Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

NMartin M. - Profil | Út 19.3.2024 20:14:08

Never1 >> ja bohuzel nemam zadne tajne informace. I tyto dnesni novinky jsem videl az dnes. Ale od prestonu bych zrovna takovy model necekal, to by bylo velke prekvapeni.

    NNever1 - Profil | Út 19.3.2024 16:15:42

    Martin M. >> Dobrý den , nechystají se i nové pruty 330 ft okolo 100g ? Děkuji.

      NPredy - Profil | Út 19.3.2024 13:52:30

      A na Drapiezniku sleva 25% na současné Centris :-)

        NMartin M. - Profil | Út 19.3.2024 13:50:52

        ja vul, jedny ceny v eurech jedny v librach :) tak teda jednotlive velikost jsou za 190, 195, 200 euro.

          NMartin M. - Profil | Út 19.3.2024 13:37:42

          Ceny jsem zamazal, protoze tam byly 2 ruzne sloupecky doporucenych cen a nevim, jak je chapat, tak at to neni matouci.

            NVlasta_K - Profil | Út 19.3.2024 12:44:52

            kubah >> už je video a cívky ze starého půjdou na nový a naopak :-D https://www.youtube.com/watch?v=bZlCJgSnrYI

              Nkubah - Profil | Út 19.3.2024 12:25:27

              Dnes má být představen nový Centris, mimo jiné...

                NKokto - Profil | Út 5.3.2024 8:51:48

                Ahojte mladenci ak by mal niekto zaujem tak mam na predaj 3x Preston Supera 12.6ft do 80gm.

                  Nhechtmrk - Profil | Po 4.3.2024 22:56:59

                  KubajsM >> koupil jsem ho na Tropicu taky, po 3 týdnech dohadování dnes konečně info, že dke zastoupení Preston, k novému platu už redukce nejsou. Nabídli možnost vrácení plata. Redukce jsem si taky sehnal už sám.

                    NMartin M. - Profil | Ne 3.3.2024 20:14:43

                    vicx >> ja jsem ho take prehlizel

                      Nvicx - Profil | Ne 3.3.2024 19:44:38

                      Martin M. >> OK, ďakujem. Magnitude som nedal zámerne, vyzerá ako hračka. Ale trochu som o ňom pozisťoval a vyzerá to dobre. Chýba mu všetko čo na centrise nepotrebujem :) Ideál. 👍
                      Ďakujem za info. 👌

                        NMartin M. - Profil | Ne 3.3.2024 18:58:15

                        vicx >> na extremity pocitej s mirnou vuli v klicce, tento rychlosklopny zamek podle mne uz na dalsi navijaky nedaji. Pokud ti to nebude vadit, tak budes spokojeny. Intensity je znatelne vetsi navijak nez ty dva dalsi, take ma jako jediny rychle utahovani brzdy, coz je fajn na method, ale na klasicku az tak ne. Jeste ti tam chybi magnitude, coz je takovy centris s pevnym preklapecem, jen jednou klickou a bez rychleho snimani civky tlacitkem, jinak by to melo byt stejne - ted mam jeden cerstvej, zda se mi to srovnatelne.

                          Nvicx - Profil | Ne 3.3.2024 18:33:53

                          Čaute, prosím vás viete mi niekto vysvetliť či a aký je reálny rozdiel v kvalite/použití tried navijakov centris/intensity/extremity?
                          Hľadám niečo vo veľkosti 50, čo sú všetky. Centris mám niekoľko rokov a som spokojný. Pokukujem po extremity. Je to na feeder okolo 100g na stredné vzdialenosti.
                          Extremity iba kvôli tomu, že ho Kerry chváli do neba. :)

                            NKubajsM - Profil | St 28.2.2024 10:55:50

                            Bery. >> tak ještě jednou děkuju ušetří mi to hlavně čas než by to došlo. Tropic 5-10dní a maj jen ten korum, takže aspoň budu moc o víkend vyrazit

                              NBery. - Profil | St 28.2.2024 7:36:49

                              KubajsM >> vecer po praci ti to tam hodim :-) nic dluzen nejsi,mam je navic co jsem dostal k doplnkum Preston.

                                NTacud11 - Profil | St 28.2.2024 7:11:09

                                Bery. >> Dej mu všechny co máš, zase jsem objednával x věcí tak ti pak dám moje redukce :-)))))))))

                                  NKubajsM - Profil | Út 27.2.2024 22:56:30

                                  Bery. >> tak to moc děkuju, jak se odvděčim? Láhev vína se do schránky asi nevleze, leda po částech :D

                                    Nvisage - Profil | Út 27.2.2024 22:24:00

                                    neviete niekto ktorá feederka má väčšie koncové očká :
                                    Sportex Xclusive NT Heavy Feeder 3diel 3,90m 150-220gr
                                    alebo
                                    Preston Monster Extreme Distance Feeder Rod 4,0m 180gr ???

                                      NBery. - Profil | Út 27.2.2024 22:20:05

                                      KubajsM >> hodim ti tu redukci do schranky, mam ji navic, jo? :-)