- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Carpkiller - zkusili jste někdo toto boilie?
Zdravim, mate nekto zkusenost s timto boiliem od firmy PH Baits? Je to opravdu tak skvele boilie, ktere chyta tolik velkych ryb jak se vsude pise? Je pro vas takova cena boilie unosna?... jak na to koukam, je to asi suverene nejdrazsi boilie u nas v cr...
Autor diskuse: Ludvamu - Profil , 26.8.2017 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
C@rpSt4r - Profil | Čt 31.8.2017 8:17:10
MISO* >> a tu posledni vetu mame potvrzenou nebo placame nesmysly?
Petr.J - Profil | Čt 31.8.2017 8:15:28
urbancarp >> Nebudu dávat konkrétní recept, ale nejdražší surovinou je rybí moučka a tu kupuji v ZZN za asi 70 Kč. Potom koření, ale toho se tam nedává až tolik.Treba sušená játra se dají nahradit čerstvými hovězími, která stojí 25 Kč kilo a tak dále a tak dále......
MISO* - Profil | Čt 31.8.2017 8:12:45
Komercne gule nie su na to aby chytali, ale hlavne aby vyrobca zarobil. To si treba uvedomit. A tiez to, ze hlavnym faktorom uspechu takeho nikla na pretekoch ktore vyhrava nie je to, ze chyta na gule ktore predava. ;-)))
urbancarp - Profil | St 30.8.2017 22:35:10
Zapojim sa aj ja teda. Chalani nechcem Vam ani odporovat a ani suhlasit s Vami. Ved najpostatnejsie je, aby sme svojim nastraham a navnadam verili a sedeli pri vode co najviac.
Len uz ked pisete o gulickach za 70-100 Kc/kg a pocitam ze nieste velkoodberatelia surovin, tak by ste mohli sem hodit nejaky recept nech vidime co to vlastne tam davate a ci toe ceny, ktore uvadzate su ozaj realne.
Nechcem tymto nikoho urazit ani pohorsit. Je to skutocne myslene v dobrom.
Len uz ked pisete o gulickach za 70-100 Kc/kg a pocitam ze nieste velkoodberatelia surovin, tak by ste mohli sem hodit nejaky recept nech vidime co to vlastne tam davate a ci toe ceny, ktore uvadzate su ozaj realne.
Nechcem tymto nikoho urazit ani pohorsit. Je to skutocne myslene v dobrom.
pavelstrycek - Profil | St 30.8.2017 22:25:35
RK >> to co jsi napsal je svata pravda a dvakrat bych to podtrhnul. Stejne tak souhlasim s Karlem a Petrem. Ja zase nekoulim tak dlouho, ale i to staci na to, abych zjistil, ze vlastni vyroba funguje vice nez dobre. A taky, ze velmi casto je mene vice. Naposledy jsem koulel masovky. Jednu varku jsem nechal na prirodni bazy, druhou jsem "okorenil" jatry a posledni robinem. Nejvice zaberu bylo na prirodni, pak jatrovky a robin byl skoro nulovy. Zkousel jsem jeste neco z mibaitsu, jetfish, nikla a jeste cosi a takrka nula. Byly to vlastne jen zbytky, ktere jsem jednou a na posledy koupil. Jinak naklady prene nepocitam, ale jsem zhruba nekde mezi 70 Kc a cca 75 Kc za kg. Chlapi vy si fakt myslite, ze naklad vyrobcu je vetsi nez 100 kc/kg treba u kouli za 350 kc. Ja teda ne a to jsem tu stovku jeste prestrelil si myslim. Chce to vzit hlavne rozum do hrsti a nebastit tolik tu reklamu a propagaci. Kazdy kdo vi, jake maji obchodnici marze, musi byt zhruba v obraze. Ale kdo chce kam.......
Konec kuncu je to fuk, hlavne ze nas to bavi a chyta nam to😊. Odpustte chybejici diakritiku, pisu z mobilu......
