Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

NHurvinek - Profil | Čt 12.9.2019 14:44:07

Colasrumem >> A myslíš u Milana v Klatovech.

    Nfheavy - Profil | St 11.9.2019 21:19:14

    Dědek >> vpoho o nic nejde )

      NDědek - Profil | St 11.9.2019 21:16:23

      fheavy >> si mi dnes volal, jsem byl zcela mimo... Mám za sebou 6 dnů a před sebou dalších 7 v práci.
      Po noční jsem nemohl usnout jak jsem přetažený, tak jsem dal tři rychlé panáky whisky a omdlel :-)))

        Nfheavy - Profil | St 11.9.2019 21:13:52

        Dědek >> pozde ))))

          Nfheavy - Profil | St 11.9.2019 21:12:26

            NDědek - Profil | St 11.9.2019 21:10:19

            Colasrumem >> o víkendu by mělo být zase 10 % sleva...

              NDědek - Profil | St 11.9.2019 21:09:46

              fheavy >> Jsou, taky jsem si teď všiml. Kouknu se, jestli tam jsou i ty těžší, ale na angligu se mi špatně hledá, nevím proč...

                Nfheavy - Profil | St 11.9.2019 21:08:55

                Dědek >> na tvym odkazu jsou jen media do 50g ???

                  NColasrumem - Profil | St 11.9.2019 21:04:46

                  Dědek >> tak tam nejedu:o))))

                    NColasrumem - Profil | St 11.9.2019 20:59:46

                    Dědek >> jo, ale oni to většinou mají skladem a ne na eshopu. V pondělí tam jedu.

                      NDědek - Profil | St 11.9.2019 20:56:35

                      Colasrumem >> to jo, ale je tam jedno a to 10 g...

                        NColasrumem - Profil | St 11.9.2019 20:51:43

                        Hurvinek >> nejsou jiný. Vzhledem k tomu, že odkaz ti hodí vždy celou stránku, stačí ji prolistovat a najdeš je:o) Strana druhá, třetí řádek.

                          NDědek - Profil | St 11.9.2019 20:45:21

                          Hurvinek >> vím...

                            NHurvinek - Profil | St 11.9.2019 18:41:52

                            Dědek >> To jsou úplně jiný

                              Nfheavy - Profil | St 11.9.2019 12:52:27

                              xDanielS >> dik to mne stači ,hodne ma na to vliv sila kmene dle myho ,občas to se ptám blbě to uznávám, ale hlavně když si rozumíme dík ačus))

                                NxDanielS - Profil | St 11.9.2019 12:35:47

                                fheavy >>Karle, víš dobře, že se ptáš na něco, na co nejde odpovědět. I v největším proudu udržíš 10g, když ho máš pod sebou :-D Průtok neznám. Chytal jsem na druhé straně. 60g se kutálela. Díky mřížce nahoře to prostě bude mít větší odpor.

                                  Nfheavy - Profil | St 11.9.2019 10:48:44

                                  xDanielS >> no a jak drzi v tom proudu,respektive jaky jsi pouzil kmen a udici a jak silnej byl proud ??