Kniha "Jak se dělá boilies"

Zdravim,

naskenoval by prosim niekto knihu "Jak se dělá boilies" ?

Kniha sa uz nikde nepredava.Popripade by som ju aj odkupil.

Dakujem za pomoc.

NStanek321 - Profil | St 6.9.2017 18:33:40

easi >> Tu ta kazdy ma na haku. Hlavne , ze to bolo rozoslane na 30 ludi z tejto diskuzie. Aspon je vidiet co za povahy sem chodia.

Tomahawk mim to posle cez vikend a tak to rad preposlem narozdiel od ludi co tu dakuju a co to dostali cez sukromnu postu.

Keby sa ta kniha dala kupit , tak si ju 1000 x kupim. Tu vobec nejde o to ci mi ta pomoze , ale celkova tematika pre bolies ma zaujima.

    Neasi - Profil | St 6.9.2017 14:48:14

    Chlapi a nemuzete to nekdo hodit na web? Diky

      NHaribo90 - Profil | St 6.9.2017 13:27:50

      Ahoj můžu taky poprosit o kopii na mail
      hari22@seznam.cz děkuji.

        Npalkoxxx - Profil | St 6.9.2017 13:14:10

        Ahoj chlapy mohol by mi to niekto prosim preposlat na krupas.pavol@gmail.com ? dakujem za ochotu Pali.

          NStanek321 - Profil | St 6.9.2017 9:48:25

          Prosim o knihu verban@centrum.cz

            Nwaleras - Profil | St 6.9.2017 8:18:18

            Mohol by som tiež poprosit o kópiu knihy? waleras@seznam.cz

              Nrover - Profil | Út 5.9.2017 22:06:45

              Millhausse >> V pohodě, jen obyčejná diskuse, která 99.9% lidem zde pravděpodobně vůbec nic nepřinese.

                NMillhausse - Profil | Út 5.9.2017 21:59:07

                rover >> je to tak to co jsem napsal ber s nadsatkou.

                  NKnedla12 - Profil | Út 5.9.2017 21:57:49

                  retrívr >> Trošku jsem si to přehodnotil v hlavě a letos mám asi poslední možnost se nějak bezstarostně uvolnit, takže se snažím co to jde. Akorát ty lepší ryby se mi nějak vyhýbají ale nestěžuju si, může být i hůř :))))

                    Nrover - Profil | Út 5.9.2017 21:55:04

                    Millhausse >> Ten odpočinek, jak říkáš, se mi někdy zdá, hlavně tady na MRKu, jako zástěrka, výmluva, ospravedlnění se z něčeho, ... ze špatného svědomí všem diskutujícím napříč, resp. aby abonent zmátl stopy vedoucí jinam...! V každém případě je to koníček, a srdcař ví, že KŮN, celoživotní priorita bez postraních uliček.

                      Nretrívr - Profil | Út 5.9.2017 21:52:44

                      Knedla12 >> Pak máš rybařinu rád. Mne to taky čeká, budu na řešení i s vnukama.

                        NKnedla12 - Profil | Út 5.9.2017 21:49:53

                        retrívr >> Parma je skvělá ryba a já se za ní musím pustit hodně daleko, 280km vlakem a 75 km autem, párkrát ročně to ale zvládnu a pokud se pak nějaká lepší podaří, je to radost

                          Nretrívr - Profil | Út 5.9.2017 21:45:26

                          Knedla12 >> Tomu rozumím, je to určitě cíl, je to zajímavé. Nic mne nepotěší víc, než cíleně chycená ryba. Nežiju v parmových vodách a bude to i jeden z dalších cílů.

                            NKnedla12 - Profil | Út 5.9.2017 21:41:03

                            retrívr >> No a já dělám boilie na parmy :)

                              Nretrívr - Profil | Út 5.9.2017 21:29:03

                              Millhausse >> Ryby jsou prostě zajímavý, vždy si najdeš to své. Máme to všichni jinak, no i když základ u opravdových rybářů je určitě stejný.Ale to je o rybářích, rychlokvaškách, kterým někdo zaveze, navnadí a pak čeká, o bsádce se není třeba bavit.Jde o jednu rybu.

                                NMillhausse - Profil | Út 5.9.2017 21:21:30

                                retrívr >> a to je právě ta selektivita, vyselektuje to malou rybu a když v revíru neplave trofejni ryba, tak máš vlastně smůlu,protože menší ryba na to nemůže zabrat :-)

                                  Nretrívr - Profil | Út 5.9.2017 21:13:42

                                  Millhausse >> Je to tak.

                                    Nretrívr - Profil | Út 5.9.2017 21:12:53

                                    Petr.J >> Rozhodně s Tebou souhlasím, myslím si, že takhle bohužel mnoho lidí nepřemýšlí. Máš pravdu.

                                      NMillhausse - Profil | Út 5.9.2017 21:09:32

                                      Petr.J >> proč to omezovat, vem to takhke, když zrovna kapr nezere předložené boilis, tak máš na výpravě strašně moc volného času. Když bys chytal treba fidr s cervama a pořád te za to něco drbalo tak se vůbec nezastavis,na ryby si jedeš hlavně odpočinout, ne? :-)

                                        NPetr.J - Profil | Út 5.9.2017 21:08:43

                                        retrívr >> No tvořivost tu také může být. Spousta lidí si třeba kuličky dělá sama a to někdy taky dá přemýšlení a potom, když to na to jde, uspokojení je mnohem větší, než když se chytí na koupené. Tím nechci říci, že si sem tam také něco nekoupím. Ono i to chytání kaprů na boiles se dá dělat jinak, než že se někam přijede, postaví stan, nasype x kg krmení a čeká.