Al zásobník návazců Sensas

Firmu Sensas jsem považoval za dobrou, hlavně co se týká krmítkových směsí, Po zakoupení Al boxu na návazce jsem na pochybách. Tak nekvalitní výrobek nenajdete snad nikde, Jaké jsou vaše zkušenosti?
Autor diskuse: praprd - Profil , 8.4.2017 všeobecné - náčiní, doplňky

MarNus - Profil | Ne 4.6.2017 18:30:45

Nechci z toho tady dělat válku Guru proti všem, dokonce i původní topic byl o boxu od firmy Sensas.
Jen jsem přihodil svůj názor a TG zásobník se mi v tomhle případě zdá být opravdu promyšlený. A chápu i to, že někdo nemá rád předem stanovené míry forpasů, taky nikoho nenutím, aby si ho kupoval. Dokonce jsem nikdy nepřemýšlel, jestli je In nebo ne, hlavně, že plní svou funkci, jak má.
Petrův zdar
Martin

    Ondrish - Profil | Ne 4.6.2017 15:00:18

    Alebo si si mohol objednať niečo takéto. Táto krabica je na 25 a 30 cm nádväzce ale nie je problém vyrobiť podľa požiadaviek iný rozmer.

      Colasrumem - Profil | Ne 4.6.2017 14:21:04

      MarNus >> Koukej kolik jich z toho udělám:o)))) http://www.decathlon.cz/cs/p/8216134_penova-nudle-n​a-plavani-hru-i-aquagymnastiku.html#/9817-296-120_c​m a víš co chytíš ryze českého za anglický nápis Guru?

        wanman - Profil | Ne 4.6.2017 14:16:22

        MarNus >> no jo .... málem bych zapomněl co je a co není IN

          MarNus - Profil | Ne 4.6.2017 8:57:07

          wanman >> To jo, ale zase není oranžovej a není na něm logo Guru. ;)

            wanman - Profil | So 3.6.2017 14:32:27

            ještě https://www.nasoutokushop.cz/ngt-zasobnik-na-navazc​e-chod-zig-rig-box
            mám dva jeden na mouchu a druhý na feeder -
            ten od sensasu jsem také chtěl ale za tu cenu mám dva

              MarNus - Profil | So 3.6.2017 12:09:22

              335,- Kč za small case a 435,- za rig box..
              Martin

                MISO* - Profil | So 3.6.2017 7:25:48

                praprd >> aka bola cena?

                  MISO* - Profil | So 3.6.2017 7:25:17

                  Ak chcete inu dlzku navazca staci dat na jeden koniec gumicku a hacik zavesit na nu.

                    MarNus - Profil | So 3.6.2017 6:26:06

                    Z té určené délky forpasu jsem měl taky trochu strach, ale po shlédnutí pár videí na YT jsem pochopil,
                    že to neni nic složitého a teď si je vážu bez problémů. A navíc se mi jich tak do jednoho boxu vejde
                    mnohem víc.
                    A pokud potřebuji jinou délku, má Guru v nabídce tohle:
                    http://www.uhabakuka.cz/index.php?ma=artdet&de=6523​
                    Na tomhle si můžu vázat delku jakou chci.
                    Petrův zdar
                    Martin

                      čongr - Profil | Pá 2.6.2017 21:04:50

                      MarNus >> Jo,souhlas,vše co mám od Guru 100%,ale dost věcí si nechávám posílat z Anglie!!

                        Colasrumem - Profil | Pá 2.6.2017 19:47:19

                        MarNus >> Nemám rád zásobníky kde mám předem určenou přesnou délku návazců, taky jsem ho zkoušel a už ho nechci. Klasika je lepší.

                          MarNus - Profil | Pá 2.6.2017 19:38:06

                          Neni všechno zlato, co se třpytí. 😁
                          Koupil jsem Guru http://www.uhabakuka.cz/index.php?ma=artdet&de=1055​3 a můžu ti říct, že jsem ješte neměl v ruce něco lepšího.
                          Martin

                            praprd - Profil | Út 11.4.2017 19:46:43

                            je to hliníková krabička 40 cm na návazce s hřebíčkem na obou stranách na háček a očko
                            Lákalo mě lehkost a trvanlivost zelené kovové krabičky. Chtěl jsem původně vrátit, ale kvůli ceně poštovného jsem si zatím nechal synem vyměnit panty. Ted sháním zavíráni a nechám přenýtovat.
                            Hřebíčky na uchycení háčků jsou v dřívku asi milimetr a taky moc nedrží.
                            Nechce se mi věřit, že je to "zanačkový výrobek". Mám ted pochyby i o ostatních produktech Sensas.

                              Erik17 - Profil | So 8.4.2017 23:19:19

                              Ktorý maš na mysli? Ja používam tento a som spokojný