Konec kuncu je to fuk, hlavne ze nas to bavi a chyta nam to😊. Odpustte chybejici diakritiku, pisu z mobilu......
Karel K70 - Profil | St 30.8.2017 19:08:15
Petr.J >> Petře,asi je to parta chudáků,co sedí u počítače a v životě nic nezkusili natož vyzkoušeli.Taky jsem zkoušel-určitě TOP.A výsledek byl,že jsem tam dal to svoje,a světe div se-ono to jezdilo! Čím víc navoněný,tím méně záběrů! A to jsem si nevycucal z prstu. Prostě sázka na jistotu! Asi bych těm ukecánkům vzkázal-zvedněte zadky,a snažte se něco vymyslet aby vám to bralo!
Petr.J - Profil | St 30.8.2017 18:13:21
Karel K70 >> Reagoval jsem, protože jsem se nudil. Přes den to vůbec nebralo a tak jsem čučel do mobilu a odpovídal na kdejaký příspěvek. Beru to jako takové odlehčení a zábavu. Představ si, že za celých pět dní jsem kapra nechytil na nic jiného, než na tu moji hrnkovku. To jsem poctivě střídal na druhém prutu biosquid, ten zázrak od Lukáše a a gangstera 4. Dokonce jsem tím i podle návodu krmil, každý den tak 40 až 50 kuliček. Mého jsem po příchodu nasypal půl kýble a potom až po rybě vždycky jednu kapsu a jednu kapsu ráno a večer, to bylo všechno spotřeboval jsem ne celý kbelík. K tomu každý den kbelik spařené řepky. Zajímavé je že když jsem dal na oba pruty to moje záběry ustaly, musel jsem chytat hrnkovku jenom na jednom prutu 😁Je zvláštní že když někomu řekneš že uděláš poměrně levné boilies jak se dokáže rozzuřit 😁
Karel K70 - Profil | St 30.8.2017 9:32:08
Fishky >> Jasná zpráva,jenom jsem zvědavý co přivezli z tý dálky.Tipnul bych si sedmičku.Jsou nějaký tajemný....
Fishky - Profil | St 30.8.2017 9:20:15
Karel K70 >> na francouzském jezeře by byli všichni jó rádi i za šestikilovýho kapříka na fleku rozkrmeném selektivním partiklem, který neláká sumatry
Karel K70 - Profil | St 30.8.2017 9:10:06
Petr.J >> Petře,jsem překvapený,že na některé příspěvky vůbec reaguješ! Každý ať má svůj názor,nikomu ho neberu,ale Tvoje koule jezdili před 20 lety,a jezdí dodnes.To,že se finančně vejdeš do 80 kaček je možné,sám jsem si ho dělal,tak vím,že to možné je.Hlavně víš co jsi si do směsi dal.Dneska jsme s kamarádem na jiné ceně,ale není o moc rozdílná. Asi ho nemáš selektivní jako ti borci na francouzkém jezeře,určitě nemají vyvezené 2x24mm,aby to vyselektovali. Takže neselektuj,naper to tam,a oni se vyselektujou sami.
Vikasgard - Profil | Út 29.8.2017 22:23:59
viliam1735 - Úplně nejlíp je na tom člověk, který dělá doma kuličky pro radost z toho, že si chytá ryby na vlastní nástrahy a nemusí se finančně držet striktně při zemi😀 Prostě si valí koule, protože ho to baví..
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NDomácí swinger - výroba624
NMikbaits - pikantní švestka534
NKrátkodobá kaprařina x9904
NSoutok Vltavy a Lužnice386
NSlapy a Kapři181
NJak na odlévání olova?856
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NRybarsky vozik233
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
10:22NKrátkodobá kaprařina x 9906
10:06NLabe fishing store 14
9:04NATTs hlásiče a ATTx příposlech 521
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












