Ryobi ProTarget 4000

Máte někdo zkušenosti s tímto kolovrátkem? Jedná se mi o použití na feeder. Diky.
Autor diskuse: haluzář - Profil , 24.1.2017 feeder - náčiní, doplňky
49 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nskwor - Profil | Út 7.2.2017 19:40:44

Johan12 >> Tak ať slouží :)

    NJohan12 - Profil | Po 6.2.2017 8:04:54

    skwor >> ověřeno NC ze staršího Zaubera 4000 FD pasuje na Protarget 4000, děkuji všem za konzultace.

      Nskwor - Profil | St 1.2.2017 16:39:24

      Ta NC od Franka vypadá kromě nápisu naprosto totožná s náhradní na starém Zauberu.

        NJohan12 - Profil | St 1.2.2017 13:03:10

        trefcz >> třeba nám to tu někdo z dovozců nebo majitelů těchto navijáků objasní....

          Ntrefcz - Profil | St 1.2.2017 12:17:15

          Johan12 >> mám arcticu a jednu cívku mam arctica a druhou zauber tak by to mělo jít i opačně

            NJohan12 - Profil | St 1.2.2017 10:28:43

            trefcz >> podle prvních informací tady z diskusí by tam měla jít NC Zauber 4000 FD, NC na Articu na Zaubera FD prý nejde.

              Ntrefcz - Profil | St 1.2.2017 9:52:13

              Johan12 >> Pokud neseženeš myslím že bude pasovat cívka z arctici nebo zauberu.

                NJohan12 - Profil | St 1.2.2017 7:48:38

                nemáte někdo přebytečné dvě náhradní cívky na Ryobi Protarget 4000 ?

                  NFRANK71 - Profil | Út 31.1.2017 23:21:39

                  Detail NC.

                    Nsvaro - Profil | Čt 26.1.2017 6:52:53

                    rájovec >> heh, zrovna teraz som predaval na inzerat daiwa powermesh a ani po niekolkom zlacneni nie a nie. Potom som ho objavil na northfisi v akcii... (teda neobjavil, dostal som info)... 😅

                      NPstruh27 - Profil | St 25.1.2017 22:46:52

                      rájovec >> tak hlavne dakujem .... v robote sa to uz asi pok.rvilo na dobro - tiez sa totiz optimalizuje :-) ale so zdravim to uz je vcelku fajn a to je hlavne..... hlavne nech sme my a nasi blizky zdravy a ostatne sral pes :-)

                        Nrájovec - Profil | St 25.1.2017 22:35:48

                        Pstruh27 >> Někdy se to takhle blbě sejde. Taky se mi stalo, že jsem chtěl prodat prut, na který se zrovna vztahovala akce a cena nového byla nižší než moje představa, kolik bych za něj chtěl.
                        Ta akce nebude věčně a pak se snad podaří prodat. Že nakupovat přes někoho není ideální, to už vím taky.
                        Tak ať ti to dopadne a i ty další věci ať jsou podle tvých představ.

                          Npeto88 - Profil | St 25.1.2017 22:24:01

                          ma_ek >> Kompletné špecifikácie

                          Telo navijaku je kompletne vyrobené z hliníka. Robustný Ryobi Oval oscilačná systém zaisťuje aj pri použití najslabších pletených šnúr WFT KG ich rovnomerné ukladanie "hodvábne hladký" a tichý chod. PROTARGET doporučujeme aj v kombinácii so silnejšími pletenými šnúrami pre stredne ťažkú prívlač a rybolov v Nórsku a na lov väčších sladkovodných rýb.
                          Vybavenie:
                          5 guľôčkových ložísk a 1 valcové ložisko z pravej ocele, oscilačná systém navíjanie RYOBI FLAT, hliníková konštrukcia, hliníková cievka s fixáciou zabraňujúcou pretáčaniu šnúry, zlamovacie hliníková kľučka / povolenia bočným skrutkou na puzdre / ochrana preklápača pri nahadzovaní, dodáva sa bez náhradnej cievky. Nový vodotesný brzdový systém zabraňujúci prieniku prachu
                          - malo by to tam byt :)

                            NPstruh27 - Profil | St 25.1.2017 22:17:53

                            rájovec >> kolega, teda konkretne ja ich stale predava za 170 eur 2 ks. Predavam ich za nakup lebo som totalny kkt a nekupoval som ich cez Nordfish ale cez akehosi chalana ktoreho poznal moj kamos a ten ich mal doviezt z Nemecka (teraz uz myslim ze to kupil z Nordfishu).... no a kkt som preto lebo o Nordfish viem a par krat som od nich nakupoval ale vobec som nepozrel na ich stranku a nechal si to doviezt. Aspon na moju obhajobu sluzi teda aspon to ze som mal katastrofalne obdobie v praci a so zdravickom (fyzickym - nie psychickym) to tiez nebolo idealne .....

