy >> Mohu vědět co je to za proutek?Děkuji

    NJá ll - Profil | Ne 19.8.2018 14:24:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Zátěžový test dopadl na výbornou. Proutek makal neskutečně - dávám 1+.

      NJunior2 - Profil | Po 13.8.2018 13:08:29

      Já ll >> 💪😂

        NJá ll - Profil | Po 13.8.2018 12:00:08

        Již máme i vlastního manekýna, to je co :o)))

          Nmilans14 - Profil | Ne 12.8.2018 13:56:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Nfheavy - Profil | Ne 12.8.2018 13:49:03

            Junior2 >> sice trochu mimo znacku tubertini ale kdyz uz poradnej feeder ze zlutou barvou tak tenhle ?!)

              Njak41 - Profil | Ne 12.8.2018 13:15:07

              Junior2 >> Zvlášť ty nehty budou super 😀

                NJunior2 - Profil | Ne 12.8.2018 8:55:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                I krásné ženy mají slabost pro žlutou. A dokáží sladit i detaily💅😎😀

                  NJá ll - Profil | Pá 10.8.2018 21:24:30

                  Junior2 >> Já bych řekl na 1+ :o))

                    NJunior2 - Profil | Pá 10.8.2018 21:12:35

                    Ryby sice menší,ale popíci makaj na 1*👌😎

                      Nskwor - Profil | Pá 10.8.2018 20:41:34

                      Eli >> Jenom to první :)

                        NEli - Profil | Pá 10.8.2018 20:27:58

                        skwor >> protože jsi ujetý vláčkař...😂

                          NPavouk‌ - Profil | Pá 10.8.2018 20:23:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          :)

                            Nmilans14 - Profil | Pá 10.8.2018 20:23:41

                            ENDYS >> Zátěž 40g? Co na něm máš za navijáček?

                              NENDYS - Profil | Pá 10.8.2018 20:22:48

                              skwor >> Je to švihák, opravdu povedený prut za ty peníze...

                                Nskwor - Profil | Pá 10.8.2018 20:19:57

                                ENDYS >> U feederů preferuju klasický vzhled, ale tohle se mi bůhví proč líbí :)

                                  NENDYS - Profil | Pá 10.8.2018 20:18:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Dnes proběhl test nového prutu Tubertini Atrax 330 L/M
                                  Pěkně zpracování, dobré nahazovací vlastnosti, příjemné zdolávání, ideální pro lov s pletenku šňůrou
                                  Prut osloví velkou škálu rybářů jak v závodním tak i v hobby sektoru.

                                  K dostání Pavel Velebný (apavisa)
                                  http://www.jopamb.cz/tubertinitubertini/

                                    Nmilans14 - Profil | Pá 10.8.2018 18:08:03

                                    Rybařík >> Jinak už ho mají Poláci: https://sport-fishing.pl/wyniki-wyszukiwania/atrax

                                      NJunior2 - Profil | Čt 9.8.2018 7:08:22

                                      Já ll >> Asi budu muset pořídit víc těch prutů😂Se povedli🔝👌😎