Lepší prut na těžší přívlač

Zdravím Vás, potřeboval bych poradit prut na těžší přívlač.
Sháním prut na větší gumové nástrahy cca 12-17 cm, hlavy 10-20g.
Lov pouze ze břehu takže ideálně 270 cm a odhoz do cca 50g.
Mám raději tvrdší pruty s rychlou akcí.
Hmotnost prutu: čím méně tím lépe
Cenově do 10 000,-.

Pár adeptů:
Sportex Absolut AB2702 - 2,7m, 30-50g
Sportex Hyperion XT HP2712 - 2,7m, 27-49g
Westin W4 powerlure - 2,7m, 20-60g
Daiwa Morethan shad attack - 2,7m, 15-50g

Prosím tedy o zkušenosti, postřehy, návrhy a pomoc s výběrem.
(Je mě jasný že s Hyperionem a Daiwou asi zkušenosti nebudou - jsou to novinky)
Autor diskuse: Kolouš - Profil , 11.4.2017 dravci - náčiní, doplňky

Který?😊

A) Sportex Hyperion XT - 27-49 g20%

B) Daiwa Morethan Shad attack - 15-50 g80%

Od 1.6.2017 hlasovalo 71 čtenářů.

NGTdpcfix - Profil | St 16.8.2017 20:43:56

nofish >> dovolim si tvrdit ze mam lepsi gumu co nachyta vic ale muzem to prubnout mam jeste asi 20 bilejch:D

    Nj.sladkay - Profil | St 16.8.2017 18:52:23

    vytenctoc by som sa na to a za 4 kila dal postavit elite sd

      Nj.sladkay - Profil | St 16.8.2017 18:50:03

      S&F - pescador >> navyse to kokotsky pekne chodi, no nebrat:))

        Nsergej13 - Profil | St 16.8.2017 18:42:33

        smike >> zkus kouknout na Daiwa Labrax, mají oka AGS a cena o proti Morethanu je taky slušná.

          NS&F - pescador - Profil | St 16.8.2017 18:14:04

          Pedro1 >> Jj. Nories nic nežere.

            Nkubas. - Profil | St 16.8.2017 17:43:30

            Monot >> Klepnout nesmíš, musíš prodat na soukromák, nesleduješ vůbec moderní trendy...

              NMonot - Profil | St 16.8.2017 17:42:48

              kubas. >> Pravda a když klepnu pár 15kg+, tak se mi vrátí penize za povolenku :)) Teď nad tím nebudu spát já...

                Nkubas. - Profil | St 16.8.2017 17:39:56

                Monot >> Nj, ale vsadíš za dva litry a kapr dřív nebo později připlave, ta nutriční hodnota mu nedá spát. Easy :-).

                  NMonot - Profil | St 16.8.2017 17:37:08

                  kubas. >> 70,- abych měl na nástrahy někde seženu, ale sázet za dvojku se mi nechce, to až v důchodu :))

                    Nkubas. - Profil | St 16.8.2017 17:35:35

                    Monot >> Neměl by ses teda dát radši na kaprařinu :-)))?

                      NMonot - Profil | St 16.8.2017 17:30:53

                      kubas. >> Však mě znáš, gramlavý ruce a chorá hlava není dobrá kombinace. Nic nedělám, nic neposeru :)))

                        Nkubas. - Profil | St 16.8.2017 17:28:28

                        Monot >> Tvl, ty už taky neumíš napsat do google: "Nories nástrahy" nebo co :-)?... Hned první odkaz ti vyjede ;-). Vyprdni se na to, musíš na to chytat tam, kde jsou ryby stejně :-))).

                          NCarpkiller - Profil | St 16.8.2017 17:16:04

                          Monot >> dají jen musíš vědět kde:-) pošli mi sz, hodím ti odkaz...

                            Nkubas. - Profil | St 16.8.2017 17:11:14

                            Nories teda jo? Píšu si :-)!

                              NMonot - Profil | St 16.8.2017 17:10:38

                              Carpkiller >> Dají se sehnat v ČR? Je mi jedno za kolik, chci je zkusit :)

                                NCarpkiller - Profil | St 16.8.2017 17:07:28

                                Pedro1 >> s tím nemohu souhlasit, zrovna letos na zahájený, odpoledne, když už to ani nekleplo, kámoš na ně udělal 4 céčka, další dva kluci s ním v lodi a my ve druhý ani klep. Stojí nesmysl, ale chytá.
                                BTW: chceš-li, taky ti pošlu fotku s věnováním:-)

                                  NBorek-kerob - Profil | St 16.8.2017 16:28:23

                                  smike >> Asie začíná už v Říčanech na návsi :-D

                                    Nčolkař,zloch - Profil | St 16.8.2017 15:56:57

                                    Pedro1 >> pche,uvidíme o víkend,pošlu ti foto s věnováním...

                                      Nsmike - Profil | St 16.8.2017 15:52:59

                                      GTdpcfix >> twl, asie zacina na vychod od ziliny:-)))zrovna tam jedu

                                        NPedro1 - Profil | St 16.8.2017 15:45:33

                                        čolkař,zloch >> Noriesy nic nežere.Ale je to jeden z případů,kdy ta guma stojí po celém světě +/- stejně.
                                        Takže buďto mají všichni prodejci na světě marže jako kráva,nebo tu gumu prostě draze nakupujou,protože jí výrobce draze prodává.
                                        To je i odpověď pro ostatní co srovnávají platy.

                                        Kolik stojí máslo v ČR a za hranicema?A kupujete ho,nebo si u prodejce stěžujete,že je zloděj a že máte menší plat než v Německu?