- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Delphin Opium Black Feeder 3,3m 80g
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
30x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nkedivad - Profil | Út 15.1.2019 13:39:40
NMartin N. - Profil | Út 15.1.2019 13:22:27
http://eshop.moss.sk/?moss=produkt&oc=130385150
https://www.youtube.com/watch?v=3tTnBulau1A
Již pár let mám něco podobnýho od Mikáda a velká spokojenost.
Nup_er - Profil | Út 15.1.2019 9:58:57
Ahoj mám oba pruty. MG 2 light a opium black, oba 360cm. MG je ve skutečnosti medium/heavy. Je to spíše tužší,ale parádní prut, který pracuje při zátěži skoro v celé délce. Mám na něj minulý rok kapra 80cm a neměl s ním žadný problém, zdolávačka byla zábava a ryba za cca 10-15 minut z vody.Pouˇ´zivám ho i na menší řeku do proudu. Je to takový univerzál, mám ho rád.
OB je odost jemnější prut a pracuje v celé délce i pří kaprovi okolo 40-50 cm. Zvládne ale i docela težší krmítka okolo 40-50g, ale už je to jeho limit. Je teda spíš na menší ryby. Používám ho na bežný kapry násaďáky a hodně na jaře.
Záleži co chceš chytat, no.
Snad jsem pomohl, kdyby byli ještě dotazy tak se ptej.
NxDanielS - Profil | Po 14.1.2019 21:21:27
NShaker - Profil | Po 14.1.2019 20:22:39
Osobně vlastním několik prutů od delphinu (vláčecí, kaprové, sumcové) a jsem naprosto spokojen.
NxDanielS - Profil | Po 14.1.2019 18:55:03
Nkedivad - Profil | Po 14.1.2019 17:35:35
NFrysi - Profil | Po 16.4.2018 23:02:37
NVarada - Profil | Po 16.4.2018 22:11:33
Nfheavy - Profil | Po 16.4.2018 21:42:36
NShaker - Profil | Po 16.4.2018 21:25:53
NxDanielS - Profil | Po 16.4.2018 11:51:58
Njirisyky - Profil | Po 16.4.2018 11:39:54
NEsox - Profil | Po 16.4.2018 10:52:31
NxDanielS - Profil | Po 16.4.2018 9:44:11
NMaxwell - Profil | Po 16.4.2018 8:44:38
NColasrumem - Profil | Po 16.4.2018 8:28:01
NColasrumem - Profil | Po 16.4.2018 8:26:06
NColasrumem - Profil | Po 16.4.2018 8:24:49
NROMIČEK - Profil | Po 16.4.2018 8:00:21
NxDanielS - Profil | Po 16.4.2018 7:43:32
Njirisyky - Profil | Po 16.4.2018 7:25:24
Nchřenovák - Profil | Po 16.4.2018 7:07:33
NGordon713 - Profil | Po 16.4.2018 6:57:01
NColasrumem - Profil | Po 16.4.2018 4:58:20
NColasrumem - Profil | Po 16.4.2018 4:38:09
NKnedla12 - Profil | Ne 15.4.2018 22:28:53
Špičky se lámou, o tom nepochybuji, sám jsem měl magmu 90 a 120, taky jsem zlomil nejjemnější špičky, ale koupil jsem si stejný průměr od mivardi a tu jsem zlomil taky. Proč ale? Protože jsem s tím prutem začínal, na 50g olovo jsem dával 0,5 oz, nahazoval co se dalo, chytal na motající se vlasec. Nikdy se mi špička nezlomila při správném nahazování, vždy jsem měl obmotaný vlasec kolem špičky a třeba jsem si toho nevšiml a švihl, dotočil s navijákem, jednou jsem ji i s montáží odhodil do D5. Drtivá většina lidí si takové pruty kupuje jako svoje první a jsou stejně mimo jako jsem byl já.
V současnosti je má kámoš, chytá je na Moravě a používá tvrdší špičky. Nezlomil ani jednu, korek na který občas někdo nadává se mu neloupe a tahá na něj pěkné ryby.
