Lepší prut na těžší přívlač

Zdravím Vás, potřeboval bych poradit prut na těžší přívlač.
Sháním prut na větší gumové nástrahy cca 12-17 cm, hlavy 10-20g.
Lov pouze ze břehu takže ideálně 270 cm a odhoz do cca 50g.
Mám raději tvrdší pruty s rychlou akcí.
Hmotnost prutu: čím méně tím lépe
Cenově do 10 000,-.

Pár adeptů:
Sportex Absolut AB2702 - 2,7m, 30-50g
Sportex Hyperion XT HP2712 - 2,7m, 27-49g
Westin W4 powerlure - 2,7m, 20-60g
Daiwa Morethan shad attack - 2,7m, 15-50g

Prosím tedy o zkušenosti, postřehy, návrhy a pomoc s výběrem.
(Je mě jasný že s Hyperionem a Daiwou asi zkušenosti nebudou - jsou to novinky)
Autor diskuse: Kolouš - Profil , 11.4.2017 dravci - náčiní, doplňky

Který?😊

A) Sportex Hyperion XT - 27-49 g20%

B) Daiwa Morethan Shad attack - 15-50 g80%

Od 1.6.2017 hlasovalo 71 čtenářů.

NKolouš - Profil | So 30.11.2019 7:50:02

kornjd >> Pokud myslíš tento: Morethan Branzino AGS 80 HFS : 2,44m odhoz 14-42g. tak ten mam par mesicu doma a ja jsem teda spokojeny maximalne.. je spis tvrdsi .. chytam gumy 10-15cm hlavy 10-20g zatim jsem osobne nemel lepsi prut ..ma extra rychlou akci coz me vyhovuje.

    Nkornjd - Profil | Pá 29.11.2019 21:24:18

    Ahoj. Náhodou tady někdo nemáte zkušenosti s Morethan Branzino AGS 2,44 m 14-42g????

      Nmilanpindryc - Profil | Pá 29.11.2019 20:18:18

      Kolouš >> Bachyho na tebe :-)
      Na ty tezky veci je to fakt jednoduchy a lepsi.
      Jinak na more mam teda smekac a neco takovyho Daiwa Prut Team Pilk 2,40m 150-300g

        NKolouš - Profil | Pá 29.11.2019 20:15:36

        milanpindryc >> Ja prut do 85g mam 260cm.. ale potrebuji vetsi utahovak 😂Jeee multiku se bojim 😂

          Nmilanpindryc - Profil | Pá 29.11.2019 19:25:45

          Kolouš >> ja bych sel na 100% do multiku ale nevim jestli das breh a lod jednim prutem. Zacal bych tim do lodi cca 150g 200-230cm a k tomu mozna casem neco v rozumnejsi gramazi (40-90) v 270-290cm ze brehu.

          200g prut pres 250cm se smekacem je hrozna otrocina.

            NKolouš - Profil | Pá 29.11.2019 14:16:25

            milanpindryc >> No to právě taky nevím :D Já jsem multík nikdy neměl.. ikdyž se přívlači věnuji dost s dost ..tímhle jsem nepolíben... tak právě nevím.. mělo by to být cíleně na přívlač sumců břeh/člun .. wobler/guma..

              Nmilanpindryc - Profil | Pá 29.11.2019 13:05:11

              Kolouš >> V tehle gramazi to bude asi na multik ze? To bych si koupil asi neco od meho oblibeneho krize, nejakej ten musky rod...LEM80MHF

                NKolouš - Profil | Pá 29.11.2019 12:41:23

                Hm hm .. no popřemýšlím a pokoukám co trh nabízí.. zatím jsem toho ale moc nenašel..

                  Nmilanpindryc - Profil | Pá 29.11.2019 10:06:26

                  Kolouš >> no to je na zvazeni...borci tady maji ty Xzogy, me ten blank prijde takovej tezkej, kuli tomu ze delaj tlustou stenu a malej prumer blanku, ale asi zas neco snese.
                  Treba takova Taka-G-75

                    Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 29.11.2019 6:39:22

                    Kolouš >> to je predsa jasne prut na jalce vyuzijes viac

                      NKolouš - Profil | Pá 29.11.2019 5:35:06

                      milanpindryc >> O nich jsem nikdy neslyšel.. když já nevím jestli si chci nechat stavět prut na sumce...

                        Npoldeci - Profil | Čt 28.11.2019 11:01:52

                        milanpindryc >> fishingart ešte pred rozbehnutím výroby vlastných blankov bol distribútorom cts,ja si myslim ,že väčšina knowhow pochádza odtiaľ a stále spolu spolupracujú

                        Tie blanky určite nebudú zle

                          Nmilanpindryc - Profil | Čt 28.11.2019 10:49:23

                          Kolouš >> co neco takovyho? Docela by me zajimalo jak si trubickar z polska stoji v porovnanim s CTS, St.C
                          SCT8045-2N
                          http://www.fishingart.eu/products/fishing-blanks/sp​inning-blanks/spinning-blanks-catfish-nano/

                            NKolouš - Profil | St 27.11.2019 17:08:29

                            Jinak kdyz to tu trochu ozilo ... nejaky typ na prut : sumcovlacka tak 2,4m, gramaz tak do 150g.. cena extra nerozhoduje :)

                              Npoldeci - Profil | St 27.11.2019 11:58:46

                              doktor multiplikator >> dva mi stačia

                                Npoldeci - Profil | St 27.11.2019 11:58:22

                                milanpindryc >> však ich je plna riť kade tade,/priateľ Google

                                  NPedro1 - Profil | St 27.11.2019 11:33:26

                                  milanpindryc >> Ano,nechci.

                                    Nmilanpindryc - Profil | St 27.11.2019 11:26:27

                                    Pedro1 >> Trendi nasledovat nechces...

                                      NPedro1 - Profil | St 27.11.2019 11:21:56

                                      milanpindryc >> Na Řízka mám páky,za měsíc by to bylo hotový:-)
                                      A peněz by to taky tak moc nestálo.

                                      Nebo zase nějaký Sportex,ale musel bych se v tom zorientovat,jak jsem prutově ustálen,nesleduji trendi:-)

                                        Ndoktor multiplikator - Profil | St 27.11.2019 11:21:05

                                        milanpindryc >> optimista :))