Ryobi ProTarget 4000

Máte někdo zkušenosti s tímto kolovrátkem? Jedná se mi o použití na feeder. Diky.
Autor diskuse: haluzář - Profil , 24.1.2017 feeder - náčiní, doplňky

NFRANK71 - Profil | St 25.1.2017 19:47:05

skwor >> je nepatrný

    Nskwor - Profil | St 25.1.2017 19:45:06

    FRANK71 >> 3000 a 4000 je u tohohle tipu navijáků minimální rozdíl.

      Nrájovec - Profil | St 25.1.2017 19:43:10

      peto88 >> Jakou má brzdu, ve srovnání třeba se Shimanem nebo Daiwou? Myslím, na kolik otočení ji povolíš z úplného utažení a naopak.

        NFRANK71 - Profil | St 25.1.2017 19:36:53

        Zde náhradní cívka na zaubera, je totožná jako na Protarget co jsem dával níž.

          Nrájovec - Profil | St 25.1.2017 19:31:42

          peto88 >> Díky za info :-)

            NFRANK71 - Profil | St 25.1.2017 19:31:40

            Cajda17 >> není velká, ba naopak celkem malá.

              NFRANK71 - Profil | St 25.1.2017 19:30:07

              peto88 >> do obou se vejde 220 metrů ,0,30. Takže co z toho vyplývá?

                Nhaluzář - Profil | St 25.1.2017 19:29:35

                muze to nekdo srovnat se zauberem? brzda, chod

                  NCajda17 - Profil | St 25.1.2017 19:28:44

                  FRANK71 >> No jen se ptám jestli pravé není moc veliká ta 4000

                    Npeto88 - Profil | St 25.1.2017 19:23:13

                    rájovec >> Ja som ich objednaval zaciatkom januara z nordfishing, a maju nahradnu cievku, aj ked tam nebola pisana :) Ked ich porovnam s ryobi, ktore mam doma, tak su velkostou asi ako zauber 3000, aj arctica 4000 je troska vacsia - ma o par mm vacsi priemer cievky. Zatial sa javia pekne, hladkost chodu je rovnaka ako u arcticy - ostatne ukaze az cas.

                      NFRANK71 - Profil | St 25.1.2017 19:00:58

                      Na candáty by stačila 3000 , ale proč by nešel.

                        NCajda17 - Profil | St 25.1.2017 17:41:09

                        Hodi se i na vlacku na candáty? Ta velikost 4000?

                          NFRANK71 - Profil | St 25.1.2017 15:58:15

                          Já je z Rakouska mám a i když píšou bez NC tak ji mají.

                            Nsvaro - Profil | St 25.1.2017 15:52:27

                            rájovec >> to je divné. V akciách ich nemajú, ale keď som vyhľadal podľa "ryobi" - tak mi našlo 3000 a 4000 v tých akciových cenách
                            https://www.nordfishing77.at/ryobi-protarget-3000-2​975
                            https://www.nordfishing77.at/ryobi-protarget-4000-2​965

                              Nrájovec - Profil | St 25.1.2017 15:35:24

                              svaro >> :-)) Jinak, zkusil jsem na tom tvým odkazu objednat a normálně to šlo, třeba je doplnili.
                              Edit - ten kolega je má s NC, tady jsou bez.

                                Nsvaro - Profil | St 25.1.2017 15:30:11

                                rájovec >> Tu to ešte vyzerá, že ich stále predáva:
                                https://sport.bazos.sk/inzerat/69239124/Navijaky-Ry​obi-Pro-Target-4000.php

                                  Nrájovec - Profil | St 25.1.2017 15:21:48

                                  svaro >>Jeden tvůj kolega je nedávno měl na bazaru(2 ks) za 170 éček :-))

                                    Nsvaro - Profil | St 25.1.2017 15:13:19

                                    haluzář >> mali ich v akcii na www.nordfishing77.at
                                    ale už je to pasé (tiež so nad nimi uvažoval, nakoniec nevzal a teraz ma to mrzí)

                                      Nhaluzář - Profil | St 25.1.2017 14:56:43

                                      odkud z rakousak jsi je bral muzes to sem poslat? diky

                                        NPidess - Profil | St 25.1.2017 6:50:54

                                        před nedávnem jsem si je objednával z Rakouska na feeder, na rybách jsem s nimi ještě nebyl, ale vypadají velmi dobře, mám ještě zaubera a příjdou mi dost podobné, nebál bych se toho, ještě jsem od Ryobi neměl špatný naviják. :-)
                                        Ať se daří