Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

Nfheavy - Profil | St 8.8.2018 23:04:55

Já ll >> gramaz Fox rage warior 4-17g.

    Nfheavy - Profil | St 8.8.2018 23:00:19

    Já ll >>nazev Warior je pro trosku fundovane jasny jak facka ))
    a mimo jine tech vlacecich prutu na drop-shot zpusob s touhle rukojeti je daleko vic tohle je jen jeden z mnoha,
    ovsem u feederu bych tohle nikomu neprominul ani ve snu, i kdyby to bylo postaveny treba na blanku od harisson torix,promin ale proste tohle nedovedu sezrat ,poiuze muj osobni pohled u tech vlacku to uz je davno ale u feederu brrrr)))
    EDIT. jestli je to vlacak coz mne asi hned nedocvaklo tak velka omluva ,uz mne zacina prepadat ten nemec ))su asi zblblej z toho feederu ..?!

      NJá ll - Profil | St 8.8.2018 22:42:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      R-18 210 pokřtěna.. :o))

        NJá ll - Profil | St 8.8.2018 22:37:11

        fheavy >> Pěknej vláčák co to je za gramáž. :o)))))

          Nfheavy - Profil | St 8.8.2018 22:26:20

          Já ll >>

            Nfheavy - Profil | St 8.8.2018 22:21:20

            Já ll >> to je rukojet na Drop -shot? )
            jinak by to vypadalo jako slusnej feeder,sorry ale ten heft jsem si nemohl odpustit ,proste tak vypada..
            a jestli ne at se na miste propadnu))

              NColasrumem - Profil | St 8.8.2018 15:12:37

              Já ll >> :o) Ten už prodával i Trabucco, Maver teď Tubertini...co bude dál až zase začne rozprodávat pod nákupní cenou? Bude fajn si počkat, protože k tomu zase dojde jako vždycky.:o)))) Naposledy to byl Maver, protože prý firma krachuje, nevyrábí a nedodává mu zboží:o))) Ve finále to bylo poněkud jinak asi jako před tím u Trabucca:o)))))

                NJunior2 - Profil | St 8.8.2018 13:12:38

                Jenom namotat novou pletenku a jít zkusit nové popíky.😎🤘

                  NLadináč - Profil | Út 7.8.2018 20:21:01

                  hraji >> 👍

                    Nhraji - Profil | Út 7.8.2018 19:15:09

                    Ladináč >> nemám závody, mám dovolenou.

                      NLadináč - Profil | Út 7.8.2018 19:02:06

                      hraji >> mate jirko nake zavody?nebo jen trenink?

                        NJunior2 - Profil | Út 7.8.2018 16:00:24

                        cechura09 >> Očekávám od něj hodně😀 Jen tak na sucho v ruce se jeví jako prut co mi bude přesně vyhovat. Uvidíme co ukáže u vody.😉

                          Nhraji - Profil | Út 7.8.2018 15:58:39

                          Příprava je u konce, jdeme na to.

                            Ncechura09 - Profil | Út 7.8.2018 15:30:28

                            Junior2 >> Klobouk dolů, že je to jejich vrcholná řada, lze mít i očekávání.
                            Co oceňuji jsou decentní popisky, absence žlutých doplňků, vypadá to na kvalitní očka, zpracování ručky a velmi atraktivní vzhled blanku..... Hodně zaujal

                              NJunior2 - Profil | Út 7.8.2018 15:24:16

                              Já ll >> Tak já mám samozřejmě lepší. Jelikož mám 2,10😂

                                NJá ll - Profil | Út 7.8.2018 14:54:50

                                cechura09 >> V ČR máme zastoupení " Tubertini" zeptej se tam.

                                tubertini@post.cz www.splávkyitalia.cz +420773282663 Miloslav Dvořák

                                  Ncechura09 - Profil | Út 7.8.2018 14:27:25

                                  Já ll >>
                                  Vypadá moc pěkně. Smím se veřejně zeptat, kde jsi ho vzal?

                                    NJá ll - Profil | Út 7.8.2018 12:58:11

                                    Junior2 >> Byl jsi rychlejší, ale já mám mladší tudíš novější model :o))))

                                      NJunior2 - Profil | Út 7.8.2018 10:33:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ježíšek dorazil😂

                                        NTacud11 - Profil | Ne 5.8.2018 21:23:33

                                        Dneska jsme zkusili Tubertini Exces 360/100g s 2oz špičkou a navijak s vlascem. Krmitko mělo 100g + futro a prut to zvladne bez problemu na 35m hodit. Pak jsem dal 80g a 60g kosik vetsi velikosti a bylo znat ze prutu vic sedi 80g + futro. Rybky spolupracovaly tak se mohlo zkouset 😀. Na Labe super proutek mohu doporucit. Kdo nepotrebuje hazet 80g a vic tak verze 360/80g plně stačí. 👍