Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

NKokto - Profil | Út 2.4.2024 15:05:11

Lukyn13 >> toto bol hrozny vikend na ryby,tesili sme sa na maconku na preteky ako si zachytame velke ryby akurat ze nebrali,21 alebo 22 dvojic spolu chytilo len 9 kaprov

    NPindˇa - Profil | Út 2.4.2024 14:40:34

    Flip >> rr shop je tím tady známý, tváří se že mají všechno a nemají nic

      NLukyn13 - Profil | Út 2.4.2024 14:13:21

      Kokto >> ok, jak prijde tak to vyzkousim a uvidim. Jinak jak jsme si volali, tak bila se vbc nechytala a bylo to cely o kaprech.

        NFlip - Profil | Út 2.4.2024 14:11:28

        Kokto >> Bohužel už nemají mají jenom master a ten je za jiné peníze

          NKokto - Profil | Út 2.4.2024 13:36:44

          Flip >> na nordfishingu este mali 3,8m

            NFlip - Profil | Út 2.4.2024 13:33:00

            Kokto >> Díky. Bohužel jak jsem psal níže eshop zklamal. Zatím se mi jinde podařilo sehnat jeden poslední kus,který už je na cestě. Snad časem seženu i druhý. Ty pruty nikde nejsou a budou prý až v tom červnu kdy je Preston dodá. Nemají je dokonce ani Poláci.

              NKokto - Profil | Út 2.4.2024 13:32:12

              Lukyn13 >> nazdar 60gm kosikom stym hadzem 120m,80gm trosku dalej ale nato mam ine pruty a ani mi to velmi nesedi na tento prut.

                NKokto - Profil | Út 2.4.2024 13:28:43

                Flip >> chytam 0,20 monofil na navijaku a odpal konus 20-40

                  NFlip - Profil | Út 2.4.2024 12:20:52

                  Teprve až na základě dotazu co se děje s mojí objednávkou na ty Monstery mi firma rrbaits.rehak odepsala kopíruji -Dobrý den, posílám info k objednávce 3531. Bohužel prut je momentálně vyprodaný. Dostupný by měl být 5.6. Dejte mi prosím vědět jestli vaši objednávku rezervovat.
                  A přitom byl skladem. kdybych se neozval tak budu čekat až do toho června. Panečku to je jednání.😢

                    NLukyn13 - Profil | Út 2.4.2024 11:28:36

                    Kokto >> ahoj, na kolik metru se dostanes s tim 60g krmitkem? Tu 4,2 mam taky objednanou, ale koupil jsme na to 80g krmitka.

                      NFlip - Profil | Út 2.4.2024 10:55:05

                      Kokto >> Děkuju za reakci. Právě na tohle jsem ty pruty zakoupil. nepotřebuji házet rekordy,proto si myslím,že ty 380 cm budou zcela vyhovovat. A ta tvoje udávaná gramáž krmítek je také podle mých představ. Chytáš na pletenku s odpalovým monofilem nebo na tenký monofil s odpalem ?
                      Ta úprava spodních oček to se jedná na jiném prutu. Na tom Prestonu je podle mých představ.

                        NKokto - Profil | Út 2.4.2024 8:47:18

                        Flip >> Nazdar ja tie preston monster distance mam,aj 3,8 aj 4,2m.
                        Ta 3,8 je naozaj vyborna,velmi som stym spokojny,na zdolavanie je to excelentny prut.Ja to pouzivam na trosku specificke rybacky,3,8m pouzivam na chytanie do 95m s pouzitim 45gm kosika,4,2m zase pozuzivam s 60gm kosikom.Merat ocka nebudem,nerozumiem tym napadom naco by to bolo dobre.Este jedna vec,na moje chytanie kde ich pouzivam mi pasuje najlepsie na 3,8m 3unc spicka a na 4,2m 4unc spicka.

                          NFlip - Profil | Pá 29.3.2024 19:29:08

                          vicx >> snad poradí. Každopadně děkuju, neboť každý věcný názor je vždy přínosem debaty.

                            Nvicx - Profil | Pá 29.3.2024 19:23:57

                            Flip >> to neviem, nevidel som ich. To ti poradia borci čo ich tu majú.

                              NFlip - Profil | Pá 29.3.2024 19:19:47

                              vicx >> Teď trochu z jiného soudku na ty Prestony Monster xtreme distance v délce 380 mám přichystané Shimanno Ultegry 550 xsd. Je to přijatelná velikost ?

                                NFlip - Profil | Pá 29.3.2024 19:16:12

                                vicx >> jasně je to hezký prut a proto ho zkusím ještě maličko vylepšit. No nakonec když to nepomůže,tak to na wraperu hodím zpátky. Apropos ty očka minima od PacBay místo alconite jsem dával na vláčáky už někdy před 8 roky a nikdo tomu nevěřil.Lze to snadno dohledat v sekci stavění prutů. Dnes je používá hodně firem.

                                  Nvicx - Profil | Pá 29.3.2024 19:10:41

                                  Flip >> normálne pekne vyviazaný prút, ľahké očká. 👌
                                  Sportexy sú rovnako rozmiestnené a hádžu 100+, kopec iných značiek tiež.
                                  Myslím, že tu viac dosiahneš primeranou veľkosťou navijaka s veľkou cievkou. Napr Preston 520.
                                  Budeš mať kopec roboty a stavím sa, že nevymačkáš z toho blanku podstatný rozdiel pri tom ako je už teraz postavený.

                                    NFlip - Profil | Pá 29.3.2024 19:04:08

                                    vicx >> určitě to dole trochu zatuhne- ten prut stejně nepracuje v progresivní akci. A na cílovou rybu násaďáka žravého to tolik snad vadit nebude.😊

                                      Nvicx - Profil | Pá 29.3.2024 19:04:01

                                      Flip >> najjednoduchšie bude, keď pôjdeš s tým prútom zahádzať kým ma očká a nech ťa niekto natočí z boku. Uvidíš, či sa ten prút ohýba dolu a do akej miery. A z toho ti vyjde či oči aj dolu a koľko.