Možná je chybou že dává Delphin 0,5 oz špičku na 120g prut, ale každý by si tím měl projít a pak si u špiček za 600 dá sakra pozor. Neříkám že ta firma nemá chyby, že jejich výrobky jsou TOP, ale tohle je kopání do bezbranného dítěte.
NColasrumem - Profil | Ne 15.4.2018 21:06:40
NFrysi - Profil | Ne 15.4.2018 20:57:21
Nfheavy - Profil | Ne 15.4.2018 20:37:49
NColasrumem - Profil | Ne 15.4.2018 20:35:48
NColasrumem - Profil | Ne 15.4.2018 20:27:39
Nfheavy - Profil | Ne 15.4.2018 20:24:11
NColasrumem - Profil | Ne 15.4.2018 20:15:29
NFrysi - Profil | Ne 15.4.2018 10:22:25
NPurista - Profil | So 14.4.2018 11:20:08
Nčabi - Profil | Út 2.1.2018 13:37:48
NRADYNEK - Profil | Čt 9.11.2017 21:55:19
Už jsme trochu mimo téma. Já si o víkendu půjčím od čabiho opium 3.3 m a hned vyzkouším.
Nnumen - Profil | Čt 9.11.2017 21:28:34
Uvidíme příští rok,ještě to poladím,dovyzbrojím a doufám že to bude ještě lepší.Ikdyž chtěl jsem být do desítky celkem v lize a v žebříčku,liga splěna(7) ještě žebříček...
Nnumen - Profil | St 8.11.2017 20:51:06
ono cest k úspěchu je více,není jedna . Stalo se mi že jsem byl kdysi s MM na Lužnici kousek od sebe,on pár litrů ja 12 litrů a 2,5 živé. vyházel jsem vše oba dny,jednou mě porazil o pár gramů,druhý den jsem ho porazil já... osobně jsem přesvědčen,že kdybych neseděl v sobotu na proudu ,dělal bych do trojky. bohužel jsem si ten proud nevyzkoušel a trochu mě to vypeklo.má chyba. tenhle revír mi vyhovoval.Standovi taky.
NRADYNEK - Profil | Po 6.11.2017 21:57:42
U Standy na A1 (27.400g) chápu.
Díky za zprávu od Čabiho :-)
Nnumen - Profil | Po 6.11.2017 18:23:40
Jo a Čabi ti vzkazuje že na Krásné vyházel taky vše,my taky!
Ono neboj,ty vody co budou příští rok ,jsou jiné než jsme naučený..
NDědek - Profil | Po 6.11.2017 16:33:47
NRADYNEK - Profil | Po 6.11.2017 8:45:10
NRADYNEK - Profil | Po 6.11.2017 8:43:02
Nnumen - Profil | Po 6.11.2017 6:35:17
jinak já používám koule,raketu nebo ježka na zakrmení běžně,ale né na závodech.
NDědek - Profil | Ne 5.11.2017 22:09:29
Ale šlo mi o to, že velká koule, udělá stejný rachot, jako ten krmící feederový jedno decový košík...
Nčabi - Profil | Ne 5.11.2017 22:05:26
Nčabi - Profil | Ne 5.11.2017 22:03:51
když už tě tu mám monitore, pošli mi do messengeru tvoje číslo, chci ti zítra zavolat, dík
NDědek - Profil | Ne 5.11.2017 19:54:04
Nnumen - Profil | Ne 5.11.2017 19:42:37
váhově bych ho hodil,ale poplaším všechny kolegy kolem ,pelíšek na mě při mičr řval že je to jak bombardování....
Njá 2 - Profil | So 28.10.2017 22:17:29
Nčabi - Profil | So 28.10.2017 21:15:27
NMOndo - Profil | So 28.10.2017 20:53:31
Čtenáři této diskuse také sledují
NMethod feeder a vše kolem něj40291
NS feederem na kapry96912
NFeederařina na řece64301
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NPickermánia-ultra light fishing49047
NPreston - vše kolem této značky.4055
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NFeeder videa - výběr MM201
Kde to žije - feeder
19:46NFeederařina na řece 64301
17:06NPickermánia-ultra light fishing 49047
16:18NFeeder v okolí Zlína 4581
11:12NGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
ÚtNDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












