Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

Nfheavy - Profil | St 11.9.2019 10:47:19

xDanielS >> aha ja misto prace badam a hazi mne to error, dik kamo !

    NxDanielS - Profil | St 11.9.2019 10:46:05

    fheavy >> Ale mají je, jen jako novinku je ještě nemají na webu.

      Nfheavy - Profil | St 11.9.2019 10:41:51

      Dědek >> jail feeder jsem v nabídce nenašel .

        Nfheavy - Profil | St 11.9.2019 10:31:18

        xDanielS >> jestli drží v proudu tak bych je asi vzal ?

          NDědek - Profil | St 11.9.2019 10:23:02

          xDanielS >> nemyslel jsem ty tvoje :-))

            NxDanielS - Profil | St 11.9.2019 10:13:54

            fheavy >> Podle mne určitě u Milana, nebo Okoun Třebíč.

              NxDanielS - Profil | St 11.9.2019 10:13:13

              Dědek >> Mám jich jen pár :-) a prodávat je zrovna nechci :-D Radši vezmu kousek prasátka navíc :-D

                Nfheavy - Profil | St 11.9.2019 10:12:24

                xDanielS >> hmm kde to seženu?

                  NDědek - Profil | St 11.9.2019 10:10:56

                  xDanielS >> budeš brát nějaké na sraz na prodej?

                    NxDanielS - Profil | St 11.9.2019 8:51:16

                    Dědek >> Jsou od 10 do 80g a tři velikosti. 80g eLko stálo tuším 2,5€.

                      NDědek - Profil | St 11.9.2019 7:04:30

                      xDanielS >> Hmm, to vypadá dobře... a cena?

                        NxDanielS - Profil | St 11.9.2019 6:47:39

                        Nová krmítka Cresta Jail feeder, pecka na řeku. Pěkně pomalu se z nich vyplavuje, co se vyplavovat má:-)

                          Nfheavy - Profil | So 7.9.2019 20:54:00

                          cmanamanas >> co ty do mne Davide jedeš ?? copak jsem ti šlapl na kuři oko,nebo si nakoupil rozum ??))) ja jsem si delal jen prdel a o sportakach jsem vuci tobe ani necekl ,asi mne už nemas rad )))

                            NDědek - Profil | Pá 6.9.2019 23:31:58

                            cmanamanas >> Ano, jak píšeš. Chtěl jsem takový prut, trochu nekompromisní...

                              Ncmanamanas - Profil | Pá 6.9.2019 23:01:39

                              Dědek >> 420 na co? Odhoz? Silové zdolání? Proud? Zjistil sem bertik 100g mě stačí chytám 2m od stromů 0,28 silon s ok

                                Ncmanamanas - Profil | Pá 6.9.2019 22:53:01

                                Dědek >> nechci být archyvář

                                  Ncmanamanas - Profil | Pá 6.9.2019 22:51:14

                                  Dědek >> pruty ok chodím řeku z 90% 10%stojka jen sem bral co mám bertik 3.6 100g+ solith 3,6 100g s tím si vystačín možná to zní blbě, ještě blackthorne 3.6 50g to bude podzim zima. Toto mě stačí a odchytam co ironman z Blanska

                                    Ncmanamanas - Profil | Pá 6.9.2019 22:34:36

                                    Knedla12 >> obráceně nebudu šukat princeznu s jednou rukou a jednou nohou🤘😁

                                      NDědek - Profil | Pá 6.9.2019 22:32:55

                                      cmanamanas >> co tě oslovilo, že žádáš sám sobě změnu? Co ti na těch prutech nesedí?