Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

NFlip - Profil | Po 13.5.2024 2:27:04

bart.bm >> Vlasec Trabucco T-Force XPS Method Feeder 300m 0,22mm/6,42kg

    Nbart.bm - Profil | Ne 12.5.2024 21:12:39

    Tak objednáno, uvidíme jak se to bude chovat 😁

      Nbart.bm - Profil | Ne 12.5.2024 20:34:42

      Ok pořídím to technium 😁 díky 👍

        NMartin M. - Profil | Ne 12.5.2024 12:09:20

        bart.bm >> tohle mi delalo technium tak pred 20 lety - nove koupene bylo horsi nez 3 roky pouzivane na navijaku, tak jsem s nim na mnoho let skoncil, tehdy stalo hrozne penize. No a ted jsem v tom zas a ok.

          Npeto88 - Profil | Ne 12.5.2024 11:33:20

          bart.bm >> Cierne technium je jeden z najodolnejsich a najmenej prietaznych silonov, pouzivam 0,25 na heavy feeder. Na method mam technium invisitec 0,22 uz asi 5rokov a je to nezmar. Pri priemere 0,22 musis ratat s miernou prietaznostou. Kupil si 150g distance prut, tak tam by som menej ako 0,25 nedal

            NNavrc - Profil | Ne 12.5.2024 10:06:03

            bart.bm >> Je málo průtažný, což je super. Když jsem měl 0.22 a tahal na to kapry a amury 80-100, tak jsem občas kus ustřihl, protože se přetáhl, ale 0.25 ani 0.28 to nedělá.

              Nbart.bm - Profil | Ne 12.5.2024 10:03:15

              Navrc >> no měl jsem na kaprařinu a dost rychle se mi vytáhl že pak praskaly sotva člověk zvedl klacek. Možná ležák na krámu,možná ne. Neřeším. Mám jiné na kapry kterým věřím. Ale když tak chvalite,možná mu dám šanci. Ořezat a vyhodit to můžu kdykoli 😁

                NNavrc - Profil | Ne 12.5.2024 9:49:49

                bart.bm >> a důvod? Už jsem něco na feeder a kaprařinu vyzkousel a lepší než černé technium jsem neměl.

                  NPindˇa - Profil | Ne 12.5.2024 9:08:30

                  bart.bm >> Tak pak je to jedno 😁

                    Nbart.bm - Profil | Ne 12.5.2024 7:48:12

                    Pindˇa >> upřímně, technikům neee 😁 měl jsem a díky už ne 🙄

                      NPindˇa - Profil | Ne 12.5.2024 7:13:40

                      bart.bm >> Dej osvědčené technium 0.25 a máš klid

                        Nbart.bm - Profil | Ne 12.5.2024 7:02:10

                        Flip - 12.5.2024 0:04:42 >> dík. Jde mi o značku. Teď tam mám 0,23 a zdá se mi moc pružný už při 50m. Uvažuji o Asso Ultra Low Stretch 0,22. Já si ty pruty dovezl v patek. V sobotu byla premiéra s 50g krmelcem 🙄 70g chci na řeku a to bude tak 3x v roce pokud vůbec. Jinak stojánky.

                          NFlip - Profil | Ne 12.5.2024 0:04:42

                          bart.bm >> Mám Monster xtreme 3,8 m- nejlépe mi na tom na moji ruku(každý má jinou) sedí krmítka 40-45gr. Vlasec 0,22 bez odpalu. Vzdálenost 65-75m ze židle.Chytám ovšem jenom stojáky.

                            Nbart.bm - Profil | So 11.5.2024 19:06:22

                            Co doporučíte za silon k Preston monster distanc 3,8m lov krmelec 50-70g 50m+ Díky

                              NPindˇa - Profil | Pá 10.5.2024 13:12:40

                              Oprava Inception

                                NPindˇa - Profil | Pá 10.5.2024 12:30:40

                                Neví někdo jestli existuje taška na křeslo Preston inceotion ?

                                  Nswedo - Profil | Út 7.5.2024 18:46:36

                                  šubrt >> Pošlem ti sz

                                    NHns - Profil | Po 6.5.2024 23:58:59

                                    šubrt >> No já měl kliku . Mám oba 3 m i 3,30 m . A jsou úžasný . Poslední dobou chytám jen s nima a docela dostávají na prdel a drží . Kupoval jsem je něco málo přes 3000,- kus . Velká spokojenost . Držím palce ať se ti ho podaří vyhmatnout v nějaké akci . Vážně stojí za to .👍

                                      Nšubrt - Profil | Po 6.5.2024 21:27:40

                                      Hns >> díky. Prostě mi štve, že jsem minul výprodeje u nás. Možná se poštěstí, když ne tak se kouknu jinde. Nějaký 3m mě láká.

                                        NHns - Profil | Po 6.5.2024 12:45:49

                                        šubrt >> drapos nemá . Teď jsem koukal 🤷