Lepší prut na těžší přívlač

Zdravím Vás, potřeboval bych poradit prut na těžší přívlač.
Sháním prut na větší gumové nástrahy cca 12-17 cm, hlavy 10-20g.
Lov pouze ze břehu takže ideálně 270 cm a odhoz do cca 50g.
Mám raději tvrdší pruty s rychlou akcí.
Hmotnost prutu: čím méně tím lépe
Cenově do 10 000,-.

Pár adeptů:
Sportex Absolut AB2702 - 2,7m, 30-50g
Sportex Hyperion XT HP2712 - 2,7m, 27-49g
Westin W4 powerlure - 2,7m, 20-60g
Daiwa Morethan shad attack - 2,7m, 15-50g

Prosím tedy o zkušenosti, postřehy, návrhy a pomoc s výběrem.
(Je mě jasný že s Hyperionem a Daiwou asi zkušenosti nebudou - jsou to novinky)
Autor diskuse: Kolouš - Profil , 11.4.2017 dravci - náčiní, doplňky

Který?😊

A) Sportex Hyperion XT - 27-49 g20%

B) Daiwa Morethan Shad attack - 15-50 g80%

Od 1.6.2017 hlasovalo 71 čtenářů.

Pedro1 - Profil | Út 4.12.2018 16:30:47

doktor multiplikator >> Mé cíle jsou jasné:-)

    doktor multiplikator - Profil | Út 4.12.2018 16:26:44

    Pedro1 >> ale ty radis jak andrej :))

      Pedro1 - Profil | Út 4.12.2018 16:25:29

      kubas. >> Radíš jako politik,stejně jako Borek:-)))

        kubas. - Profil | Út 4.12.2018 16:05:11

        xr125l >> Víceméně ti odpověděl Borek... Závisí na mnoha faktorech, na takto položenou otázku nelze jednoznačně odpovědět. Obecně ale tento konkrétní prut háže velmi slušně i lehčí věci díky vlastnostem. Čtení diskuzí je pěkná věc, leč praktické zkušenosti jsou nepřenositelné, naštěstí.

          Iza - Profil | Út 4.12.2018 14:48:32

          doktor multiplikator >> Chápu, mě 2,7 nevadí, ale trojka by byla.lepší

            doktor multiplikator - Profil | Út 4.12.2018 14:43:24

            Iza >> lebo nic kratsie nechcem :)

              Iza - Profil | Út 4.12.2018 14:41:31

              doktor multiplikator >> nemůžu, ale nevěřím tomu. Proč je to na hovno, když nemají trojku?

                doktor multiplikator - Profil | Út 4.12.2018 14:35:08

                Iza >> je to nahovno nemaju trojku

                  doktor multiplikator - Profil | Út 4.12.2018 14:34:41

                  Iza >> to teraykz este nemozes vedet :))

                    Iza - Profil | Út 4.12.2018 14:16:56

                    No a co ten sportex hydra speed???

                      Iza - Profil | Út 4.12.2018 14:16:25

                      doktor multiplikator >> tak toho se nebojím :-D

                        Iza - Profil | Út 4.12.2018 14:16:00

                        pepa-č >> To jo, ale víš jak, ten pocit, že si ho vybrala sama je k nezaplacení :-)
                        Přesně, buď pujde, nebo zůstane u babičky a dědy na tamní okouny a líny ;-)

                          doktor multiplikator - Profil | Út 4.12.2018 14:13:25

                          pepa-č >> jak bude starsia tak budu ibe kataňi

                            pepa-č - Profil | Út 4.12.2018 13:59:13

                            Iza >> od toho jsi otec, abys vysvětloval, učil a šel příkladem :-)
                            ale jo, až povyroste a bude chtít (zaslouží si) lepší, tak jí frkneš do bazaru a uxa jí koupí.

                              Iza - Profil | Út 4.12.2018 13:54:59

                              pepa-č >> holka no, vybírá očima :-)

                                Iza - Profil | Út 4.12.2018 13:53:48

                                u x a >> je tupá, stejně jako všechny catany od shimana, nebojím se :-)

                                  Iza - Profil | Út 4.12.2018 13:52:27

                                  pepa-č >> joo, libila se ji ta cervena a ve 2,40 do 21gr, je to dobrý na cokoli ;-) Víš jak, první prut a když na něj šlápne tak se nic neděje :-)

                                    u x a - Profil | Út 4.12.2018 13:51:28

                                    Iza >>no pěkně nebezpečnou hračku si ji pořídil počkej až tě dcerka přetáhne catanou přes záda..to budeš koukat..

                                      pepa-č - Profil | Út 4.12.2018 13:50:22

                                      Iza >> ty jsi koupil dceři catanu? to je na zavolání na sociálku.

                                        Iza - Profil | Út 4.12.2018 13:48:58

                                        u x a >> Tu si nech, s tím chytá dcera, a ten prut se mi osvečil na prosekávání kopřiv při příchodu na místo.