Lepší prut na těžší přívlač

Zdravím Vás, potřeboval bych poradit prut na těžší přívlač.
Sháním prut na větší gumové nástrahy cca 12-17 cm, hlavy 10-20g.
Lov pouze ze břehu takže ideálně 270 cm a odhoz do cca 50g.
Mám raději tvrdší pruty s rychlou akcí.
Hmotnost prutu: čím méně tím lépe
Cenově do 10 000,-.

Pár adeptů:
Sportex Absolut AB2702 - 2,7m, 30-50g
Sportex Hyperion XT HP2712 - 2,7m, 27-49g
Westin W4 powerlure - 2,7m, 20-60g
Daiwa Morethan shad attack - 2,7m, 15-50g

Prosím tedy o zkušenosti, postřehy, návrhy a pomoc s výběrem.
(Je mě jasný že s Hyperionem a Daiwou asi zkušenosti nebudou - jsou to novinky)
Autor diskuse: Kolouš - Profil , 11.4.2017 dravci - náčiní, doplňky

Který?😊

A) Sportex Hyperion XT - 27-49 g20%

B) Daiwa Morethan Shad attack - 15-50 g80%

Od 1.6.2017 hlasovalo 71 čtenářů.

Nmilanpindryc - Profil | Čt 6.8.2020 14:39:58

abcdddd >> Borci nemate nekdo postaveny prut na blanku CTS Revo salt 9' #18? Pripadne CTS Elite SD 9' 45-90gr nebo CTS Elite MG?

Chtel bych legend elite H ale 2x silnejsi

    NPedro1 - Profil | St 11.12.2019 15:07:06

    milanpindryc >> Slušná práce:-)))

      Nabcdddd - Profil | So 7.12.2019 10:57:48

      rybobuch >> 50g ocka? To su z olova?

        Ndoktor multiplikator - Profil | Po 2.12.2019 21:33:14

        rybobuch >> v poho nehori, kedy ti to vyhovvuje

          Nrybobuch - Profil | Po 2.12.2019 21:21:42

          doktor multiplikator >> Nemám momentalně funkční foťák ani na mobilu, ale ve čtvrtek budu ready.Na fotce ale nebude vidět nic zajímavého. Podstatné je umístění a počet oček ( a hlavně váha posledních dvou nejtěžších !!!) a navijáku. Mám tam SIC a posledni očka váží cca 50g. Dám tam v zimě lehcí a pak bude podstatný posun ve vyváženosti prutu.

            Ndoktor multiplikator - Profil | Po 2.12.2019 10:13:47

            rybobuch >> daj foto pre zaujimavost

              Nrybobuch - Profil | Ne 1.12.2019 21:39:43

              milanpindryc >> Stavěl jsem si vláčak na blanku Taka-G-75 tak, aby se dal ovládat jednou rukou a docela se s ním dá chytat i vice hodin. Nemám na něm ale větší rybu, tak nemohu posoudit jeho sílu.

                Notoš - Profil | Ne 1.12.2019 18:17:15

                doktor multiplikator >> :-))

                  Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 1.12.2019 18:12:12

                  otoš >> toz vyplnenu mat mozes a cocot na nej tez :)

                    Notoš - Profil | Ne 1.12.2019 18:02:31

                    doktor multiplikator >> pomože...však na vyplnenu kredit kartu jsem již zbalil nejednu tu paničku...

                      Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 1.12.2019 12:23:30

                      poldeci >> to pomoze?

                        Npoldeci - Profil | Ne 1.12.2019 12:12:30

                        doktor multiplikator >> pičujete ale karty si poriadne nevyplnite

                          Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 1.12.2019 9:30:38

                          kubas. >> to je pre tu generaciu v o v mladosti nemala internet napr legenďi

                            Nkubas. - Profil | Ne 1.12.2019 9:19:08

                            doktor multiplikator >> Nebo Slammer ještě, nejvíc nejlepší navijáci.

                              Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 1.12.2019 9:17:32

                              kubas. >> bez zaubera by to nebolo ono to jako no

                                Nkubas. - Profil | So 30.11.2019 21:43:48

                                milanpindryc >> Ještě Zauber a máš sestavu na všechno :-). Jinak jsi to sesumiroval moc pěkně.

                                  Nmilanpindryc - Profil | So 30.11.2019 14:29:24

                                  doktor multiplikator >> tak na privlac potrebujes v podste 3 veci. Charismu, linu wft kg strong a na candaty dropshotovej prut abys mohl chytat hlavicky 35g

                                    Ndoktor multiplikator - Profil | So 30.11.2019 13:57:05

                                    milanpindryc >> 200g prut, jo dopíčí zase charizma :))

                                      NKolouš - Profil | So 30.11.2019 13:00:58

                                      kornjd >> ja na nem mam Shimano Sustain 4000 a jsem spokojeny... jako certate,exist,morethan by mu urcite slusel vic...ale nemam dobre zkusenosti s navijaky od Daiwy 😊

                                        Nkornjd - Profil | So 30.11.2019 11:59:18

                                        Kolouš >> Presne ten myslim. Chtel bych neco z lodi ale aby i ze brehu to melo smysl na tyhle vetsi gumy tady a na popy a zaby ve svedsku. Nejdriv me napadl nejaky St.Croix ale tam zase je trosku problem s tim dovozem atd.
                                        A jakej k nemu mas navijak??? Me napadl Exist 3000. Nevim jestli bych k tomu chtel LT navijaky.