Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

NMrtweyUbrus - Profil | So 18.5.2024 23:16:06

Hanzek >> Ano, jsou kompatibilní, jen na Xku jsou takové do šeda a na Supeře černě lakované, jinak zcela identické.

    NHanzek - Profil | So 18.5.2024 19:55:30

    Zdravím příznivce značky Preston a mám dotaz na majitele feedrů Supera. Jsou kompatibilní špicky mezi předchozím modelem Super a současnou Superou X? Podle rozměru by to snad mělo jít, .... má to někdo vyzkoušené a může to potvrdit? Případně, jak to je s kompatibilitou špiček v rámci značky a modelových řad? Děkuji H.

      Nvicx - Profil | Út 14.5.2024 18:12:25

      Martin M. >> Dik za vysvetlenie. Mas pravdu, volali sa C-series, ale CarbonActive bolo o mnoho vacsie, preto som to bral ako nazov. Viem, že som ich drzal v ruke okolo roku 2013.

        NMartin M. - Profil | Út 14.5.2024 17:39:09

        vicx >> supera X ma uplne jiny blank nez puvodni supera. Neco jako acolyte nebo pruty freespirit, takovej ten tvrdej holej grafit. Predtim to mel preston snad jen u prutu equis.

        Ascension pokryvaji cele spektrum od ultra jemnych pickeru az po ricni pruty.

        Carbon active podle mne nikdy nebyl nazev prutu, je to nazev materialu nebo technologie vyroby, ktery se pouzival na vice ruznych prutech (absolute, dutch master, distance master...).

          NR.P. - Profil | Út 14.5.2024 17:36:38

          Zdravím, používám na feeder háčky Preston PR 39 ale koukám že už se nedělají. Počítám že Preston KKH je náhrada. Odpovídá to velikostně??

            Nvicx - Profil | Út 14.5.2024 17:14:43

            Martin M. >> som zo stratégie PI celkom zmätený. Kedysi mali iba top triedu prútov. Volali to tuším carbon activ, bez ďalšieho názvu. Potom Supera tuším. V posledných rokoch majú veľa tried od drahých po lacné. Všetky vyzerajú rovnako, myslím, že kvalitné sú rovnako, len rozdiel v cene. Do teraz mi nieje jasné, aký je rozdiel medzi monster, monster x, supera, dura a kopec ďalších, čo už nerobia. Jediný kde som chápal rozdiel bol Ascesion alebo ako sa volá, že má byť tvrdší na rieku. Podľa popisu sú všetky veľmi podobné, jedine distance je jasne iný. Alebo keby som rovno bral topku superu, tak aký je rozdiel (okrem drátených očiek) medzi superou teraz a pred 15timi rokmi? Práve kvôli tomu som zatiaľ od nich nemal prút, lebo netuším čo a prečo by som mal kúpiť. Vidíš do toho, že by si to vedel nejako viac objasniť prosím? Máte v tom niekto podobný chaos?

              NMartin M. - Profil | Út 14.5.2024 16:22:18

              .

                NPindˇa - Profil | Po 13.5.2024 21:51:21

                Lukyn13 >> Dik podívám se.

                  NMartin M. - Profil | Po 13.5.2024 21:45:07

                  zitra v 11h nova davka Preston novinek

                    NLukyn13 - Profil | Po 13.5.2024 21:29:22

                    Pindˇa >> jestli premyslis nad taskou pro kreslo, tak mrkni na cuzo. Ta taska je dost velka, pekne a kvalitne zpracovana.

                      NMartin M. - Profil | Po 13.5.2024 21:20:46

                      Pindˇa >> podle mne preston nikdy tasku na kreslo nemel

                        NPindˇa - Profil | Po 13.5.2024 21:11:08

                        Martin M. >> A origo asi nemají že?

                          NMartin M. - Profil | Po 13.5.2024 21:06:47

                          Pindˇa >> neco ma flagman, fox, decathlon, carp zoom, jen ty rozmery bude potreba vyzkouset a nebo risknout. Korum jedine neco stareho a taky to bude s otaznikem, jestli se do toho vleze kreslo preston s jinou konstrukci.

                            NPindˇa - Profil | Po 13.5.2024 20:59:21

                            chřenovák >> Mě to hrozně štve, když se to převáži bez obalu, jak se za ty nohy a doplňky zachytávaji uši a popruhy s ostatní bagáže

                              Nchřenovák - Profil | Po 13.5.2024 20:45:17

                              Pindˇa >> Taky potřebuji nějakou tašku na moje křeslo 36

                                NPindˇa - Profil | Po 13.5.2024 20:19:21

                                bart.bm >> Dik myslel jsem spíš origo, ale když by nebyla stačila by mi i tahle na přepravu, k vodě ji už nosím na popruhu nebo rudlu.

                                  NFlip - Profil | Po 13.5.2024 11:38:57

                                  bart.bm >> S tím určitě vedle nešlápneš. Taky ho mám v 0,25 i 0,28 mm.

                                    Nbart.bm - Profil | Po 13.5.2024 5:50:46

                                    Flip >> dík za tip. Už jsem objednal to technium tak uvidím.