Lepší prut na těžší přívlač

Zdravím Vás, potřeboval bych poradit prut na těžší přívlač.
Sháním prut na větší gumové nástrahy cca 12-17 cm, hlavy 10-20g.
Lov pouze ze břehu takže ideálně 270 cm a odhoz do cca 50g.
Mám raději tvrdší pruty s rychlou akcí.
Hmotnost prutu: čím méně tím lépe
Cenově do 10 000,-.

Pár adeptů:
Sportex Absolut AB2702 - 2,7m, 30-50g
Sportex Hyperion XT HP2712 - 2,7m, 27-49g
Westin W4 powerlure - 2,7m, 20-60g
Daiwa Morethan shad attack - 2,7m, 15-50g

Prosím tedy o zkušenosti, postřehy, návrhy a pomoc s výběrem.
(Je mě jasný že s Hyperionem a Daiwou asi zkušenosti nebudou - jsou to novinky)
Autor diskuse: Kolouš - Profil , 11.4.2017 dravci - náčiní, doplňky

Který?😊

A) Sportex Hyperion XT - 27-49 g20%

B) Daiwa Morethan Shad attack - 15-50 g80%

Od 1.6.2017 hlasovalo 71 čtenářů.

NPedro1 - Profil | So 22.8.2020 11:34:25

milanpindryc >> Dík za info,fakt mě zajímá jak bude vypadat zatíženej. Potřebuji něco u čeho se zapřu,chytnu cívku a nějak to dopadne. A hlavně aby to bylo pěkný a chytací:-)

    Nmilanpindryc - Profil | Pá 21.8.2020 17:00:26

    Pedro1 >> Jasna vec, kybl vody uz je nachystanej.

    Prut jsem objednal minuly pondeli(pres tyden doresil design), v patek zaplatil a tohle pondeli ho posilal. Takze Rizek se ma co ucit :-)

    Jinak cena 450eur +25eur postovny.

      NPedro1 - Profil | Pá 21.8.2020 15:13:26

      milanpindryc >> Dej prosím vědět až dorazí,vyfotíš ho prosím v Bachyho testu.
      Jaká byla cenovka?

        NP!F - Profil | Pá 14.8.2020 20:58:38

        poldeci >> aha. Nevadí, na ten ich stoják by to malo byť ok.

          Npoldeci - Profil | Pá 14.8.2020 15:32:29

          P!F >> Nie,ja mám 105

            Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 14.8.2020 12:38:54

            poldeci >> hej ale ten oriho ma riadnu

              NP!F - Profil | Pá 14.8.2020 9:34:20

              poldeci >> sa v tých číslach nevyznám, to je to ctsko, čo máš ty?

                Npoldeci - Profil | St 12.8.2020 13:34:06

                doktor multiplikator >> No ja som žiadne cts s tenkou špičkou ešte nevidel,oni sú týmto známi

                  Ndoktor multiplikator - Profil | St 12.8.2020 0:34:40

                  poldeci >> na plandu akurat, spicu ak krava to ma

                    Nmilanpindryc - Profil | Út 11.8.2020 15:51:43

                    poldeci >> Budu to mit vice mene na vychazky v obdobi kdy jsou povodne a na vylety do zahranici :-)

                      Npoldeci - Profil | Út 11.8.2020 15:06:45

                      milanpindryc >> To je udica na veľkú rieku kde to tečie,ak niečo také chytáš tak budeš spokojný

                        Nmilanpindryc - Profil | Út 11.8.2020 15:01:40

                        Tak to mam objednany.
                        CTS elite SD 906 45-90g, TKWTG ocka... sem zvedav jakou to bude mit silu....

                          NKolouš - Profil | Po 10.8.2020 14:31:28

                          milanpindryc >> Primárně do lodě no... ale chytám s ním i ze břehu a stejně chytám hovno, tak není alespoň těžký do ruky :D

                            Nmilanpindryc - Profil | Po 10.8.2020 13:39:32

                            Kolouš >> Ale to mas do lode, ze? Ja potrebuju neco na breh, s 230cm se nenatahu pres kamenou regulaci... chtel bych 260-275cm

                              NBobler - Profil | So 8.8.2020 17:58:31

                              milanpindryc >> Zdravím, co je to prosím za stránky. Dík

                                Nmilanpindryc - Profil | So 8.8.2020 17:46:01

                                Treba se to bude nekomu hodit. (Prut na sumce a candaty 30lb pletenka 30g+ hlavicka)
                                Zprava od Gorana:” SD 45-90 is too strong for your needs (I do have it in stock).SD 8'6'' 30-70 I don't have in stock,it will arrive by the end of September.I have in stock SD 9ft. 30-70 gr.,MG 9ft.30-70gr.,EliteMG 21-56 gr. and Revo 8'6'' #18.Most sold blank here in Serbia is Revo #18 for zander fishing on Danube with soft lures up to 35-40 gr lead heads.If your target is zander with possibilities of Catfish in strong current I would recommend SD 9ft. 30-70 gr.This blank has a little more extra power in the but to fight stronger fish.EliteMG is maybe a little weaker if you expect catfish.Revo is also good choice if you like more elegant rod but it's more for zander then the catfish.”

                                  NKolouš - Profil | So 8.8.2020 12:05:33

                                  milanpindryc >> Ja mam na sumce ted Westin W6 Powershad 2,33m 40-130g a dobry.. asi jediny prut od westinu ktery se me libi akci atd.. na klasickou sumco vlacku pro me dobry..

                                    Nabcdddd - Profil | Čt 6.8.2020 17:11:15

                                    milanpindryc >> Mne ten prut vyhovuje, mam ho presne na to co pises, sumce v lete na Morave, nebal by som sa ani dvojky, zaroven vsak aj zdolavacka metrovky nie je ako s roxorom

                                      Nmilanpindryc - Profil | Čt 6.8.2020 17:00:45

                                      abcdddd >> super a nejaky dojmy? klidne SZ. Cilem je prut na kterym lze vyuzit 30lb pletenku a poradne se do nej oprit. Necekm ze otocim 2ku sumce, ale aspon bych chtel mit sanci, ne jak s mym Avid H. Takze idealne aby tam byl citelnej rozdil vykonu proti 2oz krizi.

                                        Nabcdddd - Profil | Čt 6.8.2020 14:53:48

                                        milanpindryc >> Ja mam elite MG