Lepší prut na těžší přívlač

Zdravím Vás, potřeboval bych poradit prut na těžší přívlač.
Sháním prut na větší gumové nástrahy cca 12-17 cm, hlavy 10-20g.
Lov pouze ze břehu takže ideálně 270 cm a odhoz do cca 50g.
Mám raději tvrdší pruty s rychlou akcí.
Hmotnost prutu: čím méně tím lépe
Cenově do 10 000,-.

Pár adeptů:
Sportex Absolut AB2702 - 2,7m, 30-50g
Sportex Hyperion XT HP2712 - 2,7m, 27-49g
Westin W4 powerlure - 2,7m, 20-60g
Daiwa Morethan shad attack - 2,7m, 15-50g

Prosím tedy o zkušenosti, postřehy, návrhy a pomoc s výběrem.
(Je mě jasný že s Hyperionem a Daiwou asi zkušenosti nebudou - jsou to novinky)
Autor diskuse: Kolouš - Profil , 11.4.2017 dravci - náčiní, doplňky

Který?😊

A) Sportex Hyperion XT - 27-49 g20%

B) Daiwa Morethan Shad attack - 15-50 g80%

Od 1.6.2017 hlasovalo 71 čtenářů.

NKolouš - Profil | Út 13.6.2017 18:53:02

Už jsem zase nalomen...dneska jsem zkusil Gamakatsu Altemiss a jsem celkem uchvacen...vse vyhovuje a je za pulku co Attack tak jeste popremyslim ale mozna padne volba na nej..

    Nbowman - Profil | St 7.6.2017 10:42:30

    Kolouš >> Dobrý výběr.Přeji hodně zábavy.

      NKolouš - Profil | St 7.6.2017 8:22:27

      Abych informoval o vývoji událostí... vypadá to na Daiwu Morethan Shad attack.
      Byl jsem se na pruty podívat a prut fakt paráda...lehký,rychlý,velká očka,výborně zpracovaný a skvěle sedí v ruce.
      Koukal jsem i na Shooting commander 7-40g, ale nevím jestli by nástrahy 30-35 g zvládl protože pocitově je podstatně měkčí než attack.

        NS&F - pescador - Profil | Ne 4.6.2017 11:52:11

        P!F >> Šňůru Daiwa Saltiga kamarád koupil loni ....... letos se vrací zpět k tomu co lovil dříve ... dle něho za ty peníze tuctová, normální šňůra.
        Už taky nešpekuluji .... starší model VARIVAS Super Trout Advance Max Power PE a SAS Tasline plně dostačují na ryby které jsem schopen lovím,chytám a ani jedna z nich mě zatím na ,,holičkách" nenechala. Na druhou stranu .... nech každý loví na to co mu vyhovuje a je ochoten do toho investovat.

          NP!F - Profil | Pá 2.6.2017 12:17:08

          rybomil >> to netusim, ja som tu snuru prestal skumat ked som zbadal cenu.

            Nrybomil - Profil | Pá 2.6.2017 11:19:37

            P!F >> tu daiwu saltiga mám z doslechu že dělá pro ně mišivbuši? je to snad v nějakým jejich katalogu pod jiným označením, ale číslo výrobku stejný ?

            že by to tedy bylo ono??? těch obchodních názvů je maxipytel.

              Nj.sladkay - Profil | Čt 1.6.2017 21:54:08

              P!F >> si kupil Pesovi a Nine novu hracku?

                Notoš - Profil | Čt 1.6.2017 19:00:01

                doktor multiplikator >> j.sladkay - 1.6.2017 18:43:05 >> ...kolem Dyje to bude letos kruté...od 17 hod.koušou o sto šest...

                  NP!F - Profil | Čt 1.6.2017 18:45:58

                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 1.6.2017 18:42:18 >> mne netreba, ja som sa uz asimiloval, tebe nalepime. Ale insi matros, pockame kym koza podrastie.

                    Nj.sladkay - Profil | Čt 1.6.2017 18:43:05

                    poldeci >> skorej kukam na repelent toto leto bude peklo

                      Nj.sladkay - Profil | Čt 1.6.2017 18:42:18

                      P!F >> mam lepsi, napad podstrihneme mu bradu a nalepime tebe pod nos fuzik, igen ?

                        NP!F - Profil | Čt 1.6.2017 18:38:27

                        Pedro1 >> rozmyslal som, ze oholim abecedu, ale nesuhlasil.

                          NPedro1 - Profil | Čt 1.6.2017 18:32:40

                          P!F >> Zkoušel jsi i jiný materiály?Fousy tygra,nebo zlatého jednorozce?

                            NP!F - Profil | Čt 1.6.2017 18:27:09

                            Pedro1 >> neratam ich. Vzdy nechytam plnu aviu a pletiem.

                              Npoldeci - Profil | Čt 1.6.2017 18:15:06

                              doktor multiplikator >> j.sladkay - 1.6.2017 18:11:28 >> to stací na vsetky europske vody

                                Nj.sladkay - Profil | Čt 1.6.2017 18:11:28

                                poldeci >> na slovenske ryby 30tka staci

                                  Npoldeci - Profil | Čt 1.6.2017 18:06:21

                                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 1.6.2017 18:02:31 >> nosnosť však?

                                    Nj.sladkay - Profil | Čt 1.6.2017 18:02:31

                                    poldeci >>phe, ja meram od oka :))

                                      Npoldeci - Profil | Čt 1.6.2017 17:57:49

                                      P!F >> to sa mňa ale nepýtaj ),nikdy som priemer silónov a šnúr veľmi neriešil -teda,že 0,10 je vlastne 0,14 a podobné,sú tu na to iní experti

                                      ...určite ti niekto poradí

                                        NPedro1 - Profil | Čt 1.6.2017 17:51:50

                                        P!F >> Kockata šňůra?To je z kočičích fousu?Kolik koček je třeba na 200 m?