Tyč k podběráku

Máte nějaký typ na dobrou tyč nejlíp teleskopickou.Chtel bych něco kolem 2-2.5m.Měl jsem 1 šikovnou ale nedopatřením přišla k úrazu a už ji nemohu zehnat😣Budu rád za každou recenzí diky
Autor diskuse: brajen - Profil , 16.3.2017 feeder - náčiní, doplňky

NDaty - Profil | Ne 24.3.2019 13:22:00

Dědek >> tak už jsme se ztratil. CO není uhlík, ta od toho Korumu co ji doporučuješ, že? No já si to myslím.

    NDědek - Profil | Ne 24.3.2019 13:14:12

    Willow >> Milane, nic proti té tyč. Já ji neznám a neměl jsem v ruce. Tu Korum ve třech metrech, má kolem mě spousta lidí a jsou max spokojeni. Tak to beru jako takovou jistotu.

      NWillow - Profil | Ne 24.3.2019 13:11:43

      Dědek >>vnitřní tenká trubička je z laminátu ale trochu jinak splétaná a zbytek je karbon tkanina.Takhle se dělají i levnější pruty.

        NDědek - Profil | Ne 24.3.2019 13:10:25

        Willow >> To bych radši šel do té Korum. Ta je prověřená, pevná a spolehlivá...

          NDaty - Profil | Ne 24.3.2019 13:08:53

          Willow >> tak podlé této logiky si rovnou na tyč za 300 napíšu fixem KORUM a pak vážně ušetřím :-) :-)

            NDědek - Profil | Ne 24.3.2019 13:07:32

            Daty >> taky, jen to není uhlík...
            Copy z jejich webu :

            "Podběrákové tyče jsou vyrobeny z kompozitního sklolaminátu, který se vyznačuje vysokou pevností."

            ...což mě osobně nevadí.

              NWillow - Profil | Ne 24.3.2019 13:07:00

              Daty >> Bude 3x kvalitnější.😉To ti musí stačit.😉
              https://www.anglingdirect.co.uk/korum-power-telesco​pic-landing-net-handle

              A ještě ušetříš.

                NDědek - Profil | Ne 24.3.2019 13:06:00

                Daty >> Neměl, neumím porovnat...

                  NDaty - Profil | Ne 24.3.2019 12:58:16

                  Navrc >> jasně, díky. Uvidíme zda 3x dražší tyč vydrží 3 x tolik

                    NDaty - Profil | Ne 24.3.2019 12:57:40

                    MarNus >> tak to jsi na tom stejně jako já s tou za 300. Ale díky, asi ji koupím :-). Když jsou ty slevy na AD tak to aspoň zkusím.

                      NNavrc - Profil | Ne 24.3.2019 12:37:10

                      Daty >> Mně třeba milo tyč za 400 vydržela 2 sezóny. Odlepil se mi ten zavit na konci, právě kvuli velké hlavě.

                        NMarNus - Profil | Ne 24.3.2019 12:36:45

                        Daty >>
                        Mám tu korumáckou taky, už tři roky, a kdybych nepotřeboval delší, tak bych nic nového nekupoval. Nemůžu a ni říct křivé slovo. Je fakt pevná a vydrží dost.

                          NWillow - Profil | Ne 24.3.2019 12:15:18

                          Daty >> To nevím.
                          Ale ta Korum tyč je prostě dělník na velké hlavy.A těch moc na trhu není.

                            NDaty - Profil | Ne 24.3.2019 12:11:37

                            Willow >> Co myslíš tou výdrži? Mo tyč za 300 Kč vydržela 3 sezony. Myslíš, že ten korum za ticku mi vydrží tedy 9 let?

                              NWillow - Profil | Ne 24.3.2019 11:52:04

                              Daty >> Ty já ji chci brát kvůli vydrži a přesně nevím matroš .

                              Tak jestli chceš lehkou a slušnou....

                              http://www.sarfix.cz/Preston-Competition-Pro-handle​-3-m-d203.htm

                                NDaty - Profil | Ne 24.3.2019 11:47:38

                                Willow >> a je ta tyč vůbec z uhlíku, nebo je to laminát? A někde se dá zjistit její váha? Nikde jsem ji nenašel.

                                  NDaty - Profil | Ne 24.3.2019 11:35:09

                                  Dědek >> ta cena je tedy fakt zajímavá. Jsem zvědavý

                                    NDaty - Profil | Ne 24.3.2019 11:31:42

                                    Willow >> Jen ty hlavy od Korumu jsou takové...divné. Když nechceš skládací, ale nějakou lehčí, nebo dokonce plavačkářskou, musíš jinam.

                                      NDaty - Profil | Ne 24.3.2019 11:30:30

                                      Dědek >> A už jsem myslel, že když ji pochválíš, otevřu brány ke Crestě...A v ruce jsi ji neměl abys ji porovnal stou 3 metrovou korumáckou, že?

                                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 24.3.2019 10:27:44

                                        Hoši neblbněte, já si to už koupil taky.........😂😂😂🍻