Brolly TFG Hardcore nebo JRC Stealth Bloxx?

Rozhoduji se mezi těmito dvěma systémy na krátkodobé výpravy. Máte někdo s nimi zkušenosti? Co byste spíše volili? Na delší výpravy mám Mivardi New Dynasty XL, ale rád bych něco menšího, snadno postavitelné, lehké.
Autor diskuse: MíraP - Profil , 25.7.2017 kaprařina - náčiní, doplňky

Jaké brolly nebo bivvy by jste volili na kratší výpravy?

A) TFG Hardcore Brolly System (cca 4 600 Kč, 2,7x2,1x1,45 m, 9,1 kg)65%

B) JRC Stealth Bloxx 1 Man Bivvy (cca 6 700 Kč, 3x2,15x1,45 m, 9,9 kg)16%

C) Fox Camo Supa Brolly 60" MK2 System (cca 9 000 Kč, 2,62x1,78x1,28 m, 11,5 kg)10%

D) Jiné10%

Od 25.7.2017 hlasovalo 63 čtenářů.

NBambi.SpP - Profil | Út 1.8.2017 12:39:38

chendler >> Nikde

    Nchendler - Profil | Út 1.8.2017 12:00:06

    MíraP - >> muzes mi ukazat,kde koupis za tu cenu to TFGecko??

      NMíraP - Profil | Po 31.7.2017 14:03:55

      Ewa Farna >> Mne ta cena přijde jako velmi dobrá za bivak + přehoz a dopravu z UK. Mluvíš taky o verzi 1 Man a ne o verzi Compact? Pro mne není nejnižší cena úplně to nejdůležitější. Mám takový svůj poměr ceny, kvality a pocitu že mně někdo neojebává :)

        NMíraP - Profil | Po 31.7.2017 14:02:25

        xDanielS >> Tak byl to můj dojem. Když jsem položil ruku na hořejšek u vchodu a zatlačil do strany, jako by tlačil boční vítr, tak mi přišlo, že se snadno ohýbá do strany a není dost tuhý. Ale asi to bude u všech brolly tohoto typu konstrukce.

          NxDanielS - Profil | Po 31.7.2017 13:56:39

          MíraP >> Jak se prosím pozná na deštníku, že je nestabilní, tlakem na jeho žebra?

            NEwa Farna - Profil | Po 31.7.2017 13:53:49

            MíraP >> koukam ze zas podrazily.... slevu :-)

              NMíraP - Profil | Po 31.7.2017 13:40:10

              Halen >> Prosím věci pouze k tématu, děkuji

                NHalen - Profil | Po 31.7.2017 13:24:01

                Zsá se že autor postrádá smysl pro humor. a maže ten smazaný příspěvek by ani nevznikl, kfyby MRK byl MRK a ne plocha přecpaná reklamou

                  NMíraP - Profil | Po 31.7.2017 12:02:04

                  Dnes jsem dostal nabídku na JRC - Stealth Bloxx 1 Man Bivvy + JRC - Stealth Bloxx 1 Man Overwrap + doprava z UK celkem za 320 £, tj. cca 9500 Kč. Buď vezmu toto a nebo budou dlooouho šetřit na Tempesta nebo Titana :(

                    Nbady-87 - Profil | Po 31.7.2017 11:08:07

                    Halen >> pro mě je krátká výprava na dva dny. Na týdení výpravy máme velký bivak a člun atd. A ano chce se mi s tím tahat, abych měl vše, co potřebuji sebou.

                      NHalen - Profil | Po 31.7.2017 10:27:46

                      bady-87 >> Krátkodobá výprava se stanem lehátkem spacákem a zavážecí loďkou. Kdo se sakra chce tahat na KRÁTKODOBOU výpravu s metrákem bagáže.

                        NHalen - Profil | Po 31.7.2017 10:16:05

                        MíraP >> Aha. tady vzniká nedorozumnění. třídenní výprava už pro mě není kratší, ale střední výprava. krátkou já rozumím jednodenku s použitím atraktivních nástrah

                          NMíraP - Profil | Čt 27.7.2017 12:53:33

                          Halen >> Pro mne je kratší výprava cca 3 dny a noci.

                            NHalen - Profil | Čt 27.7.2017 12:46:33

                            Volil bych deětník s bočnicemi. protože na kratších výpravách se nechrápe

                              NMíraP - Profil | Čt 27.7.2017 12:41:30

                              Foxe jsem definitivně vyřadil, protože je nízký i když se mi líbí vzhled Camu. Starfishing brolly specter jsem viděl na výstavě FF2017 i v obchodu Uhabakuka. Když zatlačím ve předu na střechu, tak mi přijde trochu nestabilní. Možná je to jen můj pocit. Brolly new dynasty od Mivardi jsem viděl taky a to na WCC 2017 na Nových Mlýnech. Překvapilo mne vnitřním prostorem a stabilitou. Nejvíce přemýšlím mezi JRC Boxx 1 man (ten je vyšší než verze Compact) a TFG Hardcore Brolly. Rychlost stavění je +/- nastejno.

                                Ntuzemak - Profil | St 26.7.2017 18:15:23

                                Bambi.SpP >> hmmm tak sem to přehlidl.😥😥😥

                                  NBambi.SpP - Profil | St 26.7.2017 18:09:06

                                  tuzemak >> No a jsme doma ale on se ptá na tohle

                                    Ntuzemak - Profil | St 26.7.2017 18:04:53

                                    Bambi.SpP >> ne ne,bavim se o jinym přistřešku..sem na mobilu a odkaz nedám..v Tropicu stoji kolem 2400kč..

                                      Ntuzemak - Profil | St 26.7.2017 17:49:10

                                      Bambi.SpP >> hmm co vím,kdo si ho koupil,žádny zavrtávaci kolik tam nebyl..ani já je tam neměl..kotvící kolík nejní zavrtávací kolík..