Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

Nchřenovák - Profil | Út 9.4.2024 18:22:01

Rybkin >> To mám hlavně na závody 😂
Teď budu mít dlouhý rybí víkend 😂
Tam to budu zkoušet jak to pořádně sestavit 👍

    NRybkin - Profil | Út 9.4.2024 18:05:06

    chřenovák >> Romane, při těch tvejch dvouhodinovejch vycházkách to nestačíš u tý vody ani sestavit :-)

      Nchřenovák - Profil | Út 9.4.2024 17:50:02

      Tacud11 >> Křeslo asi 5500 Kč myslím
      Podlážka 3380 Kč
      Rameno od trabucca 800 Kč něco od Mivardi 700 Kč
      Od Prestonu co jsem bral na FF kolem 1000 Kč
      Hrazda od Formaxu asi 260 Kč
      A zbytek za půlku z půlky 😂

        NTacud11 - Profil | Út 9.4.2024 16:53:36

        chřenovák >> Kolik to celé stálo, jen pro představu???

          NBery. - Profil | Út 9.4.2024 16:52:02

          chřenovák >> peknou Preston stanici mas:-)

            Nchřenovák - Profil | Út 9.4.2024 16:27:22

            Podlážka dorazila 😂

              NFlip - Profil | Út 9.4.2024 10:12:21

              Dotaz jaký je velikostní rozdíl mezi Ultegra 5500xtd a Intensiti 620?

                Nchřenovák - Profil | Út 2.4.2024 23:00:05

                hechtmrk >> To byla jediná hlava co jsem měl v autě 😂

                  Nhechtmrk - Profil | Út 2.4.2024 22:45:38

                  chřenovák >> ahoj, nechci prudit, ale proč používáš tu síť se struhadlem. Vaše hezký rybky z potoka ti poděkuj, až to zahodíš😉

                    Nchřenovák - Profil | Út 2.4.2024 20:34:13

                    Dneska na potoce 😂

                      NFlip - Profil | Út 2.4.2024 18:52:24

                      Uff,tak jsem ty pruty nakonec sehnal. Jeden u nás a jeden na Slovensku. tak doufám,že moje snaha bude odměněna v podobě pěkné hůlky.

                        Nmarva2005 - Profil | Út 2.4.2024 17:44:27

                        Pindˇa >> DSfish má kamennou prodejnu v Ústí.Že by ale toto měl skladem tak to vážně pochybuju.Skladem ale u dodavatele.

                          NPindˇa - Profil | Út 2.4.2024 17:44:23

                          Bery. >> Aha to jsem přehlédl

                            NBery. - Profil | Út 2.4.2024 17:31:39

                            Pindˇa >> eshop v pohode, majitele znam. Ale podnozka je na Inception a ne na Absolutko ;-)

                              Nchřenovák - Profil | Út 2.4.2024 17:30:01

                              Pindˇa >> Tady jsem našel i na dobírku

                              https://www.rybarstvicarpio.cz/preston-absolute-36-feeder-chair-foot-platform-18114#
                              Já nerad platím dopředu 🤠

                                NPindˇa - Profil | Út 2.4.2024 17:28:21

                                chřenovák >> Tady, nějaký neznámý eshop, hlavně neplať předem https://www.dsfish.cz/prislusenstvi-ke-kreslum-a-bednam/inception-foot-platform/

                                  Nchřenovák - Profil | Út 2.4.2024 17:19:38

                                  Pindˇa >> I na drapaliku jsem našel
                                  Projel jsem pomalu všechny české e-shopy
                                  Ještě jsem našel jeden e-shop na Slovensku v Suranech
                                  Ještě chvilku počkam

                                    NLukyn13 - Profil | Út 2.4.2024 16:55:58

                                    Kokto >> u nas braly docela dobre, ale pocasi bylo sileny. Vitr byl tak silny, ze prevracel bedny a vyhazoval vezirky z vody. Az se potkas s Frantou, tak se ho zeptej 🙂

                                      NPindˇa - Profil | Út 2.4.2024 16:54:07

                                        Nchřenovák - Profil | Út 2.4.2024 16:31:06

                                        Neviděl někdo na nějakém eshopu tuhle podlážku ke křeslu nebo má někdo na prodej ?

                                        Preston Absolute 36 Feeder Chair Foot Platform