Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

NxDanielS - Profil | Ne 29.9.2019 20:24:38

Kachna >> Je to hodně o tom, co od prutu chceš. Vzal bych nějakou 360tku, spíše médium-heavy

    NKachna - Profil | Ne 29.9.2019 10:57:39

    Knedla12 >> Převážně ano. Cílová ryba kapr, lín, bílá ryba. Na 80% bych chytal na malých rybnících, ale párkrát bych se chtěl podívat i na přehradu. Asi tak 80/20%. Co ten Entrix Method 3,9m 40 - 90gr? Bez vloženého dílu má 3.3m.
    Nebo něco od Korumu, Trabucca nebo stačí obyčejný Delphin?

      NKnedla12 - Profil | Ne 29.9.2019 10:47:15

      Kachna >> Bude sloužit jenom na MF? Jak velké ryby s tím chcete chytat? Jak daleko?

        NKachna - Profil | Ne 29.9.2019 10:46:23

        kubah >> měl jsem magmy, ale šli z domu. Teď jsem bez feederu. Klidně to mohou být i nějaký univerzální pruty. Na trhu je toho moc a kdo se v tom má vyznat. Původně jsem chtěl na method koupit ty STRATEGY METHOD MONSTER a chytat s čihátky, ale teď nevím co vybrat.

          Nkubah - Profil | Ne 29.9.2019 8:57:14

          Kachna >> přijde mi vyhozené peníze kupovat prut speciálně pro method krmítka ........ Pokud již svůj feeder máš.

            NKachna - Profil | Ne 29.9.2019 8:29:04

            xDanielS >> A nějaké doporučení, jaký prut a jaká gramáž? Žádnou značku nepreferují.
            Budu chytat převážně na malých rybnících.

              NxDanielS - Profil | Ne 29.9.2019 7:14:42

              Kachna >> S Rumákem nesouhlasim. U methodu se používají krátké návazec a díky tomu hrozí větší padání ryb. Proto se na method používají měkčí pruty s parabolickou akci, aby se padání eliminovalo.

                NColasrumem - Profil | So 28.9.2019 20:44:32

                Kachna >> Cokoliv, method neni technika, kde je potreba nejake zrucnosti. Je to zalozeno na principu srkacky a cim to vytahnes uz je jen na tobe.

                  NKachna - Profil | So 28.9.2019 19:26:43

                  Colasrumem >> tak že i tyčka od rajčat :-)

                    NColasrumem - Profil | So 28.9.2019 18:34:07

                    Kachna >> na method jde pouzit vsechno. PF je v pohode.

                      NKachna - Profil | So 28.9.2019 17:27:09

                      Tak zkusím dotaz znovu, ale na jiný prut. Power fighter feeder 360 mh?
                      Šel by použít na method feeder?

                        Nfheavy - Profil | Čt 19.9.2019 19:57:35

                        numen >> jj)

                          NKachna - Profil | Čt 19.9.2019 18:00:53

                          Zdravím, prosím má tady někdo zkušenosti s pruty STRATEGY METHOD MONSTER 3,6M 55G?
                          Chtěl bych je na lehkou položenou na malé rybníky.
                          Předem Vám děkuji.

                            Nnumen - Profil | St 18.9.2019 20:35:33

                            fheavy >> tohle krmítko je hlavně na chytání s partiklem, živou atd. Nabereš zazátkuješ a letí. Je to na rychlou rybařinu. Do proudu a velké hloubky jsou spíše ty bez zátky. Drží v proudu docela dobře. U Milana je měli všechny již před 3 měsícema. Mluvil jsem s ním.

                              Ncmanamanas - Profil | Čt 12.9.2019 18:54:11

                              petko38 >> sz

                                NDědek - Profil | Čt 12.9.2019 18:52:03

                                petko38 >>

                                cmanamanas - ® Pá 6.9.2019 16:04:11

                                2.dil - 2ks Berti Bovens signature 3,9 150g,2ks daiwa emcast 25a, + 2 komorový obal spro pc:13700 nyní 7000. Konec pohádky 😁

                                  NxDanielS - Profil | Čt 12.9.2019 18:50:34

                                  petko38 >> Teď je prodává cmananas o kousek níže....

                                    Npetko38 - Profil | Čt 12.9.2019 17:20:27

                                    bb 3.9 som chcel aj ja ale uz sa nerobia

                                      NHurvinek - Profil | Čt 12.9.2019 14:51:18

                                      Dědek >> díky