Lepší prut na těžší přívlač

Zdravím Vás, potřeboval bych poradit prut na těžší přívlač.
Sháním prut na větší gumové nástrahy cca 12-17 cm, hlavy 10-20g.
Lov pouze ze břehu takže ideálně 270 cm a odhoz do cca 50g.
Mám raději tvrdší pruty s rychlou akcí.
Hmotnost prutu: čím méně tím lépe
Cenově do 10 000,-.

Pár adeptů:
Sportex Absolut AB2702 - 2,7m, 30-50g
Sportex Hyperion XT HP2712 - 2,7m, 27-49g
Westin W4 powerlure - 2,7m, 20-60g
Daiwa Morethan shad attack - 2,7m, 15-50g

Prosím tedy o zkušenosti, postřehy, návrhy a pomoc s výběrem.
(Je mě jasný že s Hyperionem a Daiwou asi zkušenosti nebudou - jsou to novinky)
Autor diskuse: Kolouš - Profil , 11.4.2017 dravci - náčiní, doplňky

Který?😊

A) Sportex Hyperion XT - 27-49 g20%

B) Daiwa Morethan Shad attack - 15-50 g80%

Od 1.6.2017 hlasovalo 71 čtenářů.

Nkubas. - Profil | St 27.11.2019 11:20:07

milanpindryc >> :-)))))

    NKolouš - Profil | St 27.11.2019 11:18:58

    milanpindryc >> Panikařím dopředu :D :D Tuto odpověď jsem nečekal :D

      Nmilanpindryc - Profil | St 27.11.2019 11:17:46

      Pedro1 >> Takze 2roky u rizka a 30k :-)

        NPedro1 - Profil | St 27.11.2019 11:17:02

        milanpindryc >> Jo tahkle:-)))

        Já nad tím taky přemýšlel,kdybych zlomil něco z nepostradatelného a vylezl mi z toho vždycky Morethan.
        Akorát bych si nechal předělat rukovítko na celokorek a klasický sedlo.

          Nmilanpindryc - Profil | St 27.11.2019 11:16:23

          Kolouš >>Zatim se jeste jednotlivy kusy daj vyskrabnout. Jako je to tak furt, najdu si neco co me sedi a prestane se to vyrabet.

            Nmilanpindryc - Profil | St 27.11.2019 11:14:26

            Pedro1 >> Ja uz panikarim dopredu :-), jestli to nekde pribouchnu do dveri tak me jebne....

              NPedro1 - Profil | St 27.11.2019 11:10:37

              milanpindryc >> Proč nahrazuješ?

                NKolouš - Profil | St 27.11.2019 11:09:38

                milanpindryc >> Yamaga Lupus, CTS, Daiwa Morethan/Branzino ... o všech jistě víš ale nic jiného mě nenapadá :D Možná ještě ty nové Sportexy ale peněz jak za kozu a nevím nevím ...

                  NKolis - Profil | St 27.11.2019 10:42:21

                  kubas. >> mám Té na mušce....:-)

                    Ndoktor multiplikator - Profil | St 27.11.2019 10:33:54

                    poldeci >> ste dochytali, uz len sviecku vypnut

                      Nkubas. - Profil | St 27.11.2019 10:22:01

                      Kolis >> Pozdě bycha honit :-)...

                        NKolis - Profil | St 27.11.2019 10:20:19

                        kubas. >> zmetku! :-)

                          Nkubas. - Profil | St 27.11.2019 9:58:40

                          milanpindryc >> Koupíš si Cataňu a mas klid :-).

                            Nmilanpindryc - Profil | St 27.11.2019 9:57:21

                            poldeci >> blby je zani original uz neni a asi ani nebude

                              Npoldeci - Profil | Út 26.11.2019 22:12:40

                              milanpindryc >> neni náhrada!

                                Nmilanpindryc - Profil | Út 26.11.2019 22:10:02

                                Borci nejaky napad na nahradu za legend elite 9 H a MH?

                                  Nxr125l - Profil | Pá 7.12.2018 8:13:21

                                  Pánové děkuji vám za váš čas ,názory a rady.Dravci se o příští sezoně nebudou mít kde schovat,pokud tu ještě nějací budou.

                                    Nyarda_1 - Profil | Čt 6.12.2018 20:44:53

                                    doktor multiplikator >> Já s ní nechci dělat nic, kolega možná ano, tak v klidu, chlapče :-)

                                      Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 6.12.2018 9:55:22

                                      yarda_1 >> a co s nou chces? motat masle tak akurat

                                        Nyarda_1 - Profil | Čt 6.12.2018 9:11:59

                                        xr125l >> Jak píše kolega hned pode mnou s tím bazarem, Daiwa Ninja X-Spin by určitě řešil štiky a menší sumce, otázka, jestli vydrží, když se za to pověsí nějaké hovado :-)

                                        Co vzít třeba ten první 30-120 g? Je to víceméně WFT Charisma...
                                        https://www.nasoutokushop.cz/ice-fish-charon