                              Nma_ek - Profil | St 25.1.2017 22:09:42

                              peto88 >> ahoj, ma Protarget utesnenu brzdu proti vode a necistotam ako zauber?

                                Nrájovec - Profil | St 25.1.2017 21:21:13

                                fheavy >> Vím o tom, zmiňovali jste se ve většině fídrovejch diskusí. Jednoho dne ten carbontex taky objednám :-))
                                edit- kolega Calex to takhle řeší několik let :-)

                                  NPidess - Profil | St 25.1.2017 21:16:36

                                  rájovec >> tak brzdi rukou :-)

                                    Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 21:12:16

                                    rájovec >> kdyby ses obcas podival do diskuze s feederem na kapry tak vis ze jsme s Danem menili podlozky ma stradicu fb ci4,ar-c,a moje nasci4000 fb,a je to o kus lepsi ,kratsi
                                    Jinak origo je dlouhy to vime,priste sleduj co se deje,uz je to vic jak 14 dni/3 tydny/co jsme to delali.

                                      Nrájovec - Profil | St 25.1.2017 21:07:43

                                      fheavy >> Další ze tvých rad, kterou určitě využiju. Ty Technia to mají neskutečně dlouhý a Nasci pokud bude, asi nebude lepší.

                                        Nrájovec - Profil | St 25.1.2017 21:02:34

                                        peto88 >> Díky! Protarget má ze shora nejhezčí cívku, ale stejně asi pořídím Shimano. Vadilo by mi, že ta cívka nemá tu zkosenou hranu i když to možná takovej účinek na odhoz nemá.

                                          Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 20:55:54

                                          rájovec >> pokud chces vetsi komfort,nebo aspon kratsi brzdu u shima tak si sezen carbontex prislusne tloustky dle modelu,vesmes bud 0,5 nebo 1 mm,vysekej a vymen to za filcovy podlozky v civce a hned budes mit o kapku komfortu vic.

                                            Npeto88 - Profil | St 25.1.2017 20:54:27

                                            rájovec >> S daiwou porovnavat namozem a shimana mam iba baity xtea 8000, a stradic a gt- m, ktore maju zase bojovku. Ale kedze je to primarne privlacovy stroj, tak brzda je jemna, ale na uplne utiahnutie potrebujes 2 az 2,5 otacky. Porovnajte si ciecky z hora - arctica4000, protarget4000, zauber3000.
                                            frank - ked tam vleze rovnake mnozstvo vlasca, tak z toho nic nevyplyva , pretoze ak je jedna cievka hlbsia, pri rovnakom priemere tam narves viac vlasca. U shimana su na baitoch cievky 6000 aj 8000 rovnake, rozdiel je v hlbke.

                                              Nrájovec - Profil | St 25.1.2017 20:50:07

                                              fheavy >> Místo abys hodil do placu něco o větším komfortu při chytání a jiné lize ve výbavě, utahuješ si tady z lidí :-))

                                                Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 20:44:41

                                                rájovec >> vim,prave proto jsem to napsal,sranda ne?
                                                Dyt vis ze mam vetsinu navi shima.

                                                  Nrájovec - Profil | St 25.1.2017 20:39:33

                                                  fheavy >> Jinak nevím co je vtipnýho na dlouhý brzdě :-)) Sám víš, jak je to u Šíma protivný.

                                                    Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 20:34:23

                                                    rájovec >> je vidis,musim mu zavolat,mam ted doma vetsi frmol/moja je po operaci zil/tak mne to uplne vypadlo z hlavy dik za pripomenuti.

                                                      Nrájovec - Profil | St 25.1.2017 20:31:22

                                                      fheavy >> Už máš ty oblouky na ten hangár?

                                                        Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 20:25:15

                                                        rájovec >> jjj:-) nebo 113?))))

                                                          NPidess - Profil | St 25.1.2017 20:10:32

                                                          rájovec >> asi 112 a 3/4 na doraz :-)

                                                            NFRANK71 - Profil | St 25.1.2017 19:47:05

                                                            skwor >> je nepatrný

                                                              Nskwor - Profil | St 25.1.2017 19:45:06

                                                              FRANK71 >> 3000 a 4000 je u tohohle tipu navijáků minimální rozdíl.

                                                                Nrájovec - Profil | St 25.1.2017 19:43:10

                                                                peto88 >> Jakou má brzdu, ve srovnání třeba se Shimanem nebo Daiwou? Myslím, na kolik otočení ji povolíš z úplného utažení a naopak.

                                                                  NFRANK71 - Profil | St 25.1.2017 19:36:53

                                                                  Zde náhradní cívka na zaubera, je totožná jako na Protarget co jsem dával níž.

                                                                    Nrájovec - Profil | St 25.1.2017 19:31:42

                                                                    peto88 >> Díky za info :-)

                                                                      NFRANK71 - Profil | St 25.1.2017 19:31:40

                                                                      Cajda17 >> není velká, ba naopak celkem malá.

                                                                        NFRANK71 - Profil | St 25.1.2017 19:30:07

                                                                        peto88 >> do obou se vejde 220 metrů ,0,30. Takže co z toho vyplývá?

                                                                          Nhaluzář - Profil | St 25.1.2017 19:29:35

                                                                          muze to nekdo srovnat se zauberem? brzda, chod

                                                                            NCajda17 - Profil | St 25.1.2017 19:28:44

                                                                            FRANK71 >> No jen se ptám jestli pravé není moc veliká ta 4000

                                                                              Npeto88 - Profil | St 25.1.2017 19:23:13

                                                                              rájovec >> Ja som ich objednaval zaciatkom januara z nordfishing, a maju nahradnu cievku, aj ked tam nebola pisana :) Ked ich porovnam s ryobi, ktore mam doma, tak su velkostou asi ako zauber 3000, aj arctica 4000 je troska vacsia - ma o par mm vacsi priemer cievky. Zatial sa javia pekne, hladkost chodu je rovnaka ako u arcticy - ostatne ukaze az cas.

                                                                                NFRANK71 - Profil | St 25.1.2017 19:00:58

                                                                                Na candáty by stačila 3000 , ale proč by nešel.

                                                                                  NCajda17 - Profil | St 25.1.2017 17:41:09

                                                                                  Hodi se i na vlacku na candáty? Ta velikost 4000?

                                                                                    NFRANK71 - Profil | St 25.1.2017 15:58:15

                                                                                    Já je z Rakouska mám a i když píšou bez NC tak ji mají.

                                                                                      Nsvaro - Profil | St 25.1.2017 15:52:27

                                                                                      rájovec >> to je divné. V akciách ich nemajú, ale keď som vyhľadal podľa "ryobi" - tak mi našlo 3000 a 4000 v tých akciových cenách
                                                                                      https://www.nordfishing77.at/ryobi-protarget-3000-2​975
                                                                                      https://www.nordfishing77.at/ryobi-protarget-4000-2​965

                                                                                        Nrájovec - Profil | St 25.1.2017 15:35:24

                                                                                        svaro >> :-)) Jinak, zkusil jsem na tom tvým odkazu objednat a normálně to šlo, třeba je doplnili.
                                                                                        Edit - ten kolega je má s NC, tady jsou bez.

                                                                                          Nsvaro - Profil | St 25.1.2017 15:30:11

                                                                                          rájovec >> Tu to ešte vyzerá, že ich stále predáva:
                                                                                          https://sport.bazos.sk/inzerat/69239124/Navijaky-Ry​obi-Pro-Target-4000.php

                                                                                            Nrájovec - Profil | St 25.1.2017 15:21:48

                                                                                            svaro >>Jeden tvůj kolega je nedávno měl na bazaru(2 ks) za 170 éček :-))

                                                                                              Nsvaro - Profil | St 25.1.2017 15:13:19

                                                                                              haluzář >> mali ich v akcii na www.nordfishing77.at
                                                                                              ale už je to pasé (tiež so nad nimi uvažoval, nakoniec nevzal a teraz ma to mrzí)

                                                                                                Nhaluzář - Profil | St 25.1.2017 14:56:43

                                                                                                odkud z rakousak jsi je bral muzes to sem poslat? diky

                                                                                                  NPidess - Profil | St 25.1.2017 6:50:54

                                                                                                  před nedávnem jsem si je objednával z Rakouska na feeder, na rybách jsem s nimi ještě nebyl, ale vypadají velmi dobře, mám ještě zaubera a příjdou mi dost podobné, nebál bych se toho, ještě jsem od Ryobi neměl špatný naviják. :-)
                                                                                                  Ať